Jump to content
Dogomania

TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!


andzia69

Recommended Posts

[quote name='AśkaK']Oby, oby!!!:-( Straszny widok, te poranione łapy.:placz: A we Wrocku jakiś hotel na pare dni jeśli na jutro nie uda się transport?[/quote]

ja tak właśnie prosiłam dziewczyny - jeśli nie dadzą rady go wyciagnąć to niech szukają jakiegokolwiek płatengo schronienia = on już ma problemy z oddechem!!!!!!:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

To jeśli we Wrocku nic się nie znajdzie to może do W-wy niech przyjeżdża jeśli jest jakiś transport? Chociaż na pare dni do lecznicy, jak trochę jego stan się ustabilizuje to wtedy spokojnie poszukamy transportu do Ciebie andzia69?:oops: Oczywiście najlepiej żeby od razu do Ciebie trafił... Ale może jeśli prędzej będzie transport do W-wy to niech przyjeżdża tutaj. Tu każdy dzień się liczy.:-(
Straszne nieszczęście ten psiak. Co w tej Ligocie się dzieje, mogę się tylko domyślać.:shake: :angryy: :placz: Czy są tam jeszcze podobne bidy? Skoro Togo jest już trzecim biedakiem w takim stanie, to może jeszcze jakieś tam siedzą..?Macie jakieś zdjęcia, wątek schroniska itp?:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Byc moze piesia jutro dowiozą pociągiem!!!![/quote]

.......wiec, jutro rano jade do tej cholernej ligoty, zabieram psiaka i wracam do wrocka, ubiore go w jakies ubranko i startuje na dworzec. Znalazlam pociag do Kielc o 8.00 i musze sie jakos wyrobic , bo ten jest bez przesiadki i jedzie tylko 4.44 h -- byla bym 12.44 ................bede z Toba w kontakcie i zadzwonie jak bym sie nie wyrobila na ten pociag.

Link to comment
Share on other sites

pulsari - ja czekam na cokolwiek!!! dzięki!

cisex - nas w Kielcach jest garstka i wszyscy pracują:shake: myślałam,ze brat kolegi będzie jechał - i będzie tylko nie wiem kiedy....


Asiu - wątek cudschronu jest tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38091&highlight=ligota[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pulsari w nocy z piątku na sobotę jechala PKP do Warszawy z Mambą... powrót do Wrocławia w godzinach późno popołudniowych... Dzisiaj razem z Cisex i dwoma puchaczami pojechała do Krakowa... niedawno wróciły... jutro skoro świt zasuwa po Togo do Ligoty.... po czym w pociąg i na Kielce...

To, że te psy docierają na miejsce, to nie zasługa wielkiej brygady. Jak nam się Pulsari wykończy, to już chyba żaden pies nigdzie nie wyjedzie... :shake:

Link to comment
Share on other sites

no i dupa - brat mojego kolego będzie jechał dopiero na 90% w niedzielę

pulsari nie zdązyła na pociag o 8 rano bo..nie było nikogo w schronie, a jak do mnie zadzwoniła po 9 to myślałam,że stało się to najgorsze - ze biedaczek nie doczekał:shake: ale nie - psiak jest u niej, kaszle, prycha, łapki okropnie wyglądają, chudy jak nieszczęście. Jest drobnej budowy - nie wiem czy to dlatego,ze jeszcze młodziutki czy po prostu taki jest...

No i znowu kombinujemy transport:placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

cisex - to nie takie proste - z Wrocławia są 3 pociagi ale z samego rana (4,7,8)i tyle, więc ktos musiałby mieć gdzie przenocować i z samego rana dopiero mógłby wsiaść do pociagu do Kielc

Z Wrocławia jesliby ktoś go przywiózł tym pociągiem o 8 rano to jest na 12.44 w Kielcach i o 14 z minutami ma pociag do Wrocławia - wiec trochę prościej komuś z Wrocławia niz odwrotnie - no przynajmniej wg rozkładu jazdy w internecie...

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie.................bylysmy w Ligocie o 6.00 rano i nikogo tam nie bylo, czekalysmy az ktos sie zjawi...............okolo 7.00 pojawil sie jakis czlowiek i powiedzial , ze musimy poczekac bo on nie moze nam psa wydac, potem zrobilo sie jakies zamieszanie i tak naprawde , to maja nas tam chyba dosc :) ....i cos mi sie wydaje , ze jeszcze troche i juz nie dadza nam zadnego psa.
Naszczescie przyprowadzono nam go .................zapakowalysmy do auta i wrocilysmy do Wroclawia................... niestety na pociag sie nie wyrobilam...........o innej porze jechac nie bede, bo pies musialby sie meczyc prawie prze 7 godzin i do tego musiala bym sie z nim przesiadac 2-3 razy...............wiec ten o 8.00 jest jedynym rozwiazaniem ( jedzie 4.44 h i bez zadnych przesiadek )...................Togo zostal nakarmiony , napojony , lezy sobie na mieciutkim kocyku i jest ( przez chwilke )w piwnicy ( w ktorej jest dywan i firanki ..to taka sympatyczna piwnica, elegancka i cieplytka :) ) ...uwierzcie mi mam caly zwierzyniec w domu i nie moge ryzykowac...........

O godzinie 16.30 jestem umowiona z weterynarzem, wiec potem napisze Wam co mu dolega, chce go tez wyszorowac, bo strasznie smierdzi , ten "zapach" postawi na nogi nawet trupa :)
Przeniose go do mieszkania mojej mamy i tam poczeka na transport......
Poniewaz ja od jutra musze isc juz do pracy, bedzie musial go kto inny przywiezc, zadeklarowaly sie dwie osoby, jesli odwolaja egzaminy na srode , to psiaczek bedzie jechal jutro, jesli jednak sie odbeda, to na 100% Togo przyjedzie do Kielc w czwartek ..................juz sama nie wiem czy pisac , ze na 100% bo co ja Wam powiem jak jednak nie beda mogly jechac :placz:

Link to comment
Share on other sites

pulsari - i tak jestes kochana za to co zrobiłas dla biedula!!!:loveu::loveu::loveu: mam nadzieje,że jakos się go dotransportuje - i zapytaj się weta czy go można kąpać (bo Mamby nie pozwolili na razie) a jeżeli to moze jakiś specjalny szampon trzeba...
I napisz ile to kosztowało, podasz konto to wyślę pieniażki

Teraz musi byc tylko lepiej!!!!

Link to comment
Share on other sites

jasne pulsari, mysle, ze dobrze musisz takze po kazdym glasku umyc rece, zeby nie zarazac.
no nic, to czekam z niepokojem na dalsze rozwiazanie sytuacji. ja tez akurat jutro mam egzamin:P

pulsari, a jak jesli chodzi o charakterze? cos juz mozesz powiedziec? czy jeszcze nie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...