Jump to content
Dogomania

czy pies i kot są sobie równi???????????


zuzka7

Recommended Posts

Różnie to bywa z psem i kotem......... Czasami są tacy sami a czasami nie lubią się wogóle . Znam ludzi którzy mają kota i psa , ale nie widze kłopotu po między nimi . Są normalni(są sobie równi):crazyeye: Ale gdy pies i kot się nie znają to co wtedy. jak wtedy zachowuje się pies w stosunku do kota???????????:lol: :lol:
[IMG]http://www.zwierzak.com/art/o_waszych_zwierzakach/pies&kot01.jpg[/IMG] na tym zdjęciu widać że sie lubią.......:evil_lol:
[IMG]http://nonsensopedia.wikia.com/images/thumb/7/7a/Matrix.jpg/300px-Matrix.jpg[/IMG] ale na tym obrazku nie jest miło :cool3:

czy znacie takie sytuacje z psem i kotem????????
jeżeli tak to prosze o ich zapisanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Przepraszam, ja nie rozumiem tytułu :shake: Co to znaczy: czy pies i kot są sobie równi? :-o[/quote]


Ja niestety też... ale jak będzie sprecyzowane o co chodzi to chętnie coś na ten temat napiszę bo mam psa i mam kota... i czasami zdemolowane mieszkanie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Z moim kotem jest tak, ze jakbys go poznala, stwierdzilabys, ze jest nietowarzyski i pewnie bys sie go troche obawiala. W stosunku do obcych zwierzat i ludzi jest bowiem nieufny, na nieznanego psa syczy, prycha i jezeli ten probuje sie do niego zblizyc, potrafi pacnac lapka, unikam wiec takich konfrontacji.
Chowa sie przed ludzmi, ktorych nie zna. Jezeli ktos usilowalby go na sile wyciagac spod lozka czy innego schowka, na pewno by prychal i byc moze probowal podrapac. Nic na sile, sam wyjdzie, kiedy uzna, ze jest ok, ze nadszedl wlasciwy moment. Dosc dlugo trzeba zdobywac jego zaufanie, potrzebuje spokoju i cierpliwosci, ma juz zreszta swoje lata, kiedys bardziej otwarty na wszystko, co nowe.

A jednak...Potrafi spac razem ze swoimi psimi kumplami na jednej kanapie czy fotelu. Z reguly jest tak, ze to pies wskakuje na fotel, na ktorym on sobie lezy, i on nie ma nic przeciwko temu. Malo tego, nie ma nic przeciwko temu, zeby korzystaly z jego drapaka ( obecnie mamy taki drapak: [URL]http://www.leoland.pl/?link=productCard.html&ProductId=47&idCat=1[/URL], wczesniej byl taki:
[URL]http://www.leoland.pl/?link=productCard.html&ProductId=4&idCat=2[/URL] , ale troche sie sfatygowal i kupilismy mu ten mniejszy ).

Wazne jest to, zeby obcinac kotom regularnie pazury, sa bowiem ostre jak szpilki i moga niechcacy porzadnie podrapac i zrazic do siebie psa. Raz w tygodniu wystarczy, chodzi o to, zeby koncowki byly tepe.

Wierze w cierpliwosc i wyrozumialosc. Oczywiscie nie znam wszystkich kotow czy psow wiec nie wykluczam tego, ze czasami po prostu nie dogadaja sie i juz.

Sa to inne gatunki zwierzat, roznia sie zdolnosciami fizycznymi i psychika. Podejrzewam, ze to mialas na mysli piszac o rownosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='P@trycja*']Moja ciocia ma psudo chodowle pińczerków (ma ich ponad 30 :crazyeye: ) i ku mojemu ździwieniu kupiła sobie kota :crazyeye: i dalej chyba nie musze mówić co się z tym kotem stało :lol: . Biedny kotek :-( .[/quote]
[B][I]A gdzie ciocia mieszka?:cool3: [/I][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][I]:shake: :shake: :shake:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

A tu jest twój wątek Patrycjo:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40541[/URL]

