Jump to content
Dogomania

TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!


andzia69

Recommended Posts

  • 11 months later...

Ten wątek to chyba już do takich złych wiadomości będzie :( 19.09 pożegnałam moją Manię :( :( 16 lat skończyła 4.08. Myślałam, że jeszcze, że się nie podda...chociaż od 19.01.2015 roku każdy dzien byl darem po wycięciu 3 kg raczyska ze śledzioną :( Do tego dołączył Cusching i tarczyca :( Od końca października 2015 roku przestała chodzić :( Nosiłam, przenosiłam, podnosiłam, myłam jak zdarzyła się sraczunia. Czasem zdarzyło mi się mieć chwile słabości i się na nia denerwowałam, gdy nie wiedziałam, co chce, a ona marudziła. Z 37 kg psa zostalo niewiele - w ostatnim czasie ważyła ok. 17 kg :( Wyglądała okropnie...wszystkie mięśnie zanikły chociaż jadła.  Musiał ktoś cały czas z nią być - dlatego nie pracowałam. Jak wychodziłam to na chwilę, najczęściej wtedy, gdy spała. To ona nauczyła mnie miłości do TTB. Była najmadrzejszym psem jakiego miałam, chociaż nie była bezproblemowa - nie tolerowała innych suk. W ostatnim czasie nawet Buba jej nie przeszkadzała. Wiedziała, ze jest słaba i nie podskakiwała już. 

Bardzo mi jej brakuje :(

Teraz spacerują razem po zielonych łąkach :(

 

1005271_610865508944017_1280714927_n.jpg

mania.JPG

mania1.JPG

TORUNIA2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...