Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

1 godzinę temu, terra napisał:

 

Nie ma chętnych? Myślę, że ktoś z deklarowiczów powinien o zrobić.

Jednak na rozliczenie nie ma co liczyć, bo przecież deklaracje idą do Fundacji i ona opłaca hotelik i in.

Według mnie  Znajdki nie będą wpisywać deklaracji na wątku. Po prostu nie mają czasu na to. Wejdźcie na fb i zobaczcie co się tam dzieje. Nie wiadomo czy wszystko to nie jest prowadzone tylko przez samą panią Jolę. Czy ma jakieś osoby do pomocy. Normalnie tragedia z psami , kotami, szczeniakami.  Przypuszczam, że brakującą kwotę będą sami dopłacać. Można spowodować aby DIF wchodziła na wątek co jakiś czas i pisała co u Poli. Możecie też ogłaszać. A nuż znajdzie dobry domek. Jak nie ma chętnych i jeśli chcecie to mogę zadzwonić. Znam DIF wirtualnie gdyż kiedyś był u niej nasz Blekuś ze Skierniewic i wtedy rozmawiałyśmy telefonicznie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Według mnie  Znajdki nie będą wpisywać deklaracji na wątku. Po prostu nie mają czasu na to. Wejdźcie na fb i zobaczcie co się tam dzieje. Nie wiadomo czy wszystko to nie jest prowadzone tylko przez samą panią Jolę. Czy ma jakieś osoby do pomocy. Normalnie tragedia z psami , kotami, szczeniakami.  Przypuszczam, że brakującą kwotę będą sami dopłacać. Można spowodować aby DIF wchodziła na wątek co jakiś czas i pisała co u Poli. Możecie też ogłaszać. A nuż znajdzie dobry domek. Jak nie ma chętnych i jeśli chcecie to mogę zadzwonić. Znam DIF wirtualnie gdyż kiedyś był u niej nasz Blekuś ze Skierniewic i wtedy rozmawiałyśmy telefonicznie.

jakbyś mogła zdzwonić to byłoby super  :)

to może niech każdy kto wpłaci pisze tutaj ile wplacil i za jaki okres to będziemy wiedzieli jaka kwota idzie na Pole.

Myślę ze deklarowiczesą zainteresowani ile udaje się zebrać na Pole

Ja już dokonałam wpłaty za pazdziernik i listopad po 70 zł miesięcznie 

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje na Polcie wpłacane na konto fundacji Znajdki można potem rozliczyć w zeznaniu rocznym podatkowym jako darowiznę. Jola Boczkowska ze Znajdek, tak jak napisała bakusiowa, ma za krótką dobę na to, co się dzieje w przytulisku a Ania z Kadif to nie wiem,poza tym, że dawno temu zniknęła z Dogo ale kontakt do jej hoteliku jest podany. Pomoc Znajdkom w utrzymaniu Poli potrzebna na pewno,bo Jola zawsze ratuje psa, operuje w klinikach weterynaryjnych a dopiero potem szuka pieniędzy. Jak wiecie, porzuconych, chorych, potrąconych przez auta, starych, wymagających leczenia psów nie ubywa.....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2017 o 00:34, EVA2406 napisał:

 

To chyba najdroższa roślina jaką nabyłaś..........bo deklaracja na Polcię, niestety, długo już trwa ;)

 

a co jej będę żałować

 

nie wiem czemu mi to weszło? i nie daje się usunąć?

chciałam tylko napisać że wpłaciłam za listopad i grudzień w sumie 20,00 zł

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani!!

Z tej strony Żaneta, już kilka razy do was pisałam z konta Cioci - dzisiaj piszę już ze swojego...

Cóż wam mogę powiedzieć? Przede wszystkim niezwykle miło czyta się wszystkie ciepłe słowa o Cioci... Tak jak wspominałam wcześniej... widać, że miała wielu przyjaciół, a to nie wynika z niczego... Ciocia była cudownym człowiekiem... niech spoczywa w pokoju <3

Chciałam również bardzo przeprosić że dopiero teraz się do was odzywam... Na prawdę trudno mi się odnaleźć w tej trudnej sytuacji... Nie tylko ze względów emocjonalnych, ale również z względów organizacyjnych - pozostały nam po Cioci kredyty do spłaty, rachunki, utrzymanie domu i opieka nas zwierzakami...