[quote] Napisał(a) [B]Anonymous[/B]
[I]Tak naprawdę to nazywam się Patrycja i mam 12 lat. Nie mam psa rodowodowego ale psa w typie pekińczyka. Co skłoniło mnie do tej głupoty? Zazwyczaj jak wchodziłam na jakieś forum to rejestrowałam się z myślą o byciu na nim moderatorem. Chciałam zostać moderatorem i patem [U][COLOR=red]zbanowac[/COLOR][/U]wszystkich użytkowników i skasować wszystkie posty. Na [U][COLOR=red]kaŻdym[/COLOR][/U] forum na któtym jestem użytkownikiem mam po 3-4 [U][COLOR=red]ostRZeŻzenia[/COLOR][/U] a na niekórych jestem [U][COLOR=red]zbanowana[/COLOR][/U]. Teraz kiedy mnie [U][COLOR=red]zbanowaliście[/COLOR][/U] to chciałam się na was zemścić i pisałam bezsensowne tematy i posty tylko po to aby [U][COLOR=red]pRZysporzyć[/COLOR][/U] pracy moderatorom i administratorom. Teraz chce się zmienić na lepsze. Wiem że np. atena która jest na mnie chyba najbardziej wściekła nie będzie chciała abym powróciła na forum (oczywiście rozumiem dla czego) ale ja was bardzo o to prosze. Postanowiłam się w końcu zmienić i [U][COLOR=red]nie być[/COLOR][/U] już dzieciakiem który demoluje wszystkie fora w internecie. Czy więc zgadzacie się abym powróciła na to forum????? Prosze o któregoś z administratorów o zrobienie ankiety... [/I][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='P@trycja*']Że ona nazywa się Patrycja i ja też to nie znaczy że ja jestem nią :eviltong: .[/quote]

Robisz podobne błędy ortograficzne dziecko i wprowadzadz zamęt na wątkach... czyli Twoje hobby. Poza tym używaż ciągle tej ikonki z jęzorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot'][COLOR=seagreen][B]Kończymy rozmowę na temat Alfy i P@trycji* i wracamy do tematu tego topicu :cool3:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=seagreen]Mod[/COLOR][/B][/quote]

Tyle, ze zarówno w jadnym jak i w drugim nie za bardzo wiadomo o co chodzi.:roll:

Cieżko jest porównywać psa i kota. To są rózne zwierzęta o innych charakterach. To tak jakby porównywać człowieka z nosorożcem - czy sa sobie równi, a jak nie to który lepszy....;) Heh

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest i pies i kot. Kot był pierwszy i zna swoją wartość, poza tym jest bardzo cwany i nie da sobie w kasze dmuchac, wiec jak wzielsmy suczke,ktora mimo tego że nie lubiła kotów,jakos nie zwracała uwagi na niego,to on zaczął ją zaczepiać, albo specjalnie budził ją jak spala albo straszył, zwalał cos z pułek jej na głowe. Suczka dopiero po paru dniach zobaczyła ze kocur to jej rywal no i z czystej zazdrości go kąsnęła,ale kocur cwany nie został dłużny ;) i tak sie u nas ustawiła hierarchia, kot sobie podpożądkował psa

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

U mnie są trzy psy i kot :)
Kocham wszystkie.
Kot jest poprostu uroczy. Taka przytulanka i kochany, domowy przyjaciel. Chodzi, łasi się, zawsze spojrzy na Ciebie jak to niego "mrrruu..czniesz". Wyczuwa mój nastrój tak jak psy. Gdy coś jest nie tak to przychodzi i robi "BUC" :) Obcy mu nie przeszkadzają. Często, jak ktoś do mnie przyjdzie, jest brany na ręce i głaskany :) - nie przeszkadza mu to.
Trochę się boi obcych psów. Od jakiegoś tygodnia i kilku dni jest u nas nowy piesek (trzeci). I kotek jeszcze się do niego nie przyzwyczaił, ale sądzę że to tylko kwestia czasu, żeby Saba stała się "własnym psem" Maksa ;)
Kot (Maks) z naszymi psami dogaduje się świetnie. Liżą sobie pyszczki, bawią się itp. :) urocze

Natomiast ja także nie rozumiem o co dokładnie chodzi w temacie xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...