Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Zapraszam na szybki przedświąteczny bazarek dla Poli.

Tym razem jest to wydarzenie publiczne, link się otworzy.
Bardzo proszę o reklamę na dogomanii, mam urwanie głowy, kończę poprzedni bazarek i nie wiem w co ręce włożyć.

https://www.facebook.com/events/1660512347571134/

Bazarek zakończony w piorunującym tempie. Pola ma ponad 500 zł :)

Link to comment
Share on other sites

Bazarek zakończony w piorunującym tempie. Pola ma ponad 500 zł :)

Dorotko, nie zdążyłam nawet zajrzeć, a tu już zakończenie? Dziewczyno, jak Ty to robisz?

Kochana, bardzo, bardzo dziękuję. Łzy mi lecą po policzkach ze szczęścia, że Polcia na chwilę jest bezpieczna. Wiem, że to jednak nie zwalnia mnie od szukania kolejnych sponsorów, bo zapasy to mają do siebie, że szybko się kurczą jak tylko się z nich czerpie, a nic nie dokłada ;)

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tempo nieziemskie, ale to świetnie! :)

To jest potęga internetu.

 

Na Polci konto wpłynęły kolejne pieniążki:

 

- 50 zł - Ewa K Brak nicku

- 30 zł - terra

- 20 zł - omi (?) - deklaracja za 12.2015 i 01.2016 - treż brak nicku

- 5 zł - Nadziejka

Bardzo dziekuję :)

 

Dziewczyny, błagam, piszcie w tytule wpłaty za jaki to okres ( jeśli to stała deklaracja) i koniecznie nick, bo bawienie się w sherlocka jest bardzo czasochłonne.

 

Jest również wpłata z bazarku od mimiś - 70,30 zł

Dziękuję mimisiu :)

Link to comment
Share on other sites

To ja mam dobrą wiadomość. Uzgodniłam z moim Małżem, że możemy zadeklarować 20 zł miesięcznie dla Polci. Wiem, że to nie ratuje sytuacji, ale jak będę miała więcej to wpłacę więcej, a jeśli nie to wolę nie robić nadziei. Prześlę deklarację razem z pieniędzmi jak już z bazarku dostanę wszystko.   :)

 

A i od Amelii dostałam trochę fantów, dorzucę swoje i zrobię kolejny bazarek, ale to już chyba po świętach raczej. 

Bardzo dziękuję Tobie i Mężowi. Jak będziesz robiła przelew, to w tytule wpisz, że to deklaracja i za jakie miesiące i oczywiście nick, bardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Będziesz miała Ewa chwilę oddechu i spokojne święta. :)

Będzie to krótki oddech, bo jak teraz obliczyłam to jeszcze nie będzie nadwyżka, a wyjście z długów, bo na dzień dzisiejszy długu jest 703,22 zł, więc minus 500 zł. To będzie ok 200 zł na minusie, ale jeszcze kończy się jeden bazarek i mam obiecaną stówkę od mojej klientki, więc pewnie wyjdziemy na 0. Jednak za 2-3 tygodnie będzie kolejna opłata za hotelik i deklaracji stałych nadal brakuje.

Dobrze jednak, że pozbędziemy się długu :)

Link to comment
Share on other sites

Razem: 497,95 zł

listopad - 313,50 zł

 

 

czy w tej chwili Pola jest na minusie 313,50zł ?

bo nie mogę się połapać :D

Kasiu, 4 posty wyżej masz podaną dokładną sumę długu Polci. Cytuje ten post:

Będzie to krótki oddech, bo jak teraz obliczyłam to jeszcze nie będzie nadwyżka, a wyjście z długów, bo na dzień dzisiejszy długu jest 703,22 zł, więc minus 500 zł. To będzie ok 200 zł na minusie, ale jeszcze kończy się jeden bazarek i mam obiecaną stówkę od mojej klientki, więc pewnie wyjdziemy na 0. Jednak za 2-3 tygodnie będzie kolejna opłata za hotelik i deklaracji stałych nadal brakuje.

Dobrze jednak, że pozbędziemy się długu :)

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z obietnica poszlo pare groszy. W przyszlym miesiacu chyba zobowiaze sie stala, ale jeszcze poczekam, moze jakis podopieczny pojdzie do DS.

A kiesy robiłaś przelew?

Mam nadzieję, że podałaś nick, bo jest jakaś wpłata, której nie umiem rozszyfrować Ewa K. - 50 zł

Proszę o ujawnienie się osoby :)

 

cały czas jestem z Wami i kibicuję, Pola wierzę, że będziesz bezpieczna dziewczyno:)

Ja też wierzę i liczę na mobilizację i pomoc. Wiem, że nie jest łatwo, ale Polcia nie może już na nikogo, oprócz nas, liczyć.

 

asiuniab - czy to Ty wpłaciłaś za cegiełkę nez nicku? Wpłata jest od Joanny B - Wrocław

Link to comment
Share on other sites

jest iskierka nadziei i światełko w tunelu :) Ciocia główka do góry w "kupie siła" ;) więc damy radę :)

Staram się i wierzę, że damy radę :)

 

mam 5 wpłat z bazarku wysłałam już do tych osób plus do Ciebie Ewa czekam na kolejne wpłaty i adresy do wysyłki żeby rozliczyć bazarek

Ja przelew zrobiłam wczoraj.

 

Ja jutro wysyłam fanty, potem zrobię podsumowanie bazarku i też wyślę pieniądze :)

Pięknie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

A kiesy robiłaś przelew?

Mam nadzieję, że podałaś nick, bo jest jakaś wpłata, której nie umiem rozszyfrować Ewa K. - 50 zł

Proszę o ujawnienie się osoby :)

 

Ja też wierzę i liczę na mobilizację i pomoc. Wiem, że nie jest łatwo, ale Polcia nie może już na nikogo, oprócz nas, liczyć.

 

asiuniab - czy to Ty wpłaciłaś za cegiełkę nez nicku? Wpłata jest od Joanny B - Wrocław

 

ojej to na pewno ja, sorry, że bez nicku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...