Jump to content
Dogomania

DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!


Recommended Posts

Jestem na zaproszenie ,ale takich zaproszeń w ciagu kilku dni dostałam już chyba 6. Nie wydolę .Narazie mogę wysłać 10 zł ,moze jak którys deklarowicz znajdzie dom?? Będzie stała. Wybaczcie kochani .Ja nie pracuje. Nie mam dochodów. :(

BIEDNY PSIACZEK,MUSI SIE JAKOS BRONIC.

Imię ma nie zbyt fajne. Moze mu zmienić? Choćby Domiś ?

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim dziękuję za przybycie, nareszcie coś się dzieje :)
[QUOTE]jeśli będzie trzeba to 10zł jednorazowo mogę podrzucić[/QUOTE]
Nie zrozumiałam - czy mam Cię dopisać do deklaracji jednorazowej i wysłać nr konta, czy po prostu oznacza to, że w sytuacji awaryjnej dysponujesz pomocą? :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Też jestem na zaproszenie, ale u mnie ciężko z pieniążkami, pod koniec miesiąca, albo trochę wcześniej- jak dostanę zwrot z podatku mogłabym się dorzucić kwotą 50 zł jednorazowo...a nad stałą to się zastanowię też na koniec miesiąca, bo czekam na poprawę sytuacji [/QUOTE]
Dziękuję za odwiedzenie. Rozumiem. Będziemy czekać :)
[QUOTE]Jestem....ale na deklaracje stałe nie mogę sobie pozwolić..a i jednorazowe ....też problem...w tej chwili jedynie 10 zł jednorazowo... nr konta proszę.
Sympatyczny psiaczek ...miejmy nadzieję, że jego przyszłość będzie lepsza...[/QUOTE]
Dziękuję ślicznie :)
[QUOTE]Jeśli to agresor, to by się przydał hotelik "pracujący"... może u furciaczek jest miejsce?[/QUOTE]
Nie mam pojęcia, mogę spróbować napisać. Nic jednak nie osiągniemy bez pieniążków :(
[QUOTE]ja tam jeżeli o kasę chodzi to niestety nie pomogę, ale mogę jeszcze dzisiaj stworzyć jakiś bazarek. Wiadomo teraz najważniejsze są stałe, ale może chociaż tak pomogę [/QUOTE]
Wszelkie bazarki są bardzo mile widziane :) Jeśli mogłabyś, to byłabym bardzo wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...