Jump to content
Dogomania

Dziadziuś BREGUŚ(*) spaceruje po łąkach za TM razem z BALTISIEM(*) :( :( :( :( :(


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 954
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Hi, hi, no w sensie, że bryka sobie gdzie chce, kiedy chce i z kim chce;)[/QUOTE]

hahaha... aleś łamigłówkę słowno/skojarzeniową Marysieńko przygotowała :):evil_lol: :
"Czy Bregutko coś pilnuje, zabrudza, wyciąga, zasysa?????"

I chciałoby się napisać równie zabawnie, ale... Breguś ostatnio znowu przeżył stratę :( ... odszedł jeden z Trzech Wspaniałych, którzy toczyli ze sobą ciche boje o materacyk magnetyczny... jeden z bardziej zauważanych i lubianych przez Bregusia psiak... odszedł Boryś :( ... Breguś znowu przykleił się do Majki... znowu ścichł... i na moment znowu "odpłynął"... Nie łatwo zbliżyć się do innego stworzenia, uznać go za stały i niezmienny, a potem stracić z dnia na dzień :( .

Breguś podziębił się lekko, przyjmował antybiotyk, zmieniane miał PH moczu... jest poprawa...
Dziaduś ładnie je i wykończył następny worek karmy... zamawiam kolejny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']
Coś dziewczyny u Kami na ludowo zaczęły i taką mieszanka mi się stworzyła... zaproszeniowa mieszanka:
A swojom drogom: czy jo już Was na [SIZE=4][B]bazarek dla cudnego Starziczka[/B][/SIZE] zaprosiła? Jeśli nie to jusz zapraszom:
na FB duuuuży bazar min. i dla Bregusia, ale i innych 4 psiaków... same pikne i celkiem nieużyteczne, a ino oczy cieszące przedmioty... zajrzyjcie! Trzech szwarnych synków psich i ich szwarno dziołcha dla swoich kamratów sprzedaje... a i dla dziecków też jest tam co nieco :)
[URL]https://www.facebook.com/events/601031206621370/623173077740516/?notif_t=event_mall_comment[/URL]

[/QUOTE]

Z bazarku jest nieco ponad 1000zł... z tego dla Bregusia 1/5.
Chyba od razu zamówię karmę, a resztę przeleję na konto Bregusia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Oj oj Romeczko, tak mi żal naszego grzybcia, ponowna strata Przyjaciela... Kochany stworek nasz!!! Dzielny jest i silny, dobrze, że niezmiennym punktem, który przytuleniem ulgę przynosi jest Majeczka:) Buziaki w nosek czarny i uszka długawe i w Bregutka całego ślę!!!!![/QUOTE]

Maryś, starość to do siebie ma, że traci się co rusz :( ... co moment :( ... niestety i Bregusia to spotyka- ze staruszkami mieszka, i niestety bardzo schorowanymi... może i dobrze, że troszkę demencja go dopada? :( ... Łatwiej mu przejść do porządku dziennego nad kolejnymi stratami? :( ... ma opokę stałą i gdzieś tam wie, że życie musi iść naprzód? :(
Ach, życie... przynosi straty, ale i przynosi nowych członków grupy- dzisiaj chyba przyjedzie nowy psiaczek. Ciekawa jestem jak Breguś na niego zareaguje... Bej to dość sporawy piesio owczarkowaty i nie łatwo będzie Bregusiowi przejść po nim ;) nie zauważając.

Bregutto, dziękuje za całusiaki :) ...

Majka ma teraz młynek z przygotowaniem wszystkiego dla Beja, więc o wizycie u weta/ cóś przyczęstawe siusianie, sprawdzenie, czy sztywność przy porannym wstawaniu, pojękiwanie, nie są spowodowane stanem chorobowym... /, o lekach i kosztach napiszę jak już w wolniejszym momencie ją dopadnę - dobrze? Na ten moment wygląda, że wszystko jest już w normie, stanów chorobowych weci nie znaleźli/ min. usg jamy brzusznej/... O potrzebach także napiszę, bo choć Maja przekazała mi informację, razem przekonsultowałyśmy wszystko, to jednak ja ostatnio mam przed oczami "gwiazdki" w formie $$$$$$ :( i pozapominałam wszystkie nazwy leków i suplementów...

Z bazarku na FB udało się zebrać dla psiaków: 870,71zł + WYPRZEDAŻ 195ZŁ ... razem: 1065,71zł tj nieco ponad 213zł dla każdego psiaka.

Do przekazania na konto psiaków:
[B]_Kami: 214zł - 24,99zł/wyróznienie ogłoszenia/...189,01zł
_Brego: 214zł
_ Liwio: 214zł - 24,99zł/wyróznienie ogłoszenia/...189,01zł
_Lupo: 214zł - 24,99zł/wyróznienie ogłoszenia/...189,01zł
_Baron: 214zł[/B]

Z tych pieniążków zamawiam dzisiaj jedzenie dla Bregusia, a resztę prześlę na konto Dziadeczka w SHA...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='bascha84']10.12 przesłałam 30 zł na to konto co zwykle z tytułem : darowizna dla Bregusia (nadawca Barbara W) - dotarły te pieniążki do Was dziewczyny? To niewiele jest ale szkoda by było gdyby do Was nie dotarło.[/QUOTE]

na pewno dotarły :) ale to musi potwierdzić stowarzyszenie :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Breguś od kilku dni czuje się gorzej...właśnie jest na badaniach...trzymajcie kciuki!Jednak leki nie bardzo pomagają...więcej informacji wkleję jak będzie juz konkretniejsza diagnoza. Bardzo proszę o pomoc w zbieraniu funduszy...specjalistyczne leki i wizyty u wetów trzeba zapłacić od ręki[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...