Jump to content
Dogomania

TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!


andzia69

Recommended Posts

TOGO kolejny bullowaty w pseudoschronisku w Ligocie. Z Ligoty udało nam się uratować 3 sunie. Jeden pies nie doczekał pomocy. 26/01/07 Logo przekroczył Tęczowy Most.

W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się o kolejnym psie. Togo (tak go wstępnie nazwaliśmy) - niegdyś piękny pies, dziś kupka nieszczęścia zamknięta w ciemnej piwnicy, chora, nieleczona, oczekująca na śmierć.

Chcemy wyrwać Togo z psiego koszmaru tak jak Mambę. Togo będzie mógł u niej zostać na czas leczenia.

Togo ma podejrzenie nużeńca i świerzbowca. Jest bardzo chudy, ma rany na łapach.
Czy on umrze w samotnosci, cierpieniu i z dala od ludzi??????
Czy zdązymy mu pomóc????

Potrzebne są 2 kwestie w ratowaniu Togo:

1) Transport z Wrocławia do Kielc (na dt na czas leczenia) lub ew. stały dom od razu - ale w cuda nie wierzę:-(

2) Pomoc finansowa na leczenie

Wszelkie, choć najmniejsze datki prosimy o przesyłanie na konto z dopiskiem: "PIT TOGO z Ligoty"

78213000042001038801430001
VWBank

ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE
UL.JAGIEŁŁY 5 M 19
14-100 OSTRÓDA





 

blog_jr_3633101_4426571_tr_zgredziu1.jpg

Link to comment
Share on other sites

[B]Pilnie potrzebny jest transport z Wrocławia do Kielc dla Togo. Ten pies może nie przeżyć. [/B]

Proszę, nie pozwólmy by Togo podzielił los Logo, który nie dożył pomocy z powodu braku transportu...

[B]Zbieramy także fundusze na leczenie Togo i Mamby (która jest w podobnym stanie ale przebywa już w Klinice w Warszawie). [/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, kombinujemy na razie - mojego kolegi brat pracuje we Wrocławiu, powiedział,ze psa moze dowiexc - pytanie tylko kiedy? tego na razie nie wiem - właśnie dzwonił,ze mu się popsuł samochód...Gdyby go ktos mógł wziac choc na parę dni to byłoby juz cos - i wtedy moze jakims cudem ten pies by dojechał do mnie...

Link to comment
Share on other sites

wprawdzie Poznań to nie Wrocław - ale może ta informacja na cos sie przyda - jutro wczesnym popołudniem jedziemy z Maupą do Wrześni pod Poznaniem po buldożka i wieczorem wracamy do Warszawy. Jesli to sie na cos przyda, to możemy wziąć Togo, tylko ktoś musiałby nam go podrzucic do Wrześni i odebrać w Warszawie.

mój numer tel
0 889 509 903

Link to comment
Share on other sites

ale Wrzesnia a Wroclaw to koopa drogi.... kurde, jesli transport sie nie znajdzie, Togo vel Staś skazany będzie na [B]śMIERć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moze napiszcie w tytule,ze pilne!! moze ktos z Wroclawia znajdzie dla niego miejsce choc na pre dni..... !!!!!!!!!!!!!! inaczej.... :(:-(:shake::shake::-(:-(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Moj Boże ! nie daj temu psu dłużej cierpieć !!!.Co za okrucieństwo ! Boję się ,że znowu pomoc przyjdzie za pózno.Tam jest pieklo.Dziewczyny zbierajcie fakty , filmujcie ,nie wiem co radzić, nóż się sam otwiera w kieszeni. Macie bardzo trudne zadanie.Ile tam jest psów.Na pewno wszystkie są w takim stanie !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...