Jump to content
Dogomania

DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!


Recommended Posts

Wchodzę po meczącym dniu.
O piątej pobudka, do Katowic do szkoły. Osiem godzin w szkole, dwa sprawdziany, pytanie i kartkówka. Ciaplocha, ponuro i zimno. Powrót w zatłoczonym autobusie. Po dotarciu do domu od razu jazda na zajęcia. Właściwie dopiero teraz dychnęłam.
Wchodzą i takie wieści ... brak mi słów ... Tak się cieszę! :multi::multi::multi:
Jesteście cudowni i kochani! :crazyeye::loveu:
[B]biszat [/B]- dziękuję :loveu:
Hotelik Murki to Janów Lubelski, z Rudy Śląskiej według Google Maps:
320 km, 4,5 godziny drogi. Koszt benzyny to 130 zł.

Szukam transportu, czy mogłabym Wam przesłać numery konta w sobotę? Wtedy kończy mi się cegiełkowy bazarek, więc zamknęłabym tamten rozdział, żeby się wpłaty nie mieszały. :cool3:

Jeju jeju, jeszcze żem nie ochłonęła :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witaj na wątku, [B]storozak [/B] :)
Dziękuję Ci pięknie [B]Mazowszanko[/B], brakuje nam teraz już tylko 15 zł :)
Dziewczyny, problem jest taki, iż przez tą trasę nikt nie przejeżdża 'po drodze'. Dodałam informację na wątku transportowym i facebook'u, ale w grę wchodzi tu tylko przewiezienie Doy'a po kosztach benzyny, tj. zazwyczaj dostaję info o 350 zł. To masa pieniążków, a tego nie przewidziałam. Nie mam pojęcia co robić! Z deklaracji jednorazowych mamy 330 zł, ale podejrzewam, że na miejscu trzeba będzie z nim pójść po weta i pójdzie to z tych pieniążków.
Chyba pozostaje nam tylko zbierać znowu kolejne pieniążki. Myślałam o bazarku cegiełkowym na ten cel. Jejku, z tym transportem to masakra, wyjdzie nam cały miesiąc hotelowania :(

Link to comment
Share on other sites

Nat-Mare akurat transport płatny to normalny, ja zazwyczaj załatwiam transporty płatne, bo inaczej się nie da. Dlatego tak ważne jest zbieranie jednorazowych wpłat.


Doj pojedzie z karmą ze schroniska, nie wiem ile tam przygotują, ale zawsze jak dawali starczało na 2-3 miesiące. Dopóki będzie karma, to za hotel opłata będzie 10 zł za dobe

Link to comment
Share on other sites

[B]Pianka [/B]- tak też podejrzewałam, tylko naiwnie sądziłam, że coś się znajdzie.
Aha. Kurcze. Zapomniałam o tej deklaracji od arim, i policzyłam ją z całością - w takim razie wcześniej brakowało nam 35 zł, a teraz 25 zł.
[B]Arim[/B] - dobrze, w takim razie zaraz podam Ci numer konta, i po prostu wpiszę to jako wpłatę na transport. Zakładam, że liczymy przewóz jako 350 zł. Taką cenę proponuje nam m.in. Doda_, google maps też oblicza to jaką taką kwotę. Mój tata również zaproponował przewóz Doy'a za 350 zł, zabrałabym się z nim jeśli żadna tańsza opcja się nie znajdzie, i od siebie mogę zapłacić 25 zł. Plus 60 zł od arim = 85 zł.
350 - 85 = 265 zł
Na dzień dzisiejszy przychodzi mi na myśl tylko bazarek.
Najbardziej nie potrafię zrozumieć osób z fb, 165 osób zadeklarowało wzięcie udział w wydarzeniu, napisałam prośbę o transport, a NIKT dosłownie NIKT nie odpowiedział.
To ja zrobię cegiełkowy bazarek. Tylko rozliczę swój poprzedni dla Teriego. Tylko to mi przychodzi na myśl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nat - Mare']Mój tata również zaproponował przewóz Doy'a za 350 zł, zabrałabym się z nim jeśli żadna tańsza opcja się nie znajdzie,[/QUOTE]
:crazyeye: aha oki, to jeszcze mało znam twoją rodzinke:evil_lol:


Ale to nie będzie potrzebne, bo uwaga, uwaga [B]Doj za chwile opuszcza schronisko![/B]
Musimy pilnie odebrać psa z Lublina, Justyna_wolontariat jedzie po niego, wiec zabierze przy okazji Doja do hoteliku. Za darmo!:multi:
Doj pojedzie takze z karmą jak już wcześniej pisałam.

Do Murki już dzwoniłam, żeby ją poinformować o nagłym zwrocie akcji:p I czekamy na relacje;)

Link to comment
Share on other sites

Na początek postu cisnęło mi się pewno słowo.
Ale może zamiast niego napiszę:
Choleeeera, taaaaak się cieeeeszę! Napiszę już do Pani Justyny podziękowanie, niesamowicie! :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::crazyeye::crazyeye:
To były moje ulubione emotki :cool3:
Pianka, prześlij mi na PW czy Murka coś ważnego mówiła, muszę się z nią skontaktować, chyba dam jej mój numer telefonu w razie czego, bo chyba płatność będzie liczona od dzisiejszego dnia, a nie od pierwszego marca.
To cóż - pozostaje nam zbierać jeszcze te 25 zł, no i czekamy na relację :eviltong:

[QUOTE]:crazyeye: aha oki, to jeszcze mało znam twoją rodzinke[/QUOTE]
Mnie, moja droga, bo czego tatuś nie zrobi dla swojej córeczki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No chyba od dzisiaj albo od jutra będzie liczone, ale spokojnie, kase wysyłamy na koniec miesiaca, Murka ci zreszta pewnie będzie pisać na koniec miesiaca ile jej wysłać. Z Murką sie bardzo fajnie współpracuje :)

Ja tylko przekazałam Murce, że ty zajmujesz sie kasa, watkiem, organizacją itp. Ale prawnie za psa ja odpowiadam, bo ty jeszcze nie pełnoletnia :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ale prawnie za psa ja odpowiadam, bo ty jeszcze nie pełnoletnia :D[/QUOTE]
Dzięki za wsparcie :D :D :D
Wysyłam 60 zł od arim za transport.
Zrobiłam też rozliczenie jakie wpłaty jednorazowe do mnie doszły. W skrócie rzecz biorąc mam na koncie wszystkie wpłaty oprócz:
- azalii, tj. 100 zł
- oraz arim, ale dopiero dzisiaj posłałam numer konta :)

Link to comment
Share on other sites

Jak zobaczyłam, że Pianka dzwoni, to myślałam, że jakiś dom dla Plamy się wykluł, a tu niespodzianka, Doy przyjeżdża :)
Fajnie, że się udało tak szybko i bezpłatnie z transportem, zwłaszcza, że to kawał drogi :)

No to czekamy. Jestem bardzo ciekawa psiaka.
Idę mu szykować lokum :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...