Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Kasiu, 4 posty wyżej masz podaną dokładną sumę długu Polci. Cytuje ten post:

Ewcia uzupełnij tą informację w poście rozliczeniowym bo nie każdy czyta cały wątek a jak wpadnie moderator to może być problem tak tylko dobrze radzę - nie żadne złośliwości :)

 

 

i nieustannie kibicuję Poli - mój ogłoszeniowy kończy się 20.12 więc następnym wesprzemy troszkę Polcię o ile będą jakieś zlecenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Eva, ja oczywiście domyślam się, że masz teraz przedświąteczne urwanie głowy, ale mam ogromną prośbę - w wolnej chwili potwierdź proszę, czy przelew doszedł ;)

Ciotka, spoko.Przelew zrobiłaś w czwartek. Wczoraj nie sprawdzałam konta, ale dzisiaj doszła Twoja wpłata 100 zł i jeszcze są kolejne:

- Teresaa - 60 zł

- Ania A - 20 zł

 

Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Stan finansów Poli na dzień dzisiejszy:

wydatki - 4.409,65 zł

wpływy - 3.176,70 zł

pozostało z ub roku - 659,73 zł

brakuje - 573,22 zł

 

Ten dług w tych dniach wyrównamy, bo z mojego bazarku będzie 210 zł i ponad 500 zł z ekspresowego bazarku bianki0, tylko dług znowu zacznie rosnąć jeśli nie znajdziemy jeszcze kilku osób chętnych do stałych deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za info.

 

Otrzymałam od Kaja8888 z bazarku - 146,10 zł

Konto Poli wzbogaciło się również o 20 zł od werenn ( deklaracja za 11 i 12. 2015 r.)

Wpiszę te 20 zł jako wpłatę w rubryce jednorazowych, żeby już nie komplikować rozliczenia rocznego, a od stycznia wpiszę jako deklaracje stałe. Werenn, ok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...