Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

O 6.12.2016 o 18:13, teresaa118 napisał:

Grudniowe alimenty w drodze

Dotarły. Dziękuję :)

Terro, Pola nie obrazi się, bo ona kotki lubi. Ma nawet zdjęcie jak leży z kotkiem rezydentem.

Przywiozłam już Filusia z lecznicy. Jest bardzo biedny, obolały, choć dostał przeciwbólowy zastrzyk. Nie dość, że boli go rana po operacji, to jeszcze miejsce po wyrwanym ząbku. Biedak, nie chce nic jeść, ale na szczęście już dwa razy był w kuwecie na sioo.Mam nadzieję, że nerki będa pracowały po narkozie, bo to było podstawowe zagrożenie.

Link to comment
Share on other sites

Gusiaczku, dzięki, że do nas zaglądasz.

Filuś wczoraj miał kroplówkę. Dostał do domu tabletki, które musimy podawać dwa razy dziennie. Czekamy na jeszcze jeden lek w kropelkach. Będzie to potas, który niestety, wypłukuje się z organizmu, a jest on bardzo ważny, bo jego brak powoduje brak apetytu. Brak apetytu przy chorych nerkach jest bardzo groźny. I tak koło się zamyka. Jutro jak będziemy na kroplówce, to pewnie potas już dla nas będzie.  Filuś jest na mnie obrażony za męczenie go podawaniem leków. On bardzo tego nie lubi. Tym bardziej, że to ziołowa tabletka, którą rozgniatam i rozpuszczam w maleńkiej ilości wody i strzykawką wciskam do dzioba, bo to jedyny sposób, którym udaje mi się podać kotu lekarstwo. W opisie czytałam, że lek podaje się przez min 6 miesięcy, dwa razy dziennie. Już sobie wyobrażam "foch " mojego Filemonka. Mam nadzieję, że jak zaczniemy podawać potas, to trochę zwiększy się Filusiowy apetyt, bo teraz niby je, ale w/g mnie to takie porcje jak dla ptaszka.  Kończę, bo właśnie przyszło moje łaciate szczęście i przesłoniło mi całą klawiaturę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dziękuję za pamięć i za to, że tu zaglądacie.

Ja jestem rzadko, bo więcej czasu jestem w lecznicy niż przy innych zajęciach.

Terro, ja też odświeżam ogloszenia Polci i też bez większego przekonania, ale żeby ktoś nie powiedział, że nic nie robię w sprawie adopcji Poleńki.

Nie mam aktualnych wiadomości od Polci, ale pewnie szykuje się do świąt ;).

Wiem, że jeśli byloby coś nie tak, to miałabym info od Ani.

Link to comment
Share on other sites

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i miłość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem ... dla Was i dla Waszych Zwierzaków.
Niech Święta radością wypełnią Wasz dom.
Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia!
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku życzymy z całego serca

 

choinka na czerwonym tle.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jest pierwsza wpłata już na 2017 r.

- omi - za styczeń - 10 zł

Dziękuję bardzo.

Nadchodzi najgorszy okres w roku dla zwierzaków.  Moje suczydła już nawet nie chcą wychodzić z domu.

Mam nadzieję, że Polcia  i reszta gości hotelowych jakoś przetrwają tę koszmarną noc.

Najbardziej się jednak martwię o zwierzęta w schroniskach i o bezdomniaki. One cierpią najbardziej.

Dwa lata temu po sylwestrowej nocy do zaprzyjaźnionego Przytuliska trafiły trzy psy postrzelone śrutem. Tak pomysłowo ludzie się bawili.....:(

Psy przeszły skomplikowane operacje neurochirurgiczne. Żyją, ale są niepełnosprawne i są już rezydentami w Przytulisku.

Oby w tym roku nie było takich przypadków.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, renatka_s napisał:

W tym tygodniu wpłacę na Polę za styczeń, ale nie widzę, żeby została odnotowana  moja grudniowa wpłata -  wpłaciłam 08.12.2016 r.

Dziękuję, że mnie pilnujesz :). W swoim kajeciju zapisałam wpłatę, a tu na 1 str mi przeleciało. Zaraz poprawię. Przepraszam.

