Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

rozeslalam wici wśród znajomych może akurat ktoś da domek Poli, czasem może to być osoba której byśmy nie podejrzewali tak jak u nas sąsiadka wzięła kota i jest przeszczesliwa ze go ma :) a nawet nie myślałam że mogłaby dać kotu dom tak od niechcenia zaproponowalam a teraz kot ma u niej jak w raju :) a ona bez kota nie wyobraza sobie życia może z Polunią tak będzie może jednak ten domek się znajdzie.
Tak się cieszcie ze tyle osób się zaangażowalo w pomoc dla Poli :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jaki miły akcent na zakończenie mikołajkowego dnia! :)

Mój bazarek także jest w trakcie powstawania. Ale to mój pierwszy ever, więc trochę się boję czy się uda...

Eva - czy w przypadku ewentualnych zakupów mogę podawać od razu Twoje dane? Będzie się to dało jakoś ogarnąć? :)

Da się, choć wolałabym, żebyś zbierała na swoje, a potem całą sumą przelała mnie, bo jest kilka bazarków i jak w opisie nie będzie za który bazarek, to się zamotam.

 

 

Eva, Olga zleciła stałą, zatem teraz poszła pierwsza wpłata, zmień proszę w rozliczeniu na deklarację stałą :)

Dziękuję, poprawię, ale jak zacznie się 2016 r, bo na 1 str masz 2015 r., a to jest wpłata za grudzień, więc zrobiłam ją jako jednorazową w tym roku, a w 2016 wpiszę jako stałą. OK?

Link to comment
Share on other sites

ja juz mam kilka rzeczy na nowy bazarek może uda mi się samej zrobić aczkolwiek będzie to bardzo trudne :(

A dużo masz tych rzeczy?

 

 

Da się, choć wolałabym, żebyś zbierała na swoje, a potem całą sumą przelała mnie, bo jest kilka bazarków i jak w opisie nie będzie za który bazarek, to się zamotam.

No dobra, to tak zrobię.

Link to comment
Share on other sites

Oj się dzieje u Poleńki, zaraz hopnę bazarki. Będę się z nią widziała jeszcze przed Świętami. Myślę jak pomóc.

 

Żebyś wiedziała, że dużo się dzieje, nawet bardzo dużo, tylko niestety duzo złego............

Otóż nie wiem dlaczego, ale nie będę w to wnikać, Kaja nie napisała tego na wątku, choć prosiłam, tylko do mnie na mila:

 

 

........Niestety od nowego roku najprawdopodobniej nie będę w stanie płacić całej kwoty na Polę za wszystkich moich znajomych..........od stycznia będę płaciła za siebie moją Mamę i Dorcię.........

Czyli zamiast brakujących 100 zł deklaracji, brakuje 150 zł

Już teraz zaczynam tracić nadzieję, że Polę uda się uratować.

Kaja8888, proszę potwierdź tę informację, żeby nie było, że ja coś wymyśliłam. Szkoda, że nie mogłaś sama napisać tego na wątku, tylko pisałaś do mnie na maila.

Link to comment
Share on other sites

Żebyś wiedziała, że dużo się dzieje, nawet bardzo dużo, tylko niestety duzo złego............

Otóż nie wiem dlaczego, ale nie będę w to wnikać, Kaja nie napisała tego na wątku, choć prosiłam, tylko do mnie na mila:

 

Czyli zamiast brakujących 100 zł deklaracji, brakuje 150 zł

Już teraz zaczynam tracić nadzieję, że Polę uda się uratować.

Kaja8888, proszę potwierdź tę informację, żeby nie było, że ja coś wymyśliłam. Szkoda, że nie mogłaś sama napisać tego na wątku, tylko pisałaś do mnie na maila.

czyli szukamy teraz jeszcze 150 zł czy 100 zł +150 zł = czyli 250 zł

Link to comment
Share on other sites

t

 

czyli nieustająco apelujemy o deklaracje

Tak, jeśli chcemy aby Pola bezpiecznie i spokojnie przeżyła końcówkę swojego życia.

 

05.12 poleciało dla Poli 15,-

Tak, oczywiście jest Twoja wpłata, tylko nie wiem dlaczego w swoich notatkach dopisałam ją do przychodu z aktualnego bazarku. Już poprawiłam. Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

szkoda Ewa ze nie dałaś mi szansy samej na forum napisać jak wiesz w ciągu ostatnich dwóch dni miałam i mam nadal poważne problemy rodzinne które sa znacznie ważniejsze niż Pola i jest mi zwyczajnie przykro za to co mi napisałaś w mailu bo uważam ze na takie słowa nie zasłużyłam :(
tak to prawda nie jestem w stanie finansowo płacić na Pole miesięcznie 120 zł za wszystkich moich znajomych na chwile obecna jestem w stanie udźwignąć kwotę 70 zł (50 zl za siebie 10 zł za moją Mamę i 10 zł za Dorcie) uważam ze na takie słowa od Ciebie nie zasłużyłam chociażby z tego powodu że na Pole przez cały ten okres zapłaciłam z własnych pieniedzy ponad 5000 zł nie licząc ogłoszeń i bazarkow.
Resztę pozostawiam bez komentarza. Z góry przepraszam ze nie będę w chwili obecnej często bywać na wątku ale sprawy osobiste są w tej chwili dla mnie priorytetem

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam problemy osobiste i to od bardzo długiego czasu. Doskonale o tym wiesz. Niestety, Pola jest. Jesteśmy za nią odpowiedzialne i nic tego nie zmieni.

