Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

[quote name='EVA2406']Niestety, nie mają zgody na 1% bo księgowa coś nawaliła i nie mają już środków :(

[B]Bico, dziękuję :)
[/B][/QUOTE]

Niemożliwe!!! To strasznie przykre. Jeszcze do nich nie dzwoniłam, ale od dwóch lat z mężem i wszyscy moi znajomi odprowadzaliśmy tej fundacji swój 1 %. To był bardzo ważny cel i fundacja, która budziła moje zaufanie. Już jako nieliczna...
Smutne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Niemożliwe!!! To strasznie przykre. Jeszcze do nich nie dzwoniłam, ale od dwóch lat z mężem i wszyscy moi znajomi odprowadzaliśmy tej fundacji swój 1 %. To był bardzo ważny cel i fundacja, która budziła moje zaufanie. Już jako nieliczna...
Smutne.[/QUOTE]

To sprawdź dokładnie na stronie internetowej MF. Pani powiedziała mi dzisiaj, że księgowa za późno wysłała sprawozdania i do tego okradła ich :(.....fajna księgowa....

Link to comment
Share on other sites

Również nad tym ubolewam, rok temu przyłączyłam się nawet do współpracy w celu zdobycia 1%. (Roznoszenie ulotek itp)
Szkoda, na wsiach takie sterylizacje są na wagę złota.

Ehh... jak można okraść fundację. Co się dzieje na tym świecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406'] że księgowa za późno wysłała sprawozdania i do tego okradła ich :(.....fajna księgowa....[/QUOTE]

Swoją drogą nie wyobrażam sobie jak to możliwe. Mam księgową od 10 lat, ale zanim ona pomyśli o czymś nieuczciwym, to ja już o tym wiem wcześniej :mad:
Nigdy nie zaryzykowałabym braku kontroli nad którymkolwiek pracownikiem. To już źle świadczy o tej fundacji.
Znowu straciły zwierzęta.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Swoją drogą nie wyobrażam sobie jak to możliwe. Mam księgową od 10 lat, ale zanim ona pomyśli o czymś nieuczciwym, to ja już o tym wiem wcześniej :mad:
Nigdy nie zaryzykowałabym braku kontroli nad którymkolwiek pracownikiem. To już źle świadczy o tej fundacji.
Znowu straciły zwierzęta.:-([/QUOTE]

Jak zwykle traci najsłabszy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Jeśli mowa o emilia2280 to dałam jej znać poprzez fejsa, by zwolniła skrzynkę.[/QUOTE]

Dziękuję :calus:

Porozsyłałam pw z nr konta, bo musimy zapłacić za hotelik, a za chwilę kasa będzie potrzebna na badania przed sterylką, a w Warszawie ceny badań są niestety wysokie.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bardzo Wam dziękuję i trzymam kciuki za Sunię i jej podróż, ponoć to będzie pierwsza jej podróż samochodem, ale mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze, czekamy na dobre wieści.
Zrobiłam z samego rana o 6.00 przelewik, bo wczoraj padłam jak przecinak ;)

Link to comment
Share on other sites

No dobra, skoro się wydało to skrobnę coś od siebie..... ;)

Czekamy na sunieczkę.
Przez dwa/trzy dni będzie mieszkała w wiatrołapie/przedpokoju. Wstawiłam jej klatkę kenelową zakrytą kocem, żeby miała wrażenie budy i schowka a w środku koc i "coś" do grzebania, czyli jakiś ręcznik.

Będzie wychodziła na smyczy, na podwórko i w ten sposób będzie odizolowana od psów "ogrodowych".
Jutro zostanie odrobaczona preparatem [URL="http://internet.hovet.pl/index.php?ramka=opis-towaru&id_smb=20314"][B]DechinelPlus[/B][/URL], chyba, że Eva zadecyduje inaczej ;).
Potem nastąpi mega procedura zapoznawania psów ze sobą!
W tej chwili mamy, łącznie z naszymi, 11 psiaków.
Połączyć takie duże stado w odpowiedni sposób to nie lada sztuka, ale na ogół mi się to udaje! :evil_lol:
Najbardziej zależy mi, żeby sunia akceptowała inne psy i koty. Koty ogarniemy, bo się ie boją psów, ale jeśli nie ogarniemy psów i coś nie zaiskrzy to niestety nie będzie mogła u nas zostać. Mam już jednego psa agresorka do innych i którego nie mogę rozgryźć do końca. To [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222579-Spajki....-%C5%9Aliczny-rudy-lisek-katowany-przez-quot-swojego-quot-psychola...?p=18577288#post18577288"]SPAJKI[/URL]..... biedy, katowany przez opiekuna/psychola pies, który po prostu jest zagubiony w życiu.

Ale niestety kolejnego agresywnego psa do innych po prostu nie ogarnę!

I jak okaże się, że sunia nie daje sobie rady w naszym hotelu, będzie MUSIAŁA zmienić miejsce.
Ale na razie nie wybiegajmy przed szereg i jakby co będziemy się martwić później! ;)

Edited by DIF
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']No dobra, skoro się wydało to skrobnę coś od siebie..... ;)(...)
Ale niestety kolejnego agresywnego psa do innych po prostu nie ogarnę!

I jak okaże się, że sunia nie daje sobie rady w naszym hotelu, będzie MUSIAŁA zmienić miejsce.
Ale na razie nie wybiegajmy przed szereg i jakby co będziemy się martwić później! ;)[/QUOTE]
Wydało Anuś, wydało... :eviltong:
Hihihihi... jak zechcesz przejść krótki kurs agresorowo - survivalowy zapraszam do siemmm... Zresztą w ogóle Cię zapraszam. :-) Tylko daj radę (o co będzie pewno ciężko) się wybrać. ;)
Mam nadzieję, że nie będzie tak źle, że dasz radę, za co 3mam kciuki. :-)

Link to comment
Share on other sites

Aniu, błagam nie pisz czarnych scenariuszy, bo ja i tak już jestem cała w nerwach, żeby wszystko się ułożyło dobrze.
Miałam dzisiaj przyjechać, ale nie dam rady. Będę jutro.
Aniu, nie daj Suni zejść z głodu ;), bo Dorotka nie zabrała jedzonka od tej pani. Ja jutro coś przywiozę.
Czekam na wieści z niecierpliwością.

Link to comment
Share on other sites

Wieści z ostatniej chwili: Sunia już w hoteliku u DIF. Wszystko przebiegło zgodnie z planem i miejmy nadzieję, że dalej tak będzie. Sunia trochę wystraszona nową sytuacją, ale nie jest najgorzej.
Jutro zobaczę Sunię i bardzo się z tego cieszę :)

Dorotko, Aniu, bardzo Wam dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Sunieczka już u nas!:p

Jest przestraszona, ale spokojna.
Łagodna, delikatna i bardzo, ale to bardzo zadbana.
Sierść piękna, mięciutka i lekko pofalowana. Zero zapaszku, można od razu brać pod kołderkę! ;)
Zęby - [B]ZERO[/B] kamienia, piękne i bielutkie.

Jedno zdjęcie na razie, bo nie chcę jej stresować!

Tadam:

[IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5062/dscf4782g.jpg[/IMG]


:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...