Jump to content
Dogomania

DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!


Recommended Posts

Wczoraj miałam serię głupich telefonów w sprawie psów... był też tel. w sprawie Doyka! Nieźle się zdziwiłam i serce mi zabiło, bo zaczęło się sensownie (pan pytał o historię Doyka i dlaczego jest lękliwy), a potem było już tylko coraz gorzej... jak padło słowo "tresowanie" to już wiedziałam, że to pomyłka. Facet się pytał m.in. czy Doyka da się wytresować, bo jego poprzedni pies też był lękliwy, ale go wytresował i był na każde jego skinienie. Chwalił się nawet, że używa metod siłowych! I że jak pies by mu zęby pokazał to by je stracił... Szczerze mówiąc nie wiem czy facet mówił serio czy sobie jaja robił... mam nadzieję, że to drugie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Rozliczenie:

Stan konta na 10 marzec wynosił -247,80 zł

+300 zł jess

+20 zł Aga76

+50 zł grazia60

+35 zł malti i Iwona K.

+20 zł Barbarela

-360 zł hotelowanie 11.03-09.04

-33 zł Dolfos Arthrofos

Stan konta na 9 kwiecień wynosi -215,80 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Rozliczenie Doyka:

Stan konta na 9 kwiecień wynosił -215,80 zł

+50 zł Mazowszanka13

+400 zł Pianka

+60 zł renatka_s

+50 zł grazia60

+20 zł Aga76

+25 zł Iwona K.

+20 zł Baraberla 

-360 zł hotelowanie 09.04-09.05

Stan konta na 9 maj wynosi +49,20 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj miałam tel. w sprawie Doyka (nieźle się zdziwiłam:)). Nie wiem czy pani się jeszcze odezwie, bo strasznie daleko (Poznań). Mówiłam oczywiście o możliwości transporty. Pani bardzo miła, ale nie jestem pewna czy to dom dla Doyka. 

Link to comment
Share on other sites

Pani szuka spokojnego, łagodnego pieska do towarzystwa dla dzieci (7 i 9 lat), więc nie wiem czy akurat Doyek to by był dobry wybór... Aczkolwiek z panią rozmawiało mi się bardzo dobrze, nie odstraszył ją wiek Doyka, ani to, że jest lękliwy. Ma też dobre warunki, pies u niej nie zostaje sam (zawsze ktoś w domu jest). Powiedziała, że "jest taki słodki":) Bardziej zmartwiła ją odległość. Jesli się odezwie to na pewno warto będzie pociągnąć sprawę, ale trzeba pamiętać, że Doy to pies specjalnej troski. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...