Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

z wiekiem Poli cos mi sie nie zgadza, w lutym 2012 miala juz 9 lat, to teraz idzie juz jej 15 roczek, nowe konto zapisalam, pieniazki za pazdziernik przejdzie przez Fundacje Znajdkow

Wszystko sie zgadza. Od lutego 2012 roku minęło 5,5 roku. Więc jeśli dodamy to wychodzi, że niedługo będzie miała 15 lat.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,
Przede wszystkim dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas słowami otuchy i serdeczną myślą, nadesłali kondolencje oraz uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych i pożegnali naszą ukochaną Ciocię.
Jest nam niezwykle miło, że Ciocia miała tak wiele bliskich i serdecznych jej osób. Była wspaniałym, życzliwym i uczynnym człowiekiem, który nigdy nie pozostawał obojętny wobec losu innych dwu lub czworonogów...
Dziękujemy za wszystkie deklaracje pomocy dla zwierzaków, które ciocia zostawiła wraz z chwilą śmierci. Ja i mój mąż Michał – syn chrzestny Cioci, dawno już obiecaliśmy zaopiekować się nimi na wypadek tego strasznego zdarzenia  :(  Zwierzaki będą miały dach nad głową, ciepło, miłość... Damy im wszystko co możemy bo sami kochamy zwierzaki i nigdy nie dopuszczaliśmy do głowy pomysłu aby je rozdzielić, oddać komuś... One żyją ze sobą razem już wiele lat – rozłąka czy oddanie do schroniska byłyby dla nich koszmarem – boję się, że ich małe serduszka mogłyby tego nie znieść  :(

Dopiero po śmierci Cioci dowiedzieliśmy się, że Ciocia poprosiła swoją wieloletnią przyjaciółkę Jolę Boczkowską (prezesa Fundacji Znajdki) o wsparcie dla nas w tych ciężkich chwilach w postaci kupienia karmy czy żwirku... Jesteśmy młodym małżeństwem z dzieckiem, kredytami na głowie i dwoma własnymi kotami (w tym jednym z chorymi nerkami, któremu kupujemy specjalistyczną karmę). Ciocia wiedziała, że obiecaliśmy jej  zająć się wszystkim zwierzakami, ale najwidoczniej znając nas, wiedziała, że finansowo będzie to dla nas bardzo trudne. Jestem pełna wdzięczności i zaskoczenia, że nawet o tym ciocia pomyślała... Czy wiedziała, że jej koniec zbliża się wielkimi krokami?  :(
Nie umiem wyrazić swojej wdzięczności dla cioci za to, że tak szczegółowo to zaplanowała... Tak bardzo żałuję że nie mogę jej za to podziękować osobiście...  :(
Kochani, podsumowując sytuację – po Naszej Kochanej Cioci zostało do opieki 6 kotów, 2 psy i 1 pies (Pola), od kilku już lat przebywający na stałe w hoteliku Kadif. Ten zestaw musimy dochować i wykarmić. W związku z tym gdyby ktokolwiek z Państwa zechciał zwierzaki wesprzeć informujemy, że wpłaty na zwierzaki są zbierane tylko i wyłącznie na konto fundacji „Znajdki”.
Przekazuję dane do przelewów:'

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina
NIP: 113-286-03-84
KRS: 0000437387
FUNDACJA ZNAJDKI
Krusze 132
05-240 Tłuszcz
Bank PEKAO S.A. konto: 91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
dla przelewów zagranicznych:
IBAN: PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
BIC: PKOPPLPW
albo PAYPAL [email protected]
BARDZO PROSZĘ O DODAWANIE W TYTULE PŁATNOŚCI „POLA” jeśli wpłaty będą kierowane na utrzymanie Poli w hoteliku (koszt miesięczny ok. 300zł + koszty wyżywienia ok. 100zł). Jeżeli wpłaty będą dla całej reszty zwierzęcej ferajny, prosimy w tytule przelewu wpisywać „ZWIERZAKI EWY”. Tylko przy tych dopiskach przelane pieniążki będą rzeczywiście przeznaczone dla zwierzaków Cioci Ewy, dlatego jest to bardzo ważne.

Dodatkowo – szukamy domu tymczasowego a najlepiej stałego dla Suni Cioci – Soni. Sonia to 14-letnia suczka typu mieszaniec  :D  Kochana i oczekująca miłości człowieka – jej motto to „Rób ze mną co chcesz ale bądź ze mną”. Niestety od kiedy Ciocia położyła się do łóżka, Sonia zaczęła swoje nerwy wyładowywać na innych zwierzęcych domownikach – starej suni Milce i kotach. Niestety ostatni przypadek pogryzienia Milki, musi skończyć się operacją Milki  :(  Kochamy Sonię, ale kochamy też pozostałe Cioci zwierzaki i nie możemy pozwolić, żeby Sonia któreś zagryzła w ramach wyładowania stresu, tym bardziej, że w ostatnich chwilach życia Ciocia prosiła właśnie o znalezienie domu dla Soni w wyniku strachu o pozostałe zwierzaki...  :(  Sonia jest psem który trudno akceptuje obecność innych zwierząt dlatego szukamy dla niej DT lub DS który będzie dla niej na wyłączność  :(

