Jump to content
Dogomania

Budapeszt 2xCACIB 27-28.05.2007


Biraroxy

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludki koffane - mnie coraz więcej osób pyta, czy opłata 50 e, to opłata za jeden dzień wystawy czy za dwa...
Czy łącznie płacimy 100 e - za dwa dni, za jednego piesa?

Mnie osobiście wydaje się, że 50 e za jeden dzień, za jednego psa (ale b. proszę o potwierdzenie tych, którzy już mają doświadczenie w tej kwestii :) )

Bardzo dziękujemy za namiary na spanko :)
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Anovi[/B] - w broszurce o wystawach na Węgrzech, nic nie jest napisane nt. jakiejkolwiek zniżki za oba dni wystawowe... Może taka info jest w ulotce reklamowej, bo zawsze jak zgłaszało się psiaka na oba dni, to było taniej...
Pzdr.[/quote]
Asiaczku.. to jest tak.. małe zamieszanie i dużo pytań wzięło się z tego, iż na ulotce ([SIZE=1]która chyba jest u nich na stronie[/SIZE]) pisze 2xCACIB, a poniżej chyba tylko jedna opłata ([SIZE=1]mianowicie - 50 e[/SIZE]) - jutro to sprawdzę, dziś już nie mam siły... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]małe zamieszanie i dużo pytań wzięło się z tego, iż na ulotce (która chyba jest u nich na stronie) pisze 2xCACIB, a poniżej chyba tylko jedna opłata (mianowicie - 50 e)[/QUOTE]

W zeszlym roku na 2xCACIB w Tata placilam 110 euro za obie wystawy - po 50 za kazda + 5 euro/wystawa za oplate na wystawie. Nie sadze, zeby w tym roku w Budapeszcie bylo inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Pisza, ze mozna. Na miejscu placisz kwote jak za zgloszenie w II terminie + 5 euro. Chyba i tak wychodzi taniej niz przelew :roll:[/quote]

Co do przelewów to zależy gdzie masz konto ( i w jakiej walucie ).
My zrobiliśmy przelew ( I termin ) za 80 e + niecałe 9 e za przelew = 89 e. A płacąc na wystawie to 110 e, czyli 21 e zaoszczędziliśmy. A ta kwota piechotą nie chodzi.

Michał

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Co do przelewów to zależy gdzie masz konto ( i w jakiej walucie ).
My zrobiliśmy przelew ( I termin ) za 80 e + niecałe 9 e za przelew = 89 e. A płacąc na wystawie to 110 e, czyli 21 e zaoszczędziliśmy. A ta kwota piechotą nie chodzi.[/QUOTE]

Mozesz zdradzic, co to za konto i ile kosztuje jego "utrzymanie"?
W sumie przez kilka przelewow w roku chyba nie bardzo oplaca mi sie otwierac konto walutowe, ale nie jestem zbyt obeznana w tym temacie. W kazdym razie zeszloroczna oplata na Wegrzech nie wydala mi sie jakims strasznym zdzierstwem, choc szkoda, ze nie dali zadnej znizki przy zgloszeniu na obie wystawy.

Szkoda, ze za wystawy nie mozna placic np. przez moneybookers. Wygodnie byloby rowniez, gdyby na wiekszej liczbie wystaw przyjmowali platnosci karta :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']BPH zyczy sobie 65zl :roll: Czas chyba zmienic bank :roll:[/quote]
Jak chciałam robić przelew w PKO to mi pani powiedziała, że w zależności od kraju i waluty to kwota od 85 do 130 nawet !!! :crazyeye: poszaleli :mad:

A nie wiecie czy ich bank też pobiera jakąś kwotę???

Link to comment
Share on other sites

Tego nigdy nie wiesz... Ja na blakiecie przelewu zagranicznego zakreślam odpowiedź, że "Koszty banku zagranicznego pokrywa beneficjent". Czyli ten, kto korzysta na moim przelewie, czyli kynologiczna organizacja zagraniczna. I dlatego nigdy nie wiem, ile tego jest, bo... nie ja płacę!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krasna']Mam juz informacie na temat wystaw klubowych odbywajacych sie 28-go maja!

Duzo tego jest! Odpowiadam na konkretne pytania!!!:cool3:[/quote]

Ja bym chciala Cie bardzo poprosic o informacje o klubowej gr.IX (bez pudli).
- gdzie bedzie wystawa?
- jak (formularz,fax,mail) i do kiedy mozna zglaszac psiaki?
- cena zgloszenia (2 psy),
- moze wiadomo,kto bedzie ocenial Shih Tzu?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Ja bym chciala Cie bardzo poprosic o informacje o klubowej gr.IX (bez pudli).
- gdzie bedzie wystawa?
- jak (formularz,fax,mail) i do kiedy mozna zglaszac psiaki?
- cena zgloszenia (2 psy),
- moze wiadomo,kto bedzie ocenial Shih Tzu?

Pozdrawiam[/quote]

Hej!
Wszystkie wystawy klubowe sa w tym samym miejscu, gdzie wystawa miedzynarodowa...
Czyli!

Teraz, w tym roku nie na HUNGEXPO, tylko w jego bezposrednim sasiedztwie, na terenie wyscigów konnych!

Psiaki mozna zgłaszac do 1-go maja.
formulaz... jakikolwiek... najlepiej sciagnac ten, co znajduje sie na stronie wegierskiego Zwiazku Kynologicznego...
Adresy na które mozna zgłaszac, na ta klubówke:
pocztowy: 1311 Budapest, Pf. 12.
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

numer tel/fax: 0036/1/243-5467
konto: OTP 11705008-20411598

Sedziowie:
Tatjana Urek, Kardos Vilmos (H), Ervin Deutscher, Kaló Mária, Baskaran Martin
(ale ni jest podane, która rase kto sedziuje)

ceny:
35 Euro za pierwszego psa
30 za drugiego ki wszystkie kolejne...
20 euro za veterany, baby i szczeniaki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...