Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
muonika

Niekontrolowane Wymioty u bordożka - kto wie ???

Recommended Posts

Potrzebuję opinii osoby, której może piesek miał coś podobnego.

Mam bordożka, niestety od dwóch miesięcy ciągle wymiotuje. Objawy są po jedzeniu, po upływie godziny i dalej. Wymiotuje tak jakby wodą czasem pianą.Takie wymioty, niekontrolowane zupełnie.
Dostawał już przeróżne leki i nic nie pomaga. Zrobiliśmy ostatnio kontrast całego przewodu pokarmowego, który także nic nie wykazał. Wszystko jest tam dobrze.
Dostaje dobre gotowane jedzenie. Nie dostaje żadnego ludzkiego jedzonka.
Dodam, że pies nie wymiotuje jedzeniem. Ma bardzo duży apetyt, dużo siły. Nic go nie boli. Próbowałam domowych metod, dzieliłam jedzenie, nie dawałam psich przysmaków, zmieniłam wodę do picia. Podejrzewano psia depresję ale też nic ...
Byłam już u kilku wetów i nic nie pomaga. Cenię swojego dotychczasowego ale czasem zdarza się, że lekarz może się nie poznać.
Może czyjś psiak miał podobne objawy. Macie może gastrologa z Warszawy polecanego ? Tylko naprawdę polecanego ... ? Martwię się, że to już tak długo trwa a ja cały czas nie wiem co mu jest.
Z góry dziękuję za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
gryf80 po kilka razy dziennie ? raczej odpada :( czasem zdarzają się także intensywne wymioty. On w nocy zaśnie i budzi się i wymiotuje :( i tak nawet kilka razy w nocy.
Martwię się ale już nie mam pomysłu co dalej ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak dostawał w zastrzykach - teraz nie napiszę, bo nie mam wypisów przy sobie. Dostawał także na nadkwasotę, na żołądek, na jelita. Chyba wszystko co możliwe. I cały czas nic ... Kontrast czysty. Dziś wymiotował 6 razy :((
Od jutra ma nowe leki ale już sama nie wiem co dalej jak i to nie pomoże ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli badania krwi ok., USG ok., to warto zrobić gastroskopię, bo w przypadku zmian w żołądku, jest to badanie, które może zdiagnozować jego schorzenie. Polecam dr. Kowalczyka w klinice Bemowskiej w Warszawie, bardzo kontaktowy lekarz i znający temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×