Jump to content
Dogomania

Wybór weterynarza


emilkaa

Recommended Posts

Witam,
szykujemy się niedługo z nasza bernenką na sterylizację i chciałam się dowiedzieć czy ktoś z Was wykonywał ten zabieg u p. Strugały (ul. Borowska Wrocław) lub u p. Niedzielskiej (ul. Energetyczna Wrocław) i może wyrazić swoją opinię na temat któregoś z tych weterynarzy. A może polecacie jeszcze zupełnie kogoś innego?

Mamy ostatnio w domu małe uprzedzenie co do weterynarzy w kwestii sterylizacji, ponieważ u znajomego taty zdarzyła się tragedia: suczka po zabiegu dostała krwotoku wewnętrznego i zdechła (z błędu lekarza). Dlatego tata, nieco przestraszony prosi mnie żebym dobrze wybadała teren i żebyśmy pojechali do dobrego weta [IMG]http://koszatniczka.org/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]

Dodam też, że zależy nam, aby u weta był też od razu RTG, ponieważ korzystając z tego, że piesek będzie uśpiony chcemy zrobić zdjęcie bioder i ocenić ewentualną możliwość dysplazji.

Z góry dzięki za wszelką pomoc!
Pozdrawiam
[B]emilkaa[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Teraz w marcu/kwietniu są te zniżki, znacie albo wiecie gdzie szukać gabinetów które obejmują tą akcje i są dobre? Poszukuję jakiegoś w województwie podkarpackim, ale mogą być też jakieś z okolic Dębicy np. Tarnów (woj.małopolskie), ew. Kraków...

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli pierwszy post jeszcze aktualny to :
jak mieszkasz we wrocławiu to jak dla mnie najlepiej do prof. Niżańskiego to najlepszy specjalista w Pl od rozrodu. Ja wczoraj z Krakowa jechałam z moja sunią na sterylkę do niego. Przede wszystkim to specjalista w jednej dziedzinie a nie wet od wszystkiego.

[url]http://www.up.wroc.pl/aktualnosci/13873/dr_hab_wojciech_nizanski_prezesem_evssar.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...