Jump to content
Dogomania

DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!


Recommended Posts

U Doyka wszystko ok :D
Państwo mówią, że już się troszkę do nich przyzwyczaił (boi się jeszcze teściów, którzy byli na weekendzie w gościach, oni na stałe mieszkają w Warszawie), wchodzi i wychodzi z domu kiedy chce. W domu jest bardzo grzeczny, tylko boi się jeszcze wychodzić na drugie piętro po schodach. Ale do łóżka już trafił ;) I spał z pańciostwem, zdążył też spaść, bo łóżko wąskie ;) Lubi też być na ogrodzie, już czuje się u siebie, bo daje głos jak coś go zaniepokoi :) Suchej karmy nie bardzo chce jeść, lepiej smakuje mu mięsko z ryżem :)
Jedyne co martwiło Państwo to to, że od wczoraj zaczął wyć do psów za płotem (u sąsiada jest ich 5), próbował się nawet do nich podkopać. Cóż się dziwić Doykowi, od zawsze był z psami i brakuje mu ich towarzystwa. Dlatego dziś Państwo przyjechali do nas... po towarzystwo dla Doyka :)
Padło na młodziutką wysterylizowaną wilczkowatą Sarę, która jest bardzo proludzka i propsowa. Z pewnością Doykek się ucieszy z towarzystwa, które zresztą zna :)

Doyka nie mogłam uwiecznić w chwili odjazdu, bo byłam chora, ale przynajmniej macie jego koleżankę:
[IMG]http://images36.fotosik.pl/449/93c30269b63df24d.jpg[/IMG]

Myślę, że mogę już zrobić rozliczenie końcowe Doyka:

[B]Stan konta na 29 marzec wynosił -160 zł[/B]

[B]Koszty:
-120 zł hotelowanie[/B] (30.03-10.04.2013)

-160 zł - 120 zł = -280 zł
[COLOR=#ff0000][B]Pozostałość po hotelowaniu Doyka wynosi -280 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Państwo Doyka wypatrzyli na jakiejś stronie www ogłoszeniowej, na początku w ogóle nie mogliśmy dojść o jakiego psa chodzi :)

Wątek Sary:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238723-Kilkumiesi%C4%99czna-ONkowata-sunia-po-sterylizacji-i-jej-brat-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238723-Kilkumiesi%C4%99czna-ONkowata-sunia-po-sterylizacji-i-jej-brat-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w[/URL]

Link to comment
Share on other sites

tak bardzo się ciesze...leżał mi na sercu ten Doyek..taki zapomniany, nie wyróżniający się, trochę zastraszony kundelek o pospolitym wyglądzie...Cudownie że go wzięli:loveu: i jeszcze drugą biedulkę dodatkowo:) Oby były grzeczne psiaczki i nie sprawiały problemów!:)
Jakby Państwo kiedyś jakieś zdjęcia, coś...to wiesz Murko co z nimi zrobić (tzn. ze zdjęciami oczywiście!)...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']tak bardzo się ciesze...leżał mi na sercu ten Doyek..taki zapomniany, nie wyróżniający się, trochę zastraszony kundelek o pospolitym wyglądzie...Cudownie że go wzięli:loveu: i jeszcze drugą biedulkę dodatkowo:) Oby były grzeczne psiaczki i nie sprawiały problemów!:)
Jakby Państwo kiedyś jakieś zdjęcia, coś...to wiesz Murko co z nimi zrobić (tzn. ze zdjęciami oczywiście!)...;)[/QUOTE]
Podpisuję się....;)

Link to comment
Share on other sites

Same cudowne informacje !!! :multi: Niesamowite, nie umiem wciąż uwierzyć, że się udało !!! :multi: Super, że udało się także sunii, mam nadzieję, że Doyek będzie dobrym kolegą i kompanem :diabloti:

