Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

 

Jeśli nie odpowiadają to może rzeczywiście trzeba założyć nowy wątek.

Link to comment
Share on other sites

pożyczyłam 100 zł na hotelik rano zrobię przelew a 120 zł przelałam wcześniej chyba 28 listopada jeśli dobrze pamiętam. Jestem w trakcie robienia zdjęć na bazarek ale mam samą drobnicę więc trochę mi zejdzie no i jeszcze Kara musi mieć czas żeby zrobić bazarek.
Musimy koniecznie znaleźć domek dla Poli bo na dłuższą mete nie wydolimy finansowo w marcu przecież będzie 4 lata jak Pola jest w hoteliku
Dzisiaj wysyłam zdjęcia Poli do Fundacji Pod Psim Aniołem oni mają zrobic Poli ogłoszenie może akurat się uda

Link to comment
Share on other sites

Terro, to gdzie ten wątek założyć?

 

Elu, 120, oczywiście przyszło.

Bazarek trzeba zrobić jak najszybciej, żeby jeszcze przed świętami zdążyć z wysyłką.

 

Tak bardzo bym chciała, żeby Pola dożyła ww dobrych warunkach swoich dni.

Przecież tak niewiele potrzeba. Kilka osób po 10 zł stałej............ech, życie.

Link to comment
Share on other sites

Ewa nawet jak ktoś się zadeklaruje to przez kilka lat na pewno nie będzie wpłacał i za jakiś czas znowu powstanie problem braku środków finansowych na hotel, nowy dom dla Poli to jedyne wyjście tylko gdzie go znaleźć???
Wysłałam już informacje o Poli do fundacji, pewnie z domkiem będzie ciężko, ale docelowo trzeba o tym myśleć, na pewno taki dom jak u Ani się nie trafi ale jakiś z miłością
Teraz trzeba zebrać środki na dług a potem mimo wszystko myśleć o domu dla Poli, wiem wiem będzie bardzo ciężko, ale teraz już trzeba tylko liczyc na cud

Link to comment
Share on other sites

Jakoś odbieram te wypowiedzi jakbym Poli nie szukała domku. Ogłoszenia cały czas są odnawiane i nie tak dawno były robione nowe. Cały pakiet robiła CatAngel. Jak przychodzą przypomnienia, że się kończy ogłoszenie to odnawiam je. Na niektórych portalach są po dwa ogłoszenia z różnymi tekstami.

Myślę, żeby kolejny wątek założyła Kaja, albo ktoś inny, żeby nie był to znowu mój wątek.

Link to comment
Share on other sites

Ewa pisząc o domku nie miałam na myśli ze nie szukasz bo wiem ze ogłoszenia są, ja z braku czasu mało się angażowałam w szukaniu i dlatego na to kładę nacisk. Byłoby cudownie gdyby były pieniądze i Pola mogłaby zostać u Ani do śmierci w końcu już tam się przyzwyczaiła tam jest jej dom, ale boje się ze takiej kwoty miesięcznie nie zbierzemy ja więcej niż 120 zł miesięcznie nie mogę płacić :( a Ty też nie możesz zakładać ze swoich

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dotarłam na wątek Polci. Zastanawiałam się jak pomóc, finansowo niestety póki co odpadam... Ale czytam, że myślicie o bazarku - słuchajcie, mam parę fantów, kilka książek, płyt... Może coś z tego się przyda? Tylko że wracam na dogo po długiej przerwie, potrzebowałabym pomocy z poprowadzeniem go... Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dotarłam na wątek Polci. Zastanawiałam się jak pomóc, finansowo niestety póki co odpadam... Ale czytam, że myślicie o bazarku - słuchajcie, mam parę fantów, kilka książek, płyt... Może coś z tego się przyda? Tylko że wracam na dogo po długiej przerwie, potrzebowałabym pomocy z poprowadzeniem go... Co Wy na to?

Choć moje umiejętności są skromne, ale bazarek zrobić umiem i mogę pomóc.

Powiedz czego nie wiesz, a postaram się pomóc.

W tej chwili aktualnie prowadzę ten: http://www.dogomania.com/forum/topic/334023-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-r%C3%B3wnie%C5%BC-%C5%9Bwi%C4%85teczne-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-poli-do-0912-godz2100/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...