Jump to content
Dogomania

RuffWear Omnijore - zestaw joringowy dla właściciela i psa (pas + lina + szelki)


Rufus_Łódź

Recommended Posts

właśnie zamierzam kupić ten sprzęt jak w temacie, czytałem wiele opinii na ten temat i jestem przygotowany na taki wydatek (znalazłem chyba najtaniej w internecie na stronie: [url]http://www.lauhau.pl/ruffwear-omnijore-zestaw-joringowy-dla-wlasciciela-i-psa-pas-lina-szelki.html[/url]), mój pies tak aktywny jakby miał ADHD, dlatego też spróbuję czegoś nowego, zobaczymy jak będzie się spisywał :-)
PS: może ktoś już miał do czynienia z tym sprzętem, może by mi coś doradził, czekam na wszelkie sugestie, nie śpieszy mi się :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]anetta[/B], ale obawiam się, że wytrzymałość i jakość (nie ujmując żadnej z tych firm, mam na myśli AD i DS) jest tutaj nie do podrobienia. RuffWear produkuje rzeczy maksymalnie ekstremalne. I tej jakości można być pewnym. Tutaj nie wystarczy uszyć podobne na bazie zdjęcia z netu. Te szelki są odpowiednio zbudowane, zszyte, zaprojektowane ;-) .

Co do tematu. Znajoma ma szelki RuffWear, nie ten model, tylko ten taki 'wspinaczkowy'. Wytrzymały wspinaczki w Norwegii, polskie góry i wiele innych wypraw. Jest z nich bardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Wiem, że już trochę czasu minęło, ale jeśli to nadal aktualne - samego omnijore nie widziałam na oczy i nie używałam, ale w RuffWear jestem absolutnie zakochana! Mój bokser ma plecak, buty, obrożę i smycz od nich i jakość jest powalająca!! Tak jak pisała Agnes B. bez porównania!! ...śmiejemy się, że my długo nie będziemy mieć plecaków i butów takiej jakości jak te z RuffWear!!
tylko proponuję Ci zrobić rekonesans wśród znajomych, czy ktoś nie wybiera się do Stanów...różnica w cenie będzie znaczna!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='Rufus_Łódź']właśnie zamierzam kupić ten sprzęt jak w temacie, czytałem wiele opinii na ten temat i jestem przygotowany na taki wydatek (znalazłem chyba najtaniej w internecie na stronie: [URL]http://www.lauhau.pl/ruffwear-omnijore-zestaw-joringowy-dla-wlasciciela-i-psa-pas-lina-szelki.html[/URL]), mój pies tak aktywny jakby miał ADHD, dlatego też spróbuję czegoś nowego, zobaczymy jak będzie się spisywał :-)
PS: może ktoś już miał do czynienia z tym sprzętem, może by mi coś doradził, czekam na wszelkie sugestie, nie śpieszy mi się :cool3:[/QUOTE]

Mogę z czystym sumienie polecić ten sprzęt -niezawodny trwały , od niedawna nasza firma stała się dystrybutorem Ruffwear na Polskę ,zapraszam więc do negocjacji cenowych -ale zapewniam -cena zestawu będzie super. [email][email protected][/email] lub tel 694488441

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...