Jump to content
Dogomania

Nitra 02-03.06 + Senec 01.06


Musiałek

Recommended Posts

PON. U nas sa 4 PONy, przy czym 3 suki w klasie championow. Chcialam konczyc Championat SK, ale dzis rano zdecydowalam ze jednak nie jade :-( :-( :-( Dopiero w poniedzialek wieczorem wrocilam z ostanich ( dalekich ) wojazy i szczerze mowiac to nie zdazylam jeszcze odpoczac i zalatwic wszystkich naglacych spraw.

Ehhhh szkoda. Mam nadzieje ze mi obsada na llistopadowa Nitre podpasuje. W trakcie sierpniowej Batyslawy wyjezdzam na wakacje, wiec zostaje mi tylko Nitra :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yoshko']Czy dostaliscie potwierdzenia zgłoszeń na miedzynarodową?[/quote]
Ja dostałam 3 dni temu, ale niestety zapadła decyzja, że jednak nie jedziemy z powodu stanu zdrowia Taresika. ( jest po ciężko przebytej babeszjozie, tydzień temu miał 11 godzinną transfuzę krwi, która uratowała mu życie ). Stwierdziłam, ze zdrowie Taresa ponad wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Ja dostałam 3 dni temu, ale niestety zapadła decyzja, że jednak nie jedziemy z powodu stanu zdrowia Taresika. ( jest po ciężko przebytej babeszjozie, tydzień temu miał 11 godzinną transfuzę krwi, która uratowała mu życie ). Stwierdziłam, ze zdrowie Taresa ponad wszystko.[/quote]

Mądra decyzja :p Niech Teresa zdrowieje . Nie jedna jeszcze przed nim (nią) wystawa.

My dostaliśmy potwierdzenie wczoraj . Na jednego pas ,choć zgłaszałam 2 :razz:

Link to comment
Share on other sites

:multi: Wielkie gratulacje dla hodowli QUADRUPEDIUM!

W Nitrze, u hodowcy scottish terrier, wybitnego sędziego ze Szwecji- Dan Ericsson(najbardziej znany hodowca szkotow w Europie!) w wysokiej stawce wybrał na zwyciestwo zmłodziezy psy 1 lokata Lord Beetle Quadrupedium, a w sukach mlodziezy wybral na 1 lokate Lady Jasmine Quadrupedium!!!!
W porownaniu wygrala suczka Lady Jasmine Quadrupedium.

To wielkie osiągnięcie dla tak młodej hodowli Quadrupedium, gratuluje hodowcom i właścicielom K. i T. Mierzejewskim! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Z dobrych wiadomosci. W goracym Sencu ,posrod drzew moje airedale wybiegalY:
SIMPLE MINDS Aluzja -zwyc.klasy otwartej z CAC
PRIMUS INTER PARES Aluzja-Zwyciestwo klasy championow ,CAC oraz Zwyciestwo Rasy.
Dodatkowo PRIMUS wszedl do polfinalowej 5 w grupy:-) POdziwiam go z atoponiewaz upal byl zabojczy.
Grupe wzial ...west przed yorkiem (tradycja:-) ) i bedlingtonem.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo za gratulacje. Zrezygnowaliśmy z wyjazdu na międzynarodową wystawę do Leszna na rzecz oceny naszych psów przez Dana Ericssona w Nitrze.
Jest to naszym zdaniem jeden z najlepszych znawców szkotów w europie a jego ocena jest dla nas bardzo ważnym wskaźnikiem jakości psów. Tym bardziej cieszymy się, że Żuczek i Jaśminka zostali uznani za najlepsze psy w swoich klasach. Po wystawie poprosiliśmy o dodatkowe wskazówki, ocenę przygotowania i ewentualne rady co do dalszego postępowania z naszymi szkotami. Nie powiem co usłyszeliśmy, bo było by to chyba zbyt wiele samochwalstwa :cool3:
Polecam natomiast wszystkim sędziowania Dana Ericssona, to niebywała przyjemność być w ringu z prawdziwym dżentelmenem i znawcą rasy. Nie mniej jest to dość stresująca przyjemność. Nie ma szans na jakiekolwiek naciągnięcie oceny. Dan Ericsson sam ustawia oceniane psy na stoliku, bardzo dokładnie sprawdza kościec, budowę i szatę. Nic się nie da ukryć, uwierzcie nam ;)

