Jump to content
Dogomania

Szkolenie w Szczecinie


Małgorzata

Recommended Posts

W Szczecinie szkolenie PT najlepiej robić w ośrodkach K3 lub Grom. Mają one umowę ze ZKwP i przygotowują psy do egzaminu związkowego. Jeśli chodzi o Oxer (Diana), to zajmują się tylko agility.

Adresy i telefony do K3 i Grom można otrzymać w siedzibie oddziału ZKwP.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[B]Polecam Ośrodek Szkolenia Psów "Grom" w Szczecinie kierowany przez Stanisława Śniegulskiego.Trener o wieloletnim doświadczeniu,kiedyś żołnierz Wojsk Ochrony Pogranicza.Współpracowałem z nim w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych a on do tej pory zajmuje się szkoleniami. Serdecznie polecam![/B]
[B][URL]http://zcspgrom.republika.pl/[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Jeśli chodzi o Oxer (Diana), to zajmują się tylko agility.[/quote]
Diana teraz pracuje w Psim Ranczu [URL="http://www.psieranczo.pl"]www.psieranczo.pl[/URL]

A co do Gromu to zaciekawiliście mnie, bo ja do tej pory slyszałam negawyne opinie na temat tego ośrodka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

od jakiegos juz czasu mamy nowa stronkę [URL="http://www.psiafarma.com"]www.psiafarma.com[/URL] działa ona równiez pod starym adresem [URL="http://www.psiafarma.prv.pl"]www.psiafarma.prv.pl[/URL] a poprzednią stronkę zostawilismy do wglądu i banner do niej znajduje się na samym dole nowej strony - została ona na prosbe wielu osób więc będziemy ja równiez uzupełniać;)
serdecznie zapraszam
prowadzimy juz zajecia z frisbee ;)

Z okazji rozpoczęcia kursu jesiennego organizujemy spotkanie z pieczeniem kiełbasek - bedzie ognisko albo grill - zobaczymy co lepiej a może to i to;)
4.10 spotykamy sie o 13.oo na wybiegu dla psów w lasku arkońskim:)
ZAPRASZAMY

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Palma! Małgorzata pytała w 2004 roku :evil_lol: (wtedy powstał wątek).
Ja zastanawiałam się nad Gromem lub Psią Farmą.
Rozmawiałam z p.Stanisławem z Gromu. Mówiłam mu o swoich wątpliwościach co do jego metod szkolenia. Powiedział że metody ma różne(zależy od psa). Chyba skłaniałabym się na lekcje u niego ale zadecydowały względy finansowe więc raczej wybierzemy Psią Farmę.
Mam nadzieję że będę zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Ja na prawdę odradzam Grom. Widziałam jak są prowadzone lekcje w Psiej Farmie, czasami brałam udział w zajęciach i naprawdę gorąco polecam !!!
Moim zdaniem jest to najlepszy klub w okolicy jeśli chodzi o szkolenie psów. Psy po tym kursie wszystkie polecenia wykonują bardzo chętnie i jak najbardziej poprawnie !!!

Co do Małgorzaty to faktycznie nie zauważyłam, że to już tyle minęło, no ale niektóre posty świeże są :) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lupi']
Rozmawiałam z p.Stanisławem z Gromu. Mówiłam mu o swoich wątpliwościach co do jego metod szkolenia. Powiedział że metody ma różne(zależy od psa).
[/quote]
Tez bylo mi kiedys dane rozmawiac z tym panem :evil_lol:. W zasadzie ma rozne metody dwie : kolczatka i rozwiazanie silowe oraz obroza elektryczna, generalnie czlowiek bez pojecia celu szkolenia, nie odroznia szkolenia dla przecietnego Fafika domowego, a dawnej szkoly awersyjnej psow sluzb mundurowych.
O podstawach znajomosci psychiki psiej, znajomosci ras ( malamuta sie poczatkowo wystraszyl - wilka mu przyciagnelismy) zroznicowanych zapotrzebowan roznych ras nie mowiac ;).
Zreszta tzw. plac tez duzo zostawial do zyczenia.
Wprawdzie wrazenia sprzed paru lat, ale czy cos sie zmienilo...
Natomiast mialam przyjemnosc z tym samym malamutem trafic do p. Diany i byla jedyna w Szczecinie, ktora pomogla w zagwozdkach i dotarciu do psa, niezle wyszkolila mojego TZ co do obslugi wilka ;).
Moje uznanie za jej chec do wiedzy, potrafila pogrzebac w temacie, by przygotowac i podsunac pomysly jak do naszego autystyka dotrzec ( a byly to czasy, gdy o net i dostep do informacji bylo duzo trudniej i drozej).
Lupi, udanej przygody na Psiej Farmie i mysle, ze bedziesz zadowolona.
Aaa, nie mam nic wspolnego z Psia F., poza dawnym szkoleniem, ale wypada pochwalic dobrego szkoleniowca.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 weeks later...

