Jump to content
Dogomania

Wystawa psów rasowych dog show in lublin (cac) 22.04.2012


szrek

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']słuchaj, co to za "wystawa psów rasowych" co tam naisane jest? ktos cos o tym wie?[/QUOTE]
To wystawa PKPR ;) Tu masz więcej info: [url]http://pkpr.republika.pl/wystawa1.htm[/url]
A te noclegi "z rabatem dla wystawców" dotyczą tylko tej imprezy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja też się wybiorę na targi - mam taki zamiar. Chcę zobaczyć jak wygląda "owczarek staroniemiecki"[/QUOTE]

O to może się spotkamy jeśli nie pojadę do Katowic też mnie ciekawi ten owczarek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='panbazyl']dzięki. Musze się w końcu wybrać do związku i zgłosić psa - przy okazji pozałatwiam jakieś inne psie sprawy.[/QUOTE]

nie ma potrzeby wybierania się do związku ;)

"ZGŁOSZENIA PROSIMY PRZESYŁAĆ [B][U]WYŁĄCZNIE[/U][/B] ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA INTERNETOWEGO."

i opłaty tylko na konto !!!

[U]Termin opłat: do 10.04.2012 r. (decyduje data uznania rachunku Związku - psy, za które opłata nie wpłynie do dnia 10.04.2012 r. nie będą ujęte w katalogu i tym samym nie będą mogły uczestniczyć w naszej wystawie.[/U]

Link to comment
Share on other sites

ale ja i tak muszę, choć najchętniej bym via poczta to załatwila, bo mam paskudnie niedostosowany do rzeczywistości dojazd z Lbl na moją wieś.... a samochodu jakoś się nie dorobiłam na psach... Muszę zanieśc kwity psa w celu wbicia w rodo pieczątki "pies reproduktor". Gdyby się to dalo pzrez neta zrobic było by cudnie, ale wiem, ze to niemożliwe....

Link to comment
Share on other sites

Witam.
We wtorek chcę zarejestrować psa w Związku Kynologicznym w Lublinie (o ile nic mi nie wypadnie :roll:). Myślicie, że uda mi się zapisać na kwietniową wystawę? Jak długo trwają formalności? Do "Związku" mam zabrać metrykę, umowę kupna-sprzedaży, książeczkę zdrowia psa, dowód osobisty i pieniądze? Coś jeszcze?
Jestem nowa i zupełnie [COLOR=darkgreen]zielona :oops:[COLOR=black] w temacie. Będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie. Pozdrawiam, Agnieszka[/COLOR][/COLOR] :)

P.S.
[B]shrek,[/B] jesteś z Puław? Ja też :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B]vpassione,[/B] dziękuje za odpowiedź. Na naszą korzyść przemawia fakt, że będziemy członkami lubelskiego oddziału, a wystawa również odbędzie się w Lublinie. :)
Już nie mogę się doczekać debiutu.:multi: Mam nadzieję, że uda nam się dotrzeć bez niespodzianek (ostatnie dwa lata wybierałam się na tą wystawę i zawsze coś wypadało. :angryy: Najczęściej poważna choroba...).
Pozdrawiam :)

Przepraszam za błąd. :oops: Oczywiście [B]szrek[/B], a nie [B]shrek[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='N&N']Witam.
We wtorek chcę zarejestrować psa w Związku Kynologicznym w Lublinie (o ile nic mi nie wypadnie :roll:). Myślicie, że uda mi się zapisać na kwietniową wystawę? Jak długo trwają formalności? Do "Związku" mam zabrać metrykę, umowę kupna-sprzedaży, książeczkę zdrowia psa, dowód osobisty i pieniądze? Coś jeszcze?
Jestem nowa i zupełnie [COLOR=darkgreen]zielona :oops:[COLOR=black] w temacie. Będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie. Pozdrawiam, Agnieszka[/COLOR][/COLOR] :)

P.S.
[B]shrek,[/B] jesteś z Puław? Ja też :cool1:[/QUOTE]
nie wiem po co Ci tyle kwitów do ZK. Potrzebna jest metryczka i kasa :diabloti: (najbliższy bankomat kawał drogi od ZK). Długopis na miejscu mają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='N&N']Witam.
We wtorek chcę zarejestrować psa w Związku Kynologicznym w Lublinie (o ile nic mi nie wypadnie :roll:). Myślicie, że uda mi się zapisać na kwietniową wystawę? Jak długo trwają formalności? Do "Związku" mam zabrać metrykę, umowę kupna-sprzedaży, książeczkę zdrowia psa, dowód osobisty i pieniądze? Coś jeszcze?
Jestem nowa i zupełnie [COLOR=darkgreen]zielona :oops:[COLOR=black] w temacie. Będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie. Pozdrawiam, Agnieszka[/COLOR][/COLOR] :)

