Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Byłyśmy dzisiaj z Polcią u wetki. Została przebadana dokładnie i jak na tę chwilę nie można postawić konkretnej diagnozy. Dostała leki przeciwbólowe i przeciwzapalne i zobaczymy po tygodniu. Jeśli byłoby gorzej mamy przyjechać wcześniej. Gdyby nie było poprawy wskazana dalsza diagnostyka.
Koszt wizyty, leków i dojazdu Ani ( 1 zł za km), podam jak Ania sprawdzi ile km przejechała.
Polcia dostała całą torbę z pluszaków i nawet z jednym w pysiu chodziła :)

Dzisiaj też dotarło jedzonko dla Polci, więc głodna na święta nie będzie ;)
Polcia waży 17 kg. Schudła 70 dkg

Link to comment
Share on other sites

[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Z dala słychać trzask gałęzi,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]To zajączek przez las pędzi,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Chociaż Wielka jest sobota,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Ciężka czeka go robota.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Z hukiem wpada do kurnika,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Bierze jajka, szybko znika,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]W drodze wszystkie je maluje,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Z trudem tempo utrzymuje.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Z pisankami zdążyć musi,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Zanim z Rezurekcji wrócisz.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Potem trochę chłop odpocznie,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]W ciepłym gniazdku sobie spocznie.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Miejsca długo nie zagrzeje,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Coś mu się na głowę leje.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]Głośno śmieje się baranek,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=New Century Schoolbook][SIZE=5][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=New Century Schoolbook]To już lany Poniedziałek !

Wszystkim Przyjaciołom Poleńki życzymy zdrowych, spo[FONT=New Century Schoolbook]kojnych, rodzinnych Świąt :)

[IMG]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/wielkanocne/wielkanocne023.gif[/IMG]
[/FONT]
[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Tymczasowiczka Nina straszna przylepa. Nie odpuszcza mnie nawet na krok -nie jestem do tego przyzwyczajona, żeby ktoś łaził ze mną nawet do łazienki, więc ciągle jestem w stresie, że ja zdepczę ;) Ogólnie sunia rewelacyjna, nie wiem czemu jeszcze bezdomna. Póki co super grzeczna, mega przymilna, pogodna i śliczna -cud-miód.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']Tymczasowiczka Nina straszna przylepa. [B]Nie odpuszcza mnie nawet na krok -nie jestem do tego przyzwyczajona, żeby ktoś łaził ze mną nawet do łazienki,[/B] więc ciągle jestem w stresie, że ja zdepczę ;) Ogólnie sunia rewelacyjna, nie wiem czemu jeszcze bezdomna. Póki co super grzeczna, mega przymilna, pogodna i śliczna -cud-miód.[/QUOTE]
Skąd ja to znam :evil_lol: Moja Gapa tak się zachowuje do dzisiaj :diabloti: Teraz chociaż w nocy nie asystuje mi w toalecie ale w dzień tupta za mną krok w krok co mnie okropnie męczy.

Wiadomo co z łapką Poli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']jeszcze nie biegała, wszystko przed nami: jutro idę do pracy i dziewczyny zostaną same na gospodarstwie :)[/QUOTE]


Już się boję, co zastaniesz po powrocie......


Liduś, nic nie wiem. Ania nie dzwoniła, więc mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Zastałam.... IDEALNY PORZĄDEK! Przed wyjściem zostawiłam moją specjalną, testową parę butów i kawałek kiełbasy na blacie kuchennym; po powrocie z pracy zarówno buty jak i kiełbasa leżały na swoim miejscu :) ha! Nina to wzorowa sunia!

Link to comment
Share on other sites

Hejka!

Rozmawiałam dzisiaj z Ewcią - z łapą Poli jest ok. Wybrała cały lek i pomogło oby na długo. Dzisiaj wreszcie zrobiłam fotki z dzieciakami i Polka naprawdę świetnie się bawiła biegając. Gdyby ją łapa bolała n ie szalałaby. Mam nadzieję, że to tylko jakieś naciągnięcie mięśnia czy cuś a nie na przykład tfu.. tfu... zwyrodnienia.

Ewuś! Wstaw proszę tu na wątek jakieś fotki z tych, które Ci wysłałam, bo ja po zmianie komputera straciłam fotosika a nie potrafię go sama zainstalować.
Wstawiłam na wydarzenie polkowe na FB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...