[quote name='FredziaFredzia']A co powiecie na szkółkę Happy Dog?[/QUOTE]

Serdecznie polecam Happy Dog, gdzie szkolenia prowadzi Asia Misztela ([url]http://www.happy-dog.pl/[/url]), znana behawiorystka i szkoleniowiec. Sama chodze tam z moimi psami od sierpnia i jestem zachwycona (widac znaczace postepy!). Indywidualne podejcie do kazdego, roznorodne treningi (ostatnio probka dog trekkingu :)), przyjacielska atmosfera, a przede wszystkim ogromna wiedza Asi! Pomaga z kazdym problemem :) Zajecia odbywaja sie w weekendy, a kiedy jest dluzej widno, to takze w ciagu tygodnia na wybiegu przy ul. Chopina. Bardzo odstersowujace i wyluzowujace. Adekwatny podzial grup (wg stopnia zaawansowania), tak ze nikt nie bedzie sie nudzil. Asia zawsze znajduje czas, zeby porozmawiac z kazdym, zeby pomoc i nakierowac i to nie tylko jesli chodzi o wychowanie psiaka. Bardzo sobie cenie to szkolenie i moim zdaniem jest to najlepsza szkola w Szczecinie :)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie z przedmowczynia> Happy Dog jest swietna szkola, prowadzona zreszta przez psia behawiorystke :) Asia od dawna pomaga astom pod nasza opieka, ktore szkoli i prowadzi w domach tymczasowych i wspiera rada po adopcji. Nawet psy nierokujace za dobrze, potrafi wyprowadzic na prosta :) Opisuje takze dla nas psy ze schroniska, bardzo celnie i profesjonalnie. Chodze do niej na zajecia, jak prawie wszyscy z Nadzieii Amstaffa i bardzo sobie chwale, bo zawsze stara sie urozmaicic zajecia i przygotowac psiaki do roznych stresujacych sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Ja z czystym sumieniem także moge polecić Asie Misztele ....... bez przesady uratowala życie mojej suce, która jest psem ze schroniska z mega agresja lękową (skierowaną do innych psów i mężczyzn).

W maju, kiedy się spotkałyśmy, miałam już myśl, że z moją Wegą nic nie da się juz zrobić, po konsultacjach w Gorzowie pies nadal atakował w/w, nie panowałam nad nią, a każde wyjście z dmu było mega stresem. Jadąc na konsultacje myslałam, że Wega jest psychicznie chora i będę musiala ja uśpić.

Asia jedank powiedziała że to fajny pies, którego da sie odkręcić z jego traum. I miała racje, juz po tym jednym spotkaniu widac było postępy ..... w moim podejściu do psa i problemu. ZOstałam jasno i konkretnie poinstruowana co mam robić i w jaki sposób. Tak jasno, że pomimo wielu wątpliwości czy Asia ma racje, że Wega kiedys będzie "normalna" udało mi sie je wprowadzić w życie ... i są tego efekty :-) Wega robi postępy, jej zachowanie jest coraz normalniejsze.

Asia nigdy nie zostawia człowieka bez pomocy .... do znudzenia odpowiedała na dziesiątki moich meili ;-)

Co do szkolenia na posłuszeństwo także jestem zadowolona, gdyz wychodząć na prosta z Wegowymi strachami zaczęłyśmy tez prace nad jej posłuszeństwem, dzięki wskazówkom Asi umiem tak przekazać Wedze czego od niej oczekuje i pies rozumiem moje oczekiwania :-)

Dla niedowiarów polecam lekture wątku Wegi ... tam na bieżąco opisuje jej postępy :-)

Podsumowując, dlaczego ktoś miałby wybrać szkołę Asia ..... ano dlatego, że u Niej człowiek nie zostanie pozostawiony sam sobie, wiedze dostanie przekazaną jasno i zrozumiale, z odpowiedziami na wszelkie pytania i wątpliwości, które można zadawać także mailowo czy telefonicznie w miare jak sie nasuwają :-)

Dlaczego Asia? Bo nie sztuka jest zmienic psa..... sztuka jest wpłynąć na właściciela i sprawic aby zrozumial swojego psa! A Asia to potrafi :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

[quote name='Besti']Odświeżam wątek:) Szukam więcej informacji na temat ośrodka Grom oraz innych szkół w Szczecinie. Chodzi o szkolenia PT a później może coś dalej...[/QUOTE]
No jak ma być coś dalej, to pozostaje Uniwerpsytet
[URL]http://naszpies.com.pl/uniwerpsytet-zaparsza-na-psia-edukacje-t205.html[/URL]
to własciwie jedyna szkółka w Szczecinie, która ma grupę sportową, jeżdzącą na zawody PT i obi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Na stronie są namiary i mozna się dowiedziec się wszystkiego,
Prawobrzeze - zajęcia prowadzi tam Arleta, więc ona najlepiej wyjasni gdzie dokładnie.
Adres na stronie to na nasz główny plac szkoleniowy na Osowie i wszelkie inne miejsca sa ustalane tak aby pasowało kursantom, dlatego adresów nie ma.

Zajęcia sportowe prowadzi Joasia i można się z nią umawiac na zajęcia pokazowe z Obedience .... Na stronie w galerii kilka fotek z zajęc. Tak jak zostało wyżej napisane na zawody jezdzą osoby z Uniwerpsytetu, my startujemy glównie w agility i frisbee. Zawsze mozna przyjsc popatrzec, skorzystac z zajec darmowych pokazowych i samemu zdecydowac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...