Jump to content
Dogomania

Spotkanie z Jackiem Gałuszką - Gdynia 27.04.2012 wstęp wolny


Rafka

Recommended Posts

Wszystkich miłośników psów zapraszamy kwietniowe spotkanie z cyklu „Spotkania u Dobrych Zwierząt" .


Gościem specjalnym będzie wybitny szkoleniowiec Jacek Gałuszka, założyciel szkoły dla psów Wesoła Łapka, dyplomowany behawiorysta zwierzęcy brytyjskiej organizacji COAPE i specjalista terapii zachowań z certyfikatem DipCABT. Jacek jest również jedynym Polakiem należącym do Międzynarodowego Stowarzyszenia IACP w stopniu "Professional Member". Jest tez autorem 2 książek, które ukazały się nakładem wydawnictwa Galaktyka „Aria do mnie" oraz "Aria, równaj".

Jacek Gałuszka poprowadzi 1,5 godzinne wykład o socjalizacji szczeniąt i szkoleniu psów.


Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 17:00 w siedzibie Fundacji Dobrych Zwierząt w Psim Centrum w Gdyni.


Ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja e-mailowa pod adresem [email][email protected][/email]


Wstęp wolny!

więcej na [url]www.dobrezwierzeta.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cóż inteligentna osoba, wyciągnie wiele ze spotkania z każdym praktykiem. Są tacy, którzy zjedli wszystkie rozumy i mają monopol na wiedzę. "Kto nic nie wie, musi we wszystko wierzyć. "

Ja tam wolę ciągle się rozwijać, zapraszać różnych gości i od każdego czerpać ile się da. Nie muszę zgadzać się ze wszystkim co mówi gość, ale to dzięki temu, że spotykamy różnych ludzi możemy wyrobić sobie własne poglądy na jak chcemy pracować z psem. I chociaż nie zgadzam się, ze wszystkim co mówi Jacek to z przyjemnością czerpię z jego doświadczenia w pracy z psami trudnymi. Podobnie jak czerpie z wielu innych szkoleniowców.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Rafka']Są tacy, którzy zjedli wszystkie rozumy i mają monopol na wiedzę.[/QUOTE]

piszesz o Gałuszce? zgadzam się w 100% :)

[quote name='Rafka']Ja tam wolę ciągle się rozwijać[/QUOTE]

i chwała Ci za to - grunt żeby odróżnić rozwijanie się od łykania kitów ;)

Edited by molos
Link to comment
Share on other sites

Skoro póki co pan Gałuszka jest monopolistą, to nie ma co się dziwić, że większość ulega magii pozytywnego wychowania. Mądry wysłucha i wyciągnie dla siebie wnioski, skorzysta z innych periodyków oraz wiedzy innych specjalistów, a głupi i tak nic nie zrozumie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='molos']w czym? w mydleniu oczu?[/QUOTE]Można to nazywać "mydleniem oczu", a można "jeszcze jedną metodą"... co nie zmienia faktu, że na spotkania z nim przychodzi wiele osób. Przez wiele lat obcowania z różnej maści specjalistami nauczyłam się nie negować ich wiedzy, ale też i ślepo im nie wierzyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silvee']Można to nazywać "mydleniem oczu", a można "jeszcze jedną metodą"... co nie zmienia faktu, że na spotkania z nim przychodzi wiele osób. Przez wiele lat obcowania z różnej maści specjalistami nauczyłam się nie negować ich wiedzy, ale też i ślepo im nie wierzyć.[/QUOTE]
O i to jest bardzo dobre podejście. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='molos']na Kaszpirowskiego przychodziło jeszcze więcej :razz:[/QUOTE]

I wielu do tej pory wierzy;P Moim zdaniem nie należy ulegać zbiorowej histerii. Pojawiła się nowa metoda szkolenia psów, i ma swoich zwolenników. Osobiście nie byłam na wykładzie tego pana, oglądałam jedynie w necie. O metodzie z klikerem czytałam, ale jej nie wypróbowywałam. Chętnie jednak poznałabym opinie zarówno te na tak, jak i na nie.:)

Link to comment
Share on other sites

A ja chętnie posłucham i mam nadzieję, że wyniosę też coś dobrego.
Mam tylko kilka pytań ;)
1. Czy jest jakoś ograniczony wiek ? Od 18-stki czy 14-ka też może ?
2. Na spotkanie przychodzi się z własnym psem ?
3. Poda ktoś adres ? Bo wujek google nie może pomóc znaleźć...

Edited by wikikoniki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silvee']I wielu do tej pory wierzy;P Moim zdaniem nie należy ulegać zbiorowej histerii. Pojawiła się nowa metoda szkolenia psów, i ma swoich zwolenników. Osobiście nie byłam na wykładzie tego pana, oglądałam jedynie w necie. O metodzie z klikerem czytałam, ale jej nie wypróbowywałam. Chętnie jednak poznałabym opinie zarówno te na tak, jak i na nie.:)[/QUOTE]
Ja też oglądałam w necie, metoda Click & Voice średnio mnie przekonuje, wolę zwykły kliker, ale wiedzy nigdy dość. ;)

[quote name='wikikoniki']A ja chętnie posłucham i mam nadzieję, że wyniosę też coś dobrego.
Mam tylko kilka pytań ;)
1. Czy jest jakoś ograniczony wiek ? Od 18-stki czy 14-ka też może ?
2. Na spotkanie przychodzi się z własnym psem ?
3. Poda ktoś adres ? Bo wujek google nie może pomóc znaleźć...[/QUOTE]
Widzę, że Rafka dawno się nie pojawiała, więc pozwolę sobie odpowiedzieć na pytania. ;)

Ad.1 Nie sądzę, żeby były jakieś ograniczenia wiekowe.
Ad. 2. W sprawie psów lepiej zapytać u źródła, ale podejrzewam, że można przyjść z psami (lepiej jednak zapytać, bo nie biorę na siebie odpowiedzialności ;) )
Ad. 3. Gdynia, ul. Witomińska 46 (Psie Centrum)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...