Jump to content
Dogomania

Niekontrolowane Wymioty u bordożka - kto wie ???


muonika

Recommended Posts

Potrzebuję opinii osoby, której może piesek miał coś podobnego.

Mam bordożka, niestety od dwóch miesięcy ciągle wymiotuje. Objawy są po jedzeniu, po upływie godziny i dalej. Wymiotuje tak jakby wodą czasem pianą.Takie wymioty, niekontrolowane zupełnie.
Dostawał już przeróżne leki i nic nie pomaga. Zrobiliśmy ostatnio kontrast całego przewodu pokarmowego, który także nic nie wykazał. Wszystko jest tam dobrze.
Dostaje dobre gotowane jedzenie. Nie dostaje żadnego ludzkiego jedzonka.
Dodam, że pies nie wymiotuje jedzeniem. Ma bardzo duży apetyt, dużo siły. Nic go nie boli. Próbowałam domowych metod, dzieliłam jedzenie, nie dawałam psich przysmaków, zmieniłam wodę do picia. Podejrzewano psia depresję ale też nic ...
Byłam już u kilku wetów i nic nie pomaga. Cenię swojego dotychczasowego ale czasem zdarza się, że lekarz może się nie poznać.
Może czyjś psiak miał podobne objawy. Macie może gastrologa z Warszawy polecanego ? Tylko naprawdę polecanego ... ? Martwię się, że to już tak długo trwa a ja cały czas nie wiem co mu jest.
Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

tak dostawał w zastrzykach - teraz nie napiszę, bo nie mam wypisów przy sobie. Dostawał także na nadkwasotę, na żołądek, na jelita. Chyba wszystko co możliwe. I cały czas nic ... Kontrast czysty. Dziś wymiotował 6 razy :((
Od jutra ma nowe leki ale już sama nie wiem co dalej jak i to nie pomoże ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...