Jump to content
Dogomania

Budapeszt 2xCACIB 27-28.05.2007


Biraroxy

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak wejdziesz na [URL="http://www.kennelclub.hu"]www.kennelclub.hu[/URL] to z lewej strony sa rózne opcje kliknij na Letölthető adatlapok to pokaze ci liste rzeczy które mozna sciagnac formularz zgłoszeniowy jest drugi od góry kliknij na [B][U]LETÖLTÉS[/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Jak wejdziesz na [URL="http://www.kennelclub.hu"]www.kennelclub.hu[/URL] to z lewej strony sa rózne opcje kliknij na Letölthető adatlapok to pokaze ci liste rzeczy które ozna sciagnac formularz zgłoszeniowy jest drugi od góry (FCI által elismert szervezet, nemzeti és nemzetközi (FCI) kiáll[/quote]

Ufff, dzieki wielkie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Bardzo ladnie poprosze :loveu:[/quote]

Przepraszam, ze tak długo nie pisałam..

Wiec:
Klubówke maja 28-go maja...
Klub gonczego wegierskiego,
Basset Hound Klub,
Kopó Klub (Klub gonczych)

Sedziowie wystawy bassetów:
William O'Loughlin - basset hound
Borsfai Csaba - pozostałe bassety
termin z]łaszania psów: 2007.05.06
adres: 8000, Székesfehérvár, Balatoni út 117.
tel/fax: 00/36/22-319-941
[URL="http://www.bassethoundklub.hu/"]www.bassethoundklub.hu[/URL]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Do klubu gonczych nalesza wszystkie rasy gonczych, opróczbassetów i gonczych wegierskich

sedzia: Czeglédi Attila
zglaszac mozna do: 2007.05.06.
adres: jak wyzej
[URL="http://www.kopoklub.fw.hu/"]www.kopoklub.fw.hu[/URL]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Czy ktoś jadący z Warszawy na wszystkie trzy dni nie miałby ewentualnie miejsca dla jednej osoby z ....dogiem ?

Rodzina postanowiła puścić, ale jakoś wszyscy już poumawiani na transport i ja zostałam z ręką w nocniku :shake:[/quote]
Jo-jo, w watku "Wspólne przejazdy jest temat o tych wystawach czytałas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Czy ktoś jadący z Warszawy na wszystkie trzy dni nie miałby ewentualnie miejsca dla jednej osoby z ....dogiem ?

Rodzina postanowiła puścić, ale jakoś wszyscy już poumawiani na transport i ja zostałam z ręką w nocniku :shake:[/quote]
[B]jojeczku[/B] a z Wawki nikt z dogami nie jedzie ?? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja tez nie mam jescze zadnego potwierdzenia, ale wysylalm zgloszenia w ostatnim terminie i byc moze musze jescze poczekac:(
Mam pytanie odnosnie hoteli. Ja bede jechala z dwojka malutkich dzieci i w zwiazku z tym szukam sprawdzonego noclegu. Czy mozecie mi ktorys polecic, bo lista podana wczesniej na foo jest ogromna i nie wiem co wybrac.
pozd serdecznie Malgosia

Link to comment
Share on other sites

Na potwierdzenia nie liczcie :D
W zeszłym roku na jesiennym Budapeszcie mieli taki bałagan, że szok. Ja nie dostałam żadnego potwierdzenia, mało tego dodzwonienie sie do nich graniczylo z cudem a jak już sie nam udało, to okazało sie że takich psów i właścicieli nie mają na liście... A co ja zrobiłam? Pojechałam w ciemno i okazało się że psy w katalogu i w ogóle wszystko gra:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:roll: Gosia nie zalamuj mnie:roll: Jak ja mam jechac w ciemno z dwoma maluchami i psem. Mam caly czas nadzieje ze jednak cos sie wyjasni;)

A gdzie spalas, bo ja nadal szsukam sprawdzonego noclegu?

Pisalam juz sporo wczesniej maila do hotelu o ktorym wspominala Asiaczek ale odzewu zero.
Napoiszcie prosze jakie hotele Wy wybraliscie:oops:
pozd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...