Jeżeli chodzi o Polcię, najprawdopodobniej będzie założona grupa wsparcia na Facebooku dla Poli – jak poznamy szczegóły – na pewno poinformujemy  :)  Na wątku będą wstawiane fotki Poli i bieżące informacje o jej życiu  :)

Z Ciocią żyliśmy bardzo blisko, nie sądziłam, że ostatnie przeżyte z nią Święta Bożego Narodzenia będą ostatnimi wspólnymi... Pragnę wkleić ten wiersz, który napisałam dla Cioci. W ramach prezentu dostała ramkę ze zdjęciami wszystkich swoich zwierzaków i ręcznie napisany przeze mnie wierszyk....
Przekazuję wam jego treść, choć trochę będziecie mieli okazję poznać tą cudowną zwierzęcą ferajnę  :)

„Zwierzęca ferajna”

Dnia pewnego grudniowego
Filuś dumnie zszedł do pokoju jadalnego.
Jego Pani tam siedziała, gości przyjmowała.
Dumnie zatem próg przekroczył,
I na ramię Pani swej wskoczył.

Tuż za nim Melka przybiegła,
Bo to kotka przylepka.
Jeśli ktoś jest na kanapie,
Na pewno za uchem ją podrapie.

Chwilę później, powolutku, trochę wycofana,
Weszła Mruńka szukając ręki swego Pana.
Bo on miziać ją trochę lubi,
Choć tą sympatią się wcale nie chlubi.

Na to wszystko spokojnie Milka spoglądała,
„Może i mnie ktoś pogłaszcze” – pomyślała.
Wtem zazdrosna Sonia szybko przybiegła,
Co by Milka z Pani głaskaniem jej nie ubiegła.

Gdy tak dużo już się działo,
Do pokoju wbiegł Karol,
On trzy łapki tylko ma,
Ale wejść na głowę sobie nie da.

A ze schodów patrzy Tina,
Wszystko mówi jej mina...
Nie przyjdzie do zwierzęcej ferajny,
Dlaczego? Nie pytajmy.

Na dole zaś siedzą dwaj bracia olbrzymi,
Mimo, że sami – nie są kotami smutnymi.
Jeden – Majtek, drugi – Muszek.
Żaden z nich to nie jest okruszek.

Kacperka w tym zestawie brakuje,
Za tęczowym mostem pewnie coś knuje.
Pewnie bawi się kocimi przyjaciółmi...
A u nas Wigilia, więc razem świętujmy...


P.S. Nie jesten "forumowa" :) Gdyby ktoś z Państwa chciał się kontakować w sprawach Cioci Ewy lub jej zwierzaków, pozostawiam numer do siebeie - 505 905 032.

Żaneta Mrozek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 26.10.2017 o 07:03, kaja8888 napisał:

dobrze byłoby wiedzieć jak wygląda kwestia finansowa Poli  - a może hotelik zdwalaby co jakiś czas relacje (kilka zdan)? w końcu w tym hoteliku Pola jest bardzo długo juz ponad 5 lat jak dobrze liczę ...

 

21 godzin temu, teresaa118 napisał:

Minal 1 listopad, nie dokonano rozliczenia Poli za poprzednie miesiace, wiec wstrzymalam moja wplate do czsu uzupelnienia zaleglosci oraz podania nowych wiadomosci o stanie zdrowia Polinki

Obawiam się, że nie ma kto zrobić rozliczenia na wątku na dogo :(

Wieści z hoteliku przekazywała zawsze Ewa, a zdjęcia robiła Isadora (nie wiem czy nie przekręciłam nicka, za co z góry przepraszam)

Na wątku Ewy wkleiłam link do dawnego wątku hoteliku, tam też jest link do wątku hoteliku na fb, można napisać pw z prośbą o wieści:

 

Znalezione na Fb z dnia 2 listopada:

https://www.facebook.com/KADIF.Anna.Adamska/photos/a.778589552216993.1073741861.179740165435271/1501034059972535/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

uważam ze skoro Pola jest juz tyle lat w jednym hoteliku to byłoby super żeby hotelik od czasu do czasu coś napisał bo w mojej opinii w przypadku braku jakichkolwiek informacji osoby które deklarowaly wpłaty na Pole zaczną się wykruszac  :( i co wtedy???

Chyba że na Facebooku hotelu będą co jakiś czas informacje

Link to comment
Share on other sites

 

14 godzin temu, bakusiowa napisał:

 

To będzie pisał lub dzwonił?

Nie ma chętnych? Myślę, że ktoś z deklarowiczów powinien o zrobić.

Jednak na rozliczenie nie ma co liczyć, bo przecież deklaracje idą do Fundacji i ona opłaca hotelik i in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...