Jeżeli chodzi o zwierzaki, sprawa wygląda następująco: hotelikowa Pola zostaje w swoim hoteliku czyli Kadif w Halinowie pod opieką Pani Ani Adamskiej. Formalnie właścicielem Poli stała się Fundacja Znajdki, której Pani Prezes była wieloletnią przyjaciółką Cioci Ewy. Wszystko zostało już formalnie załatwione - fakturę za wrzesień za pobyt Poli w hoteliku opłaciłam ja, za październik faktura była już na Fundację Znajdki. Fundacja Znajdki będzie opłacać pobyt Poli w hoteliku oraz koszty leczenia, jedzenie dla Poli zobowiązała się zapewniać Fundacja SOS dla Jamników, natomiast Pani Ania - właścicielka hoteliku zobowiązała się do opłacania okresowych szczepień Poli. Wszystko to zostało już omówione i formalnie dopięte pomiędzy mną, Panią Anią (właścicielką hoteliku) oraz Panią Jolą (właścicielką Fundacji Znajdki).

A teraz zwierzaki domowe, które zostały po Cioci - dwa psy - Pola dla której szukamy domu (od czasu choroby Cioci oraz po jej śmierci Pola miewa agresywne zachowania wobec innych zwierząt - głównie drugiego psa - po prostu rzuca się na nią - istnieje ryzyko, że któregoś dnia zagryzie albo drugiego psa albo któreś z kotów). Być może tutaj powinnam zrobić wątek do poszukiwania nowego domu dla Soni??

Drugi pies - Milka oraz 6 kotów - Mruńka, Karol , Melka, Tinka, Muszek i Majtek <3 Taka słodka ferajna :) Ferajna zostaje w domu, w którym mieszkała do tej pory. W związku z kosztami utrzymania tej ferajny, Fundacja "Znajdki" obiecała wspierać nas w tym zakresie. Tak jak pisałam wcześniej jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć zwierzaki to są na to 3 opcje:

1. Zasilenie konta Fundacji Znajdki - zawsze z dopiskiem "wsparcie dla Poli" lub "wsparcie dla zwierzaków Ewy" w zależności od tego na który cel wpłata ma być rozdysponowana.

2. Zakup żwirku lub jedzenia dla psów/kotów i przesłanie go bezpośrednio do nas. Gdyby ktoś chciał tą formą pomóc, poinformuję jakie jedzenie zwierzaki przyjmują i jaki żwirek dla kotów kupujemy. Nie zbieramy i nie chcemy zbierać wsparcia finansowego na prywatne konta bankowe.

3. Zakup rzeczy pozostałych po Cioci - Ciocia miała ogrom rzeczy i część z nich chcielibyśmy sprzedać na "bazarkach" z przeznaczeniem przychodu właśnie na zwierzaki - leczenie, karma itp :) Czy bylibyście zainteresowani takim bazarkiem? Co bardziej polecacie - stworzenie bazarku tutaj na dogomanii (zupełnie nie wiem jak się za to zabrać tu na forum) czy na facebooku (na facebooku bym sobie poradziła). Czy część z was jest facebookowa i uczestniczyłaby w bazarku facebookowym czy jednak preferujecie dogo?

 

Dajcie znać co chcielibyście jeszcze wiedzieć. Waszych spisów było sporo, nie wiem czy rozwiałam wszystkie Wasze wątpliwości :)

 

Dziękuję za to, że jesteście i pamiętacie o Ewie <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapraszam na bazarek. Część dochodu będzie przeznaczona dla Poli.

Nie zapominam również o deklaracjach, we wrześniu zapłaciłam jeszcze na konto Ewy 150 zł za kwartał. W grudniu kwartalna wpłata, którą nadal deklaruję pójdzie na konto ,, Znajdek"

https://www.facebook.com/events/127564251270981/?active_tab=about

 

Obiecałam to Ewie i o Poli będę zawsze pamiętała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2017 o 11:30, cefardea napisał:
(...)  jedzenie dla Poli zobowiązała się zapewniać Fundacja SOS dla Jamników,

 

polakarma.jpg

Spełniamy po prostu zobowiązanie jakie dałam Ewie ponad rok temu. Gdy tylko dostaniemy powiadomienie ze karma się kończy będziemy kup;ować. Zakupiliśmy karmę dla seniorów z łososiem bezglutenową. Świetnie się sprawdza u fundacyjnych seniorów. MAło kiedy jestem na dogo aczkolwiek tęsknię, ale jakos mi nie odpowiada obecna formuła. z rozrzewnieniem wspominam stare dogo. Zwłąszcza zę jeszcze wszyscy byli, dzisiaj  juz kilka ważnych dla mnie osób odeszlo.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Cytuję z FB

Cytat

06.01.2018
W nocy wystąpiły u Poli zaburzenia neurologiczne oraz niezborność ruchowa, które minęły nad ranem.
Pojechała do lecznicy 24H na badania i kompleksową diagnostykę.
- wykonano badania krwi.
* wyniki - parametry w granicach wieku z niewielkimi odchyłkami. Tarczyca ciut poniżej normy (w badaniach sierpniowych w normie). Wątroba i nerki ok.

