Jump to content
Dogomania

DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!


Recommended Posts

Rozliczenie Doyka:

[B]Stan konta na 27 luty wynosił -304 zł
Wpłaty:[/B]
+200 zł jess
+304 zł Stevie Rae
[B]Razem: +200 zł[/B]

[B]Koszty:
-360 zł hotelowanie[/B]

+200 zł - 360 zł = -160 zł
[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 29 marzec wynosi -160 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Niestety wyłączyły mi się powiadomienia na ostatnim wydarzeniu Doyka i przegapiłam zakończenie - musiałam założyć nowe wydarzenie.
[url]http://www.facebook.com/events/455248214553843/[/url] - udostępniajcie, zapraszajcie znajomych! Doyek czeka już stanowczo za długo na nowy domek i trzeba próbować ze wszystkich sił!

Link to comment
Share on other sites

nie wierze!!!! ale cudownie:))
napiszcie prosze cos więcej, co to za ludzie, jak im się Doy spodobał, jak się sprawuje (jeśli już zdają relację), zdecydowani byli?? w jakich warunkach bedzie mieszkal, z kim?? pewni są? w ogóle wszystko napiszcie co wiecie, bo my tu umieramy z niecierpliwosci:)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Doyek dobrze trafił; Adoptowało go młode małżeństwo, które mieszka od nas rzut beretem (dwadzieścia parę km), dom z ogrodem, teren ogrodzony. Są tam już dwa koty, o których Państwo się ciepło wypowiadali, z humorem o ich psotach i problemach z nimi :)
Państwo nie biorą pod uwagi zwrotu psiaka. Szczerze mówiąc, to myślałam, że po zapoznaniu się z psem zrezygnują, bo Doyek mimo wszystko specyficzny jest. Już nawet z TZem obmyślaliśmy co ewentualnie innego im zaproponujemy. A tu niespodzianka, ludzie byli konsekwentni i trwali przy tym co powiedzieli mi przez telefon; jak im powiedziałam, że to psiak lękliwy itd. to powiedzieli, że im to nie przeszkadza. Tam niczego nikt od niego nie będzie wymagał, nie musi być ani stróżem, obrońcą, ani pieszczochem. Będzie miał do dyspozycji dom i ogród. Poza tym w planach jest drugi pies, już się Państwo pytali czy w razie co będą mogli jeszcze jednego psiaka adoptować jak się troszkę ogarną z Doykiem. Przejęli się, że Doyek miał tu u nas psie towarzystwo i go lubiał, a u nich tylko koty, więc w planach jest dokoptowanie jakiejś suczki :)
Dopytywali się o wiele rzeczy, także o karmienie, ile, jakie itd. Doyek będzie jadał gotowane jedzonko :)
Ci Państwo niedawno stracili swojego psa, miał jakąś ranę na nodze, którą ciągle lizał i żaden weterynarz w okolicy nie umiał mu pomóc, nie działały leki. Wdało się zakażenie... Od razu podałam im namiary na naszego weta w razie gdyby coś się Doykowi, bo na tych okolicznych wiejskich wetów to nie bardzo można liczyć w poważniejszych niż szczepienie rzeczach...
Państwo obiecali się odezwać za parę dni i dać znać jak tam sobie radzą.

Link to comment
Share on other sites

Same dobre wieści.[CENTER][COLOR=#3E3E3E]:Cool!:[/COLOR][COLOR=#3E3E3E]:Cool!:[/COLOR][/CENTER] W takim razie mogę usunąć ogłoszenia.Ale się ciesze. Szczerze mówiać ,jak robię ogłoszenia jakiemuś psu ,to tak jakoś przywiazuję sie emocjonalnie do niego. Zakochuję się we wszystkich. Wszystkiego dobrego Doyku. Któras cioteczka wysyłała Ci życzenia ,abyś znalazł w tym roku domek i tak się stało.

Link to comment
Share on other sites

Ciągle nie mogę uwierzyć, że jednak się udało! :loveu:
Aż nie wiem, co napisać, tak bardzo się cieszę! Ależ się poszczęściło naszemu rozbójnikowi! :multi: To cudowne, że tacy młodzi ludzie z chęcią rozglądają się także, za, jakby nie było, psiakami trudnymi - niesamowite, że są jeszcze tacy ludzie. Muszę przyznać, że czytając wieści o nowym domu aż płakałam ze wzruszenia ...! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o sprawy natury technicznej - proponuję poczekać jeszcze kilka dni na informację od Państwa, jak Doyek, czy zadomowił się i czy wszystko w porządku. Jeśli tak, to - tu kieruję pytanie do deklarowiczów - proszę o informację, czy pieniążki przekazane Doykowi do tej pory, nadwyżki i nowe wpłaty mają zostać zwrócone, czy też trafić na konto potrzebujących psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...