Nigdy nie napisałabym, że moje problemy są ważniejsze niż Pola, bo to żywa istota i nie da się schować jej do szafy, czy szuflady i zapomnieć do chwili rozwiązania własnych problemów.

Jakie masz rozliczenia z ludźmi za których płacisz nie wiem i nie będę w to wnikać.

W mailu prosiłam tylko żebyś napisała o swojej decyzji na wątku, bo wyszłoby na to, że ja ciągle podaję kwotę wyższą, która brakuje w deklaracjach. Było 100 zł braku, teraz jest już 150 miesięcznie.

Z hotelem jest podpisana umowa. Hotel wystawia faktury i jeśli ich nie zapłacę sprawa może trafić do sądu, a Pola do schroniska. Taka jest prawda ze strony prawnej. Ze strony ludzkiej ( etycznej) nie mogę zalegać, bo jeśli ktoś pracuje, musi dostać zapłatę, bo ma rodzinę i sam musi płacić własne rachunki. Zawsze w życiu staram się być człowiekiem uczciwym i ze zobowiązań wywiązywać się. A Twoje podejrzenia o jakąś nieuczciwość w stosunku do osoby prowadzącej hotel jest, delikatnie powiedziawszy, wysoce nie na miejscu. Nie wiem jak długo znasz ten hotel, ale zapewniam Cię, że wiele osób na Dogo potwierdzi moją opinię, że jest to osoba uczciwa, solidna i bardzo dobrze opiekująca się powierzonymi jej zwierzętami. O warunkach hotelowych nie będę pisała, bo widziałaś i wiesz. Co do Twojej sugestii, że hotel może poczekać na zapłatę..........No cóż, chciałabyś, żeby Twój pracodawca wypłacił Ci wynagrodzenie z kilkumiesięcznym opóźnieniem?. Przypominam, że hotel jest legalny, wystawia faktury i ma terminy na opłatę podatku, składek ZUS i innych opłat.

Link to comment
Share on other sites

 Ależ oczywiście, że tak

Mizianki dla Poli zostawiam :)

Dziękuję w imieniu Poli.

Rozmawiałam wczoraj z Anią i mam najnowsze wieści. Polcia schudła 1 kg. Reszta bez zmian. Tupta na spacerki, je, a ożywia się najbardziej jak na środku pokoju ląduje nowa porcja pluszaków. Wtedy Polcia podbiega, łapie szybko któregoś w ząbki i ucieka do swojego spanka. Kiedyś widziałam że w jej posłanku było kilka i żadnego nie dala ruszyć ;). Najlepiej bawi się sama z pluszakami. Zabawy grupowe Polci nie interesują.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mogę jednorazowo wpłacić 50 zł. Podajecie nr konta i nie kłóćcie się.

Pokerku, bardzo dziękuję :)

Wiesz, że do nas zawsze sporo osób zaglądało i mówili, że u nas zawsze spokój i miła atmosfera. Jak się okazuje każdemu czasem nerwy puszczają, ale mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży, a Pola będzie bezpieczna, bo ONA tu najważniejsza. Jednak jej los jest w naszych rękach, a właściwie w naszych portfelach i dopóki nie uzbieramy pełnych deklaracji na przyszły rok, jej byt jest zagrożony. A to w tej chwili najprościej ujmując potrzeba chociaż 15 osób z 10 zł deklaracją. Mało i duzo zarazem.

Link to comment
Share on other sites

Pokerku, bardzo dziękuję :)

Wiesz, że do nas zawsze sporo osób zaglądało i mówili, że u nas zawsze spokój i miła atmosfera. Jak się okazuje każdemu czasem nerwy puszczają, ale mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży, a Pola będzie bezpieczna, bo ONA tu najważniejsza. Jednak jej los jest w naszych rękach, a właściwie w naszych portfelach i dopóki nie uzbieramy pełnych deklaracji na przyszły rok, jej byt jest zagrożony. A to w tej chwili najprościej ujmując potrzeba chociaż 15 osób z 10 zł deklaracją. Mało i duzo zarazem.

.....skąd na to wszystko brać :( a serce się kraja :( zapiszę sobie bidulkę kochaną :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...