Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Witam,

 

przelałam deklarację za o0kres od stycznia  do marca 2016r.

 

Proszę o zlikwidowanie wpisu w moim profilu. Trudno, aby tam wpisywać prywatne info...

Wpłaty dokonuję zwykle raz na kwartał. I tak będę nadal robiła.

 

Nie ogarniam nowej dogomanii, teraz właściwie tu nie bywam. Nie wiem czy jest tu coś jak PW, jesli tak, to ewentualnie proszę o wpisywanie wiadomości na pw lub na e-mail:  [email protected].  Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, MALWA napisał:

Witam,

 

przelałam deklarację za o0kres od stycznia  do marca 2016r.

 

Proszę o zlikwidowanie wpisu w moim profilu. Trudno, aby tam wpisywać prywatne info...

Wpłaty dokonuję zwykle raz na kwartał. I tak będę nadal robiła.

 

Nie ogarniam nowej dogomanii, teraz właściwie tu nie bywam. Nie wiem czy jest tu coś jak PW, jesli tak, to ewentualnie proszę o wpisywanie wiadomości na pw lub na e-mail:  [email protected].  Dziękuję.

Ja też nie ogarniam. U Ciebie nie ma możliwości wysłania pw.  Nie wiem dlaczego.

Ja w Twoim profilu nie widzę swojego wpisu :(

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co się dzieje, ale od trzech dni nie mogłam wejść na Dogo. Cały czas wywalalo jakiś błąd.

Jest coraz gorzej i boję się, że wreszcie kiedyś przestanie to wszystko działać. Tak myślę sobie, że powinnyśmy wymienić się kontaktami mailowymi, telefonicznymi, zeby w razie czego nie zostać bez kontaktu. Co Wy na to?

Konto Polci wzbogaciło się o 60 zł - deklaracja za 3 mi3siące ( 01 - 03) od MALWY.

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...