Dzisiaj wpłynęło na styczeń:

- 30 zł - renatka_s

- 70 zł - Kaja8888

-  10 zł - werenn

Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2017 o 15:41, EVA2406 napisał:

Oby zdrowie dopisywało zarówno Polci, jak i jej dobroczyńcom i nikt, mimo pesymistycznych prognoz co do adopcji, nie zrezygnował z pomagania naszej staruszce.

O tak, niechaj zdrowie nam sprzyja dla dobra Ogonków :)
Przejęliśmy od córki deklarację i tak wczoraj poszło za I i II

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Gusiaczek napisał:

O tak, niechaj zdrowie nam sprzyja dla dobra Ogonków :)
Przejęliśmy od córki deklarację i tak wczoraj poszło za I i II

Gusiaczku, pewna jesteś?

Potwierdzam, że wpłynęło od Ciebie 20 zł za I i II 2017 r.

Jest również wpłata za I 2017r - 10 zł - od AJULA

Dzisiaj przelałam 310 zł za grudzień 2016 za hotelik.

Czekam jeszcze na wpłatę od bianka0 i rozliczę 2016 r. Na szczęście Polcia wyjdzie na +, za co z całego serca Wam dziękuję.

Wiem, że Ciocia bianka0 szykuje dla Polci niespodziankę....;) ( nie jest to domek, żeby nie było wątpliwości)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Oczywiście!
Córka ma, mam nadzieję przejściowe, kłopoty finansowe - nie widzę powodu, by Pola została bez deklaracji od nas. Potrzebuje spokoju i bezpieczeństwa w jesieni życia   :)

Ale wiem, że Ty pomagasz wielu biedakom a i sama masz swoje stworki do utrzymania.

Link to comment
Share on other sites

A oto wspomniana przez mnie niespodzianka od bianka0 :

2 godziny temu, bianka0 napisał:

Ewciu przelewam 500 zł dla Poli z mojego bazarku + 150 zł za grudzień, styczeń, luty .

 

Bardzo proszę potwierdź jak dotrą pieniądze pod postem ROZLICZENIE na tym bazarku :

https://www.facebook.com/events/155995868206625/?active_tab=discussion

Dorotko, bardzo , bardzo dziękuję :)

Oczywiście potwierdzę jak tylko dojdzie przelew.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Stworka mam jednego, a pomagać niesamowicie lubimy w ogromnym przekonaniu, że tak po prostu trzeba :)

Szkoda, że nie wszyscy tak uważają. Własnie się spłakałam  jak weszłam na fb i zobaczyłam co udostepniła dzisiaj bianka0. Ludzka znieczulica nadal mnie zaskakuje, choć już tyle lat żyję na świecie i powinnam być choć trochę do tego przygotowana. Niestety.......:(

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2017 o 13:37, bianka0 napisał:

Ewciu przelewam 500 zł dla Poli z mojego bazarku + 150 zł za grudzień, styczeń, luty .

 

Bardzo proszę potwierdź jak dotrą pieniądze pod postem ROZLICZENIE na tym bazarku :

https://www.facebook.com/events/155995868206625/?active_tab=discussion

Obietnica stała się faktem. Polcia dostała podwyższoną stałą deklarację czyli po 50 zł miesięcznie. Obecna wpłata jest za grudzień 2016 oraz styczeń i luty 2017 r. Dodatkowo Polcia dostała od Dorotki 500 zł z super bazarku z przetworami. Dzięki temu Polcia może bezpiecznie spać i nie martwić się, że dostanie eksmisję z hoteliku ;).

Jeśli jeszcze ktoś nie zna przetworów Dorotki, to niech żałuje i czeka na kolejną edycję. Taka gratka dla smakoszy zdarza się rzadko, bo zwykle dwa razy w roku. Wiem, wiem, że je się szybko, a gorzej i dłużej się robi. Powiem Wam tylko, że wyniki finansowe tych bazarków są powalające. Pamiętam ratunkowy bazarek z ub roku dla naszej Polci, kiedy to sunia była pod kreską i Dorotka zrobiła szybki bazarek. Trwał on chyba tylko 4 godziny. Gdy ja się o nim dowiedziałam ( Dorotka mnie zaprosiła), to już nie było ani jednego słoiczka. Ten ostatni bazarek też skończył się rewelacyjnie:

https://www.facebook.com/events/155995868206625/?active_tab=discussion

Dorotko, jesteś Wielka, a przede wszystkim masz Wielkie SERCE. Bardzo, bardzo dziękuję :)

 

 

kwiaty i rudy kot.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...