Jump to content
Dogomania

Uszy


matewis

Recommended Posts

Witam wszystkich!
Moja suczka ma problem z uszkami.. były kopiowane przed świętami i nie stoją:(
Macie jakieś sposoby?
Nie wiem co robić pomóżcie!
[url]https://picasaweb.google.com/lh/photo/Dn3e000xMZbSrikV5sqDVLtKTu8SJp_2WD7Qix5d0G4?feat=directlink[/url]

Edited by matewis
Link to comment
Share on other sites

Kopiowanie uszu u dogo to wyższa szkoła jazdy...
Klej uszy (może nie jest za późno). Liczy się sposób w jaki się uszy "podtrzymuje" aby właściwie się ukształtowały...
Poszukaj info o tym jak należy to robić - w sieci jest trochę wątków na ten temat.
Jak wiesz od 01 stycznia 2012 wszedł definitywny zakaz kopiownia, tak więc udzielanie porad na temat kopiowania/klejenia uszu NA FORUM publicznym jest ... mało rozsądne i nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał to robić w aktualnej sytuacji. W każdym razie ja bym się na to nie porywała. Skontaktuj się na privy z posiadaczami kopiowanych dogo. Na pewno udzielą ci istotnych wskazówek.

Link to comment
Share on other sites

A mnie chodzi o to, że o uszach pisano np na fm wiele, wiele razy i że możesz te informacje bez trudu znaleźć - to po pierwsze. Druga sprawa to to, że rozmowy o kopiowaniu, a konkretnie o "konsekwencjach kopiowania" w świetle zmiany prawa i różnych znudzonych eko-ochotników, którzy tylko czekają, żeby się przyczepić i uprzykrzyć życie "fanom znęcania się" są "mało fajne". Przejrzyj wątki, a wszystko znajdziesz. A jak będziesz mieć wątpliwości pisz na priv.
ja ciebie tez pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...