Pozdrawiam
Tomek

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Wszystkich :)

To ja się pochwale ;)

Wczoraj wystawiałam moja miniature p&s - Dar Walentego Piwowar (Kenzo)
Wrociliśmy ogromnie szczęśliwi i obładowani nagrodami ;)

Kenzo zdobył [b]CAC[/b], [b]CACIB [/b]i wygrał porównanie ze swoją siostrą i został [b]Zwycięzcą Rasy[/b] :) :) :)
Tym samym Kenek ukończył [b]INTERCHAMPIONA[/b] :) :) :) Cieszę się niesamowicie bo to moj pierwszy wystawowy pies :) :łoś: :łoś: :łoś:

Na finałch w bardzo silnej stawce dostaliśmy się do finałowej piątki BOG Nitra 2007 :) Na podium weszły same duuuuuże psy ;) ale i tak jestem z niego strasznie dumna :)

A to moj Interek ;)
[URL=http://imageshack.us][img]http://img513.imageshack.us/img513/5990/kenzonitra2na5.jpg[/img][/URL]

POzdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=red]:multi: :multi: :multi: GRATULUJĘ WSZYSTKIM SUKCESÓW[/COLOR][/B] :multi: :multi: :multi: [/CENTER]

Czy ktoś kto był w Nitrze mógłby mi podać stawkę
[B][U]AKIT AMERYKAŃSKICH[/U][/B].
Z góry dziękuję :lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety'][CENTER][B][COLOR=red]:multi: :multi: :multi: GRATULUJĘ WSZYSTKIM SUKCESÓW[/COLOR][/B] :multi: :multi: :multi: [/CENTER]

Czy ktoś kto był w Nitrze mógłby mi podać stawkę
[B][U]AKIT AMERYKAŃSKICH[/U][/B].
Z góry dziękuję :lol:
Pzdr[/QUOTE]

PSY :
kl.szczeniat:
Bigger Bang De Gabrtiho

kl.pośrednia
Amadar True Colours

kl.otwarta
Shamar's Dakota Kid
Fabos Arvamontanus

kl.championow
Blak Jak's Army Of One

SUKI:
kl.baby
Chatanooga Choo Choo De Gabritho
Lora z Olexovho Dvora

kl.mlodzieży:
Caia Aobara
Akira Mlady Dvor

kl.posrednia
Goldie z Olexovho Dvora
Abashka Ranc Bashka

kl.otwarta
Bonnie Bronte-Cid Cake
Filomela Arvamontanus

kl.championow
Shiojri Bedrock's Babe Kuroi Kao

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']PSY :
kl.szczeniat:
Bigger Bang De Gabrtiho

kl.pośrednia
Amadar True Colours

kl.otwarta
Shamar's Dakota Kid
Fabos Arvamontanus

kl.championow
Blak Jak's Army Of One

SUKI:
kl.baby
Chatanooga Choo Choo De Gabritho
Lora z Olexovho Dvora

kl.mlodzieży:
Caia Aobara
Akira Mlady Dvor

kl.posrednia
Goldie z Olexovho Dvora
Abashka Ranc Bashka

kl.otwarta
Bonnie Bronte-Cid Cake
Filomela Arvamontanus

kl.championow
Shiojri Bedrock's Babe Kuroi Kao[/quote]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]:lol: DZIĘKUJĘ :lol: [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

O JO JOJ - jaka duża staweczka :-o kto by się spodziewał

[LEFT]Pzdr[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Akita Inu
PSY:
kl.baby
Legend Leader Bikin Dvor

kl.młodzieży
Cusen Go Kumade

kl.championów
No Shogun Kenshz Niko
Artush Aiersen

SUKI:

kl.baby
Bjork Divoke Sakury

kl.młodzieży
Cinte Go Kumade
Akane z Marianskeho Udoli

Kl.pośrednia
Pusztadombi-Surka Berta

kl.otwarta
Bei Hime z Hrabovskeho Dvora

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...