Jump to content
Dogomania

Wystawa psów rasowych dog show in lublin (cac) 22.04.2012


szrek

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']a uchowaj przed szczekającymi labkami w moich rekach!!!! tfu tfu tfu!!!! ja swoimnie pozwalam na takie zachowania a jesli się pojawialy w przeszłości zostaly skutecznie wyeliminowane.
ja bylam po drugiej stronie ringu 12 - od "tego czerwonego po ktorym nie mozna bylo chodzić" - z czarnym labem i malym szczylem ogarem, obok nas byl pan z tak cudnie socjalizowanymi rotkami, ze bajka!!! Po prostu poezja wychowania psa! Namiotu nie miałam - tym razem minimal wystawowy. I bylo nas tam kilka osób. Foty z ringu są w mojej galerii - ja nie robiłam tylko dziewczyny mi wrzucily do galerii - za co wielkie dzięki :)[/QUOTE]
A to przepraszam. Po prostu ten żółty lab ...... zwracał uwagę ;) Myślałam, że może to Ty (bo masz żółtego piesa w avatarze :oops:).
Z rotów zapamiętałam ogoniastego młodzika, może 6cio miesięcznego, który przy wejściu bardzo fajnie przywitał się z moją Młodą. :loveu: I jaki grzeczny był. I wielki :p W ogóle wiele tam było śliczniastych piesów. I jaka różnorodność.:crazyeye: Napatrzyłam się, narozmawiałam. Było cudnie. Chcę jeszcze :diabloti:
A Was mijałam, tylko nie "zarejestrowałam". Oczywiście poszłam "po tym czerwonym, po którym nie można było chodzić", a jak wracałam, to mi się oberwało :razz: Wy byliście za grzeczni, więc Was nie zapamiętałam. Może spotkamy się na czerwcowej wystawie? My będziemy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']toz wiadomo ze wezmę :)[/QUOTE]
o dzięki Ci Dobra Kobieto :) Klatkę mam naszykowaną już na moje futrzaki :) Chyba, ze się do auta nie zmieści - to daj mi max wymiary skrzyni, bo mam zamiar zamówić jeszcze jedną klatę to się dopasuję rozmiarowo.

Link to comment
Share on other sites

okij :) Bo i tak muszę zakupić zaklatkowanie, bo labek nadal niszczy a szczyl właśnie zaczął.... Więc mebel się mu należy :diabloti: no i na wystawie potem ciut łatwiej jak psy mają "domki", tyle, ze jeszcze jakieś kółka sobie do tego dorobię, bo padnę przy ilości rumpli wystawowych...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xqnIv3aeCso/T5fbhMJKVOI/AAAAAAAAADU/_BvYsJgDxjw/s800/SAM_8594.JPG[/IMG]

Więcej zdjęć tutaj: [URL]https://picasaweb.google.com/104129418612116283338/WystawaLublin22042012[/URL]

Można brać, nie trzeba podpisywać, wystarczy, ze mnie o tym poinformujecie w tym wątku.

Edited by anorektyczna.nerka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']No tak, miałam zaznaczone jako album prywatny: powinno śmigać: [URL]https://picasaweb.google.com/104129418612116283338/WystawaLublin22042012[/URL][/QUOTE]
przynajmniej sobie pooglądałam co tam było w innych ringach :) bo na wystawie nie mialam na to czasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']No tak, miałam zaznaczone jako album prywatny: powinno śmigać: [URL]https://picasaweb.google.com/104129418612116283338/WystawaLublin22042012[/URL][/QUOTE]

Mogę pożyczyć foty swojego Jacka ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']Proszę bardzo, jeśli Ty jesteś tym panem w zielonej koszuli, to mogę jeszcze wstawić parę, bo mam ich jeszcze kilka.[/QUOTE]



tak ja byłem w zielonej ale z tym panem to lekka przesada ;) :) wstawiaj spoko ja nie miałem aparatu i chętnie skorzystam za pozwoleństwem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']No tak, miałam zaznaczone jako album prywatny: powinno śmigać: [URL]https://picasaweb.google.com/104129418612116283338/WystawaLublin22042012[/URL][/QUOTE]

śmiga i nawet moje dziecko z mega kłakiem odstającym na szyjce się załapało ;)
Chyba po zrobieniu jej będę musiała robić foty i sprawdzać czy gdzieś coś nie odstaje bo na żywo tego nie widzę... :/
Tak czy siak... Mogę ukraść?:)) Tylko na FB bym wrzuciła... I jak coś to jak podpisać?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]śmiga i nawet moje dziecko z mega kłakiem odstającym na szyjce się załapało [/COLOR];-)
[COLOR=#000000]Chyba po zrobieniu jej będę musiała robić foty i sprawdzać czy gdzieś coś nie odstaje bo na żywo tego nie widzę... :/[/COLOR]
[COLOR=#000000]Tak czy siak... Mogę ukraść?[/COLOR]:smile:[COLOR=#000000]) Tylko na FB bym wrzuciła... I jak coś to jak podpisać?[/COLOR][/QUOTE]
Proszę bardzo, nie kłopocz się z podpisywaniem, to nie są profesjonalne zdjęcia i nie ma sensu się nimi chwalić, możesz z nimi zrobić co chcesz. W granicach rozsądku :D Na czerwcowej wystawie, o ile będziecie, to obiecuję lepsze zdjęcia i wtedy już wstawię z dyskretnymi podpisami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Piękne foty!
Ja to mam takiego farta, ze jak wygram, to nawet pół foty nie mam. Jak moje psy na dalszych lokatach.... to pięknych zdjęć mam wiele.[/QUOTE]
Zajrzyj jeszcze raz do albumu, dołożyłam jedno zdjęcia z parą grzywków owłosionych, może to Twoje? Mam dużo z nimi zdjęć, ale wszystkie rozmazane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...