Murko, wszystkie zaległości oczywiście wpłacę do końca tygodnia. Na wątku wstawię także końcowe rozliczenie, ile pieniążków pozostało na koncie Doyka. Jeżeli pozostali deklarowicze zgadzają się ze mną, proponuję przekazać tę kwotę na potrzebujące dogomaniackie psiaki. Mam już killka propozycji, ale może Wy macie jakieś? ;)

Link to comment
Share on other sites

Niesamowite wieści, powiem szczerze, że nie bardzo wierzyłam, że Doyek znajdzie dom, chociaż w głębi serca bardzo chciałam żeby tak się stało, no i marzenie sie spełniło:multi:, mocno trzymam kciuki za pieska i jego domek, a pozostałe pieniążki przekażcie według własnego uznania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stevie Rae']Same cudowne informacje !!! :multi: Niesamowite, nie umiem wciąż uwierzyć, że się udało !!! :multi: Super, że udało się także sunii, mam nadzieję, że Doyek będzie dobrym kolegą i kompanem :diabloti:

Murko, wszystkie zaległości oczywiście wpłacę do końca tygodnia. Na wątku wstawię także końcowe rozliczenie, ile pieniążków pozostało na koncie Doyka. Jeżeli pozostali deklarowicze zgadzają się ze mną, proponuję przekazać tę kwotę na potrzebujące dogomaniackie psiaki. Mam już killka propozycji, ale może Wy macie jakieś? ;)[/QUOTE]

no to ja proponuje psiaki z tego wątku--> [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641-6-szczeniak%C3%B3w-i-mama-uratowane-od-%C5%82opaty-koszt-utrzymania-rodzinki-przekracza-1200z%C5%82[/url]

jak kogoś zainteresuje to sam doczyta, nie będę tu spamować, w skrócie kasa jest potrzebna na utrzymanie suczki i jej 4 "szczeniąt" (podrostki 8mies), deklaracje są na ok. 100zł, a koszty jakieś 550zł+karma. Myślę, że moglibyśmy np. zamówić duży worek karmy.

Link to comment
Share on other sites

Stevie rae...jeśli moglabyś wziąść pod rozwagę również Skinniego,który już prawie 3 lata siedzi w hotelu i ciągle brakuje pieniędzy na jego utrzymanie...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189887-Skinni-powr%C3%B3t-z-adopcji-!!!!Komplentny-brak-kasy-[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='BORYSboxer']Zaglądam do chłopaka i może by tak jakieś wieści,zdjęcia??A...i nie doczytalam,ale czy Doyek jest domowym pieskiem czy w kojcu,mam nadzieję,ze to pierwsze...
Murko a czy wybierasz się na poadopcyjną/??[/QUOTE

A może dajmy spokój zaadoptowanym psiakom i ich nowym domkom? Im szybciej zapomną o DT, tym lepiej. Przecież Murka wie, komu psa oddaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51'][quote name='BORYSboxer']Zaglądam do chłopaka i może by tak jakieś wieści,zdjęcia??A...i nie doczytalam,ale czy Doyek jest domowym pieskiem czy w kojcu,mam nadzieję,ze to pierwsze...
Murko a czy wybierasz się na poadopcyjną/??[/QUOTE

A może dajmy spokój zaadoptowanym psiakom i ich nowym domkom? Im szybciej zapomną o DT, tym lepiej. Przecież Murka wie, komu psa oddaje.[/QUOTE]
Nie twierdze,że nie wie,ale podobno takie są zasady więc pytam...
Teoretycznie każdy wie gdzie oddaje psa,ale przecież różnie bywa...

Link to comment
Share on other sites

Ja tam zawsze wolę mieć choć info z początku aklimatyzacji, to są zawsze najtrudniejsze chwile dla psów i dla adoptujących. I takie w sumie decydujące i dające obraz DS. No i nie ma jak fotka szczęśliwego psa z DS jako uwieńczenie całej akcji ratunkowej i hotelowania :)
Nigdy nie ma gwarancji, że adopcja będzie potem udana, ale nie ma też możliwości utrzymywać stałego kontaktu z każdym DS. Zawsze jednak informuję, że jakby co to żeby się z nami kontaktować.

