Jump to content
Dogomania

Chcesz zostac wolontariuszem?wejdz i przeczytaj


Kostek

Recommended Posts

Jesli masz minimum 16 lat kochasz zwierzeta nie jestes obojetny na ich krzywde,jestes sumienny i obowiazkowy...przyjdz 31 stycznia 2007 roku do AZYLU POD PSIM ANIOLEM w Warszawie Falenicy o godzienie 13...

zalezy nam najabradziej na osobach ktore beda mogly przychodzic w tygodniu ale jesli mozesz pomoc w weekend takze sie przydasz...pamietaj jednak nie interesuje nas jednorazowa pomoc,przemysl czy stac Cie na to aby pomagac przez dluzszy okres czasu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='Kostek']jestem w szoku....[/QUOTE]
[B][I]Ja też :roll:. Gdyby nie to że mieszkam w innym mieście ( 60 km od warszawy) i gdyby nie to że jestem wolontariuszką w naszym miejscowym schronisku na pewno przyszłabym dziś do tego Azylu :roll: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kurcze wszystko tak daleko że sam dojazd zajmuje 1,5 godziny w jedną stronę:shake: jestem z Bielan a nie mogę zostawić psa na cały dzień a chętnie bym taką stałą wolontariuszką została... jaki tam jest dojazd- autobusem? może bezpośredni jakoś...

Link to comment
Share on other sites

pidzejko z belan to 520 do plowieckiej a pozniej z ploweickiej 521 pod sam azylek z plowieckiej 521 jedzie 20 minut a 520 ja od siebie z grochowa jezdzilam prawie do petli w 30 minut wiec mysle ze godzinka na dojazd by wystarczyla jesli oczywiscie masz taka ochotke;)

no i oczywiscie nie musisz w azylku caly dzien siedziec

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...