P.S.
[B]shrek,[/B] jesteś z Puław? Ja też :cool1:[/QUOTE]

Witam nic nie szkodzi tak jestem z Puław jak widać na załączonym obrazku :) przed wyjazdem do związku zrób sobie xero metryczki , co będziesz wystawiała ?

Link to comment
Share on other sites

nr rejestracyjny dostaniesz na drugi dzień (telefon ) a rodowód no to chyba ze 2-3 miesiące :angryy: Miło będzie poznać na wystawie jak coś to pomogę ;)
z niezbędnych rzeczy na wystawie musisz mieć jeszcze jakąś ringóweczkę i smakołyk lub jakąś piszczącą zabawkę lub coś na co pies reaguje i za tym chętnie chodzi :)

Link to comment
Share on other sites

[B]panbazyl[/B], kasa to oczywista oczywistość :evil_lol:
Tylko chcę mieć pewność, że jak pojadę, to załatwię sprawę (za pierwszym razem). Dla mnie wyjazd do Lublina to spore osiągnięcie logistyczne :razz:

[B]szrek[/B], wystawiam suczkę z II gr. (miniatura). Chyba muszę zacząć z nią ćwiczyć posłuszeństwo i stanie w "w pozycji" dłuższą chwilę. Mała ma 11 m-cy.
Zauważyłam, że dłuższe wyjazdy bardzo ją stresują. Jak pojechaliśmy do Warszawy, to mała nie jadła cały dzień i cały dzień nie załatwiała się :crazyeye: (a byliśmy w spokojnej okolicy, na osiedlu domków jednorodzinnych). Dlatego nie jedziemy do Opola. Na międzynarodówki zaczniemy jeździć jak dziewczynka oswoi się i poczuje się dobrze na wystawach. Chcę zacząć wystawiać, bo Niunia jest piękna :loveu:
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='N&N'][B]panbazyl[/B], kasa to oczywista oczywistość :evil_lol:
Tylko chcę mieć pewność, że jak pojadę, to załatwię sprawę (za pierwszym razem). Dla mnie wyjazd do Lublina to spore osiągnięcie logistyczne :razz:

[/QUOTE]
to tak jak dla mnie - wyjątkowo godziny otwarcia ZK mi nie pasują do kursów PKS (a mam tych PKS ze 3 w sumie przez cały dzień....). Też sie muszę tam pojawić aby repa w rodowód psu wbić (tzn nie ja a osoba za to odpowiedzialna, ale ja muszą dokumenty dostarczyć)
Na wystawę weź sobie coś do siedzenia, bo nogi rozbolą od stania, nawet zwykły parasol od słońca (pod warunkiem, ze będzie słońce - lub od deszczu - w zależności co będzie tego dnia), miskę na wodę dla psa. No i te wspominane smaczki i ringówki - co w razie wszystko do nabycia na miejscu jak się coś zapomni. I weź torebkę na kooopę - tego to na pewno nie będzie na ringach, ale dobrze mieć i posprzątać po piesku.

Link to comment
Share on other sites

We wtorek (27 marca) byłam w Lublinie. Zarejestrowałam psa. Niestety, nie mam numeru rejestracyjnego. :placz:
W środę i w czwartek byłam w pracy na drugą zmianę. Nie miałam telefonu (zakaz pracodawcy, ale i tak brak zasięgu). Na przerwę udało mi się wyjść ok. 20 (w obydwu przypadkach). Po prostu nie miałam [B]jak[/B] skontaktować się z oddziałem. Wysłałam maila na kontakt do związku, ale tam pan poradził mi............ skontaktować się z oddziałem. :crazyeye: To gdzie doszedł mój mail? Nic z tego nie rozumiem. :shake:
Mam tylko nadzieję, że uda mi się jeszcze zgłosić dzieciaka na wystawę. Blisko jest i chciałabym zacząć ją pokazywać (i dowiedzieć się czy ona faktycznie jest taka śliczna jak wygląda, czy tylko mi się tak wydaje?) :cool3:
:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...