Jeśli chodzi o info z DS to proszę o cierpliwość, bo okazało się, że telefon zapisałam tylko na umowie adopcyjnej, którą ma już Pianka i może mi podać dopiero na weekendzie majowym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Ja tam zawsze wolę mieć choć info z początku aklimatyzacji, to są zawsze najtrudniejsze chwile dla psów i dla adoptujących. I takie w sumie decydujące i dające obraz DS. No i nie ma jak fotka szczęśliwego psa z DS jako uwieńczenie całej akcji ratunkowej i hotelowania :)
Nigdy nie ma gwarancji, że adopcja będzie potem udana, ale nie ma też możliwości utrzymywać stałego kontaktu z każdym DS. Zawsze jednak informuję, że jakby co to żeby się z nami kontaktować.

Jeśli chodzi o info z DS to proszę o cierpliwość, bo okazało się, że telefon zapisałam tylko na umowie adopcyjnej, którą ma już Pianka i może mi podać dopiero na weekendzie majowym.[/QUOTE]
Spokojnie...poczekamy:p
Powiedz mi jeszcze Murko,czy Doyek i Sara mieszkają w domku\??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stevie Rae']Same cudowne informacje !!! :multi: Niesamowite, nie umiem wciąż uwierzyć, że się udało !!! :multi: Super, że udało się także sunii, mam nadzieję, że Doyek będzie dobrym kolegą i kompanem :diabloti:

Murko, wszystkie zaległości oczywiście wpłacę do końca tygodnia. Na wątku wstawię także końcowe rozliczenie, ile pieniążków pozostało na koncie Doyka. Jeżeli pozostali deklarowicze zgadzają się ze mną, proponuję przekazać tę kwotę na potrzebujące dogomaniackie psiaki. Mam już killka propozycji, ale może Wy macie jakieś? ;)[/QUOTE]

trochę czasu już minęło, jak się zakończyła sprawa? Czy Doy jest już "rozliczony" u Murki? i co robimy z resztą kasy? padło kilka propozycji ale nie widzę odzewu.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do DS; Wszystko ok. Doy nazywa się teraz Ogonek (tak jak w paszporcie), nie jest psem bezproblemowym, ale Państwo nie narzekają, mówią, że im to nie przeszkadza. Nauczyli się już, że Doya da się pogłaskać tylko kiedy się przykucnie, jak się stoi i próbuje tego dokonać, to Doy się boi i warczy. Raz się podkopał... ale chyba dzięki Sarze nie zwiał :) Psiaki się bardzo zaprzyjaźniły, bawią się razem. Problem wycia do innych psów się skończył :)
Do domu wchodzi i nie sprawia problemu. Bardzo polubił swoją budkę i tam się czuje bezpiecznie kiedy jest na ogrodzie.

Panstwo obiecali przesłanie jakichś fotek w wolnej chwili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Dzwoniłam do DS; Wszystko ok. Doy nazywa się teraz Ogonek (tak jak w paszporcie), nie jest psem bezproblemowym, ale Państwo nie narzekają, mówią, że im to nie przeszkadza. Nauczyli się już, że Doya da się pogłaskać tylko kiedy się przykucnie, jak się stoi i próbuje tego dokonać, to Doy się boi i warczy. Raz się podkopał... ale chyba dzięki Sarze nie zwiał :) Psiaki się bardzo zaprzyjaźniły, bawią się razem. Problem wycia do innych psów się skończył :)
Do domu wchodzi i nie sprawia problemu. Bardzo polubił swoją budkę i tam się czuje bezpiecznie kiedy jest na ogrodzie.

Panstwo obiecali przesłanie jakichś fotek w wolnej chwili.[/QUOTE]
Dziekujemy Murko za wiesci, na fotki oczywiscie poczekamy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...