Pola została na obserwacji, ponieważ wykazuje "splątanie" i niewielkie odruchy neurologiczne.
W poniedziałek usg jamy brzusznej oraz, jak się uda, konsultacja neurologiczna oraz rtg kręgosłupa w tym koniecznie szyjnego z uwagi na pochyloną głowę i niechęć do podnoszenia głowy do góry.

Niestety padło podejrzenie udaru, ale to jeszcze nie potwierdzone.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 13.01.2018 o 00:21, MALWA napisał:

I mnie zmartwił stan Poli.

Cóż Polcia to wiekowa suczynka i różnie  już może być z jej zdrowiem.

Trzymaj się sunieczko !

 

Przelewam deklarację za listopad, grudzień 2017 r.  i styczeń 2018 r. na konto Znajdek.

 

Dnia 11.11.2017 o 11:25, zachary napisał:

Deklaracje na Polcie wpłacane na konto fundacji Znajdki można potem rozliczyć w zeznaniu rocznym podatkowym jako darowiznę. Jola Boczkowska ze Znajdek, tak jak napisała bakusiowa, ma za krótką dobę na to, co się dzieje w przytulisku a Ania z Kadif to nie wiem,poza tym, że dawno temu zniknęła z Dogo ale kontakt do jej hoteliku jest podany. Pomoc Znajdkom w utrzymaniu Poli potrzebna na pewno,bo Jola zawsze ratuje psa, operuje w klinikach weterynaryjnych a dopiero potem szuka pieniędzy. Jak wiecie, porzuconych, chorych, potrąconych przez auta, starych, wymagających leczenia psów nie ubywa.....

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za pamięć, za wpłaty dla Poli.  Co miesiąc na stronie  znajdkowej dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty i pomoc dla Fundacji Znajdki - lista darczyńców w zakładce  darczyńcy  Na prośbę p. Joli zrobiłam  wykaz  wpłat  dla  Poli  i zwierzaki Ewy. Nie wiem czy tu podać listę dotychczasowych  wpłat oraz co miesiąc podawać bieżące wpłaty? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, pucka69 napisał:

Ktoś wie co u Poli? Na Fb ostatni wpis sprzed dwóch miesięcy. Wpłacać tam gdzie wpłacałam w marcu? Na Polę?

Widocznie nic się nie dzieje. Zapytaj o Polę. Wpłaty do fundacji Znajdki. Trzeba napisać czy na Polę czy na pozostałe zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Polcia maszeruje z badania usg

https://www.facebook.com/KADIF.Anna.Adamska/videos/1701511056591500/?t=18

 

kopiuję z fb:

"Pan doktor ogólnie zadowolony, jak na taką starowinkę.

A Pola wredota nie dała sobie założyć kagańca! Ile my się z doktorem natrudziliśmy, naszarpaliśmy... Gryzła, drapała, szarpała...

Qrcze, to mały piesrk a spociłam się jak przy owczarze niemieckim!

Pola-stara-ale-jeszcze-jara"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Wieści z fb, od opiekunki Polci :

cyt.

"

KADIF - domowy hotel dla zwierząt

1 godz.

Pola w obiektywie Renaty - najlepszego fotografa ever! 

U Babci Polci każdy dzień jest ważny i darowany. 
Każdy może przynieść zmianę na gorsze. 
To zdjęcie jest z dnia 7.07.

Na dzień dzisiejszy jest dobrze! 
Chociaż.... staro.  "

ZdjÄcie użytkownika KADIF - domowy hotel dla zwierzÄt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

U Polci nie jest najlepiej:

cyt.

"

Sie kroplówkujemy... Kroplówka leci jakies 2 godziny i Pola ogólnie jest grzeczna, ale wczoraj wieczorna kroplówkę odpuściłam, bo zaczęła się stresować i szarpać. 1f641.png:(

Ogólnie jest źle, bo Pola nic nie je, ale zaczęła wstawać na siusiu.

Kiepsko jest.... 1f641.png:(

Pola pod kroplówką

41105482_1856081504467787_5795593070669987840_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9b2dbdc98473a0a694c8527e01c50442&oe=5C230F15

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...