Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Cudna, uśmiechnięta i szczęśliwa Polcia.

Dorotko, bardzo dziękuję, że zawsze pamietasz o Poleńce:)

Cieszę się, że Polcia jest szczęśliwa i bezpieczna, a jej Pan może cieszyć się wiecznym szczęściem i patrzy z góry na swoją ukochaną sunię.

Jest to dla mnie największą satysfakcją.

Elu i to wszystko dzięki Tobie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Pola to taki piesek do towarzystwa dla spokojnej osoby - spacer, podwieczorek na tarasie, miękkie posłanko...

Która tylko będzie umiała psa odchudzić.

Otyłość nie jest zdrowa niestety :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Będzie miała kłopot ze swoja tuszą w upały ;)

Ona nie jest bardzo gruba, tylko grubość jej futerka daje taki efekt.  Poza tym jest już w wieku babcinym i dotychczasowy tryb życia kanapowca swoje zrobił, ale najważniejsze, że jest szczęśliwa :). Ona, która miała swojego Pana na wyłączność nie bardzo umiała odnaleźć się w stadzie, ale na szczęście udało się. Pewnie wolałby mieć wyłączność, ale ważne, że jakoś ułożyła sobie relacje z resztą ogonków.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jolcia, to Ty o nas nie zapomniałaś............?

Ja zapomniała?.. Ewcia, sama wiesz, że czasem lepiej milczeć niż gadać bzdety ;) O Polinie pamiętam non-stop, ale jak na złość nie spotykam nikogo kto szukałby średnio-małej, średnio-pięknej, ale za to charakternej emrytki do towarzystwa ;)

POza tym z dogo niemal w 100% przeniosłam się na FB i tam KADIF jest przeze mnie bacznie śledzony :)

Swoją drogą, jakim cudem przesiadują tam jamniczki?... Ja do dziś miewam telefony o 7o letnią jamniczkę Agatkę wyadoptowaną ..3ata temu, a w KADIFie takie niemal-wzorowe egzemplarze!

Link to comment
Share on other sites

Mimiś bez złośliwości, proszę ;) :P .

Poleńka nie jest taka gruba, a Ania pilnuje jej diety.

 

Jolcia, jamników w kadifie dostatek, bo tam Dorotka przetrzymuje fundacyjne jamniorki, ale one dość szybko chałupki znajdują.

Zdjęcia na bazarek są, ale nie mam czasu go wystawić. Postaram się może w weekend coś zdziałać. Jakoś ostatnio mi doba za krótka.

 

Zajrzyjcie:

https://www.facebook.com/krystyna.wodzinska/posts/927361337329065?__mref=message_bubble

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...