Jump to content
Dogomania

Hodowle dalmatyńczyków


Kiessa

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uznani ludzie, to tylko hodowcy z prawdziwego zdarzenia sprzedający te psy. Dobrą hodowlą jest hodowla "Uśmiechnięta Wielocętka" Aleksandry Lewalskiej, "Kontradomino" Doroty Ząbek, "Anusi Marzenie" Ani Kozber, "Biało Czarni" i kilka o których napiszą inni. Ta pierwsza hodowla planuje szczeniaki po wybitnych rodzicach gdzieś w okolicach wakacji.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoń do hodowli Biała-Czarni , otrzymasz dokladne informacje od hodowczyni.Ja mam od niej swoją sunię i jestem bardzo zadowolona, psiak zrównoważony psychicznie, zdrowy, super.

Musisz wiedzieć także o tym, że jak się chce fajnego psiaka to warto i poczekać na miot, i pojechać czasem nawe kilkaset kilometrów po niego.

Ja miałam po małą ponad 400 km i byłam ja wybrać jak miała4 tygodnie, a potem po odbiór.Ale była warta zachodu.

Link to comment
Share on other sites

Tak tak Lucuś to Lucky Luke :wink: On chyba ma jakąś śliniankę czy coś takiego :-? w każdym razie to na szczęście nic groźnego :)

Już nie mogę się doczekać jak będą z nim na wystawy jeździć :lol: .

Mamuska mojej Bomby zdechła w zeszłym roku :cry: ale tatuś dzielnie zbiera BISy weteranów :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wam za wszystko.... :wink: :fadein: :D

chyba wam mówiłamze będę miała psiaka gdy będę miała srednią z czeronym paskiem...a do końca jeszcze daleko.....ale i tak się przygotowuje jeszcze i uczę więc nie mam za bardzo czasu teraz .....co do hodowli to jeszcze nie wiem zobaczymy pod koniec roku szkolnego

Pozdrawiam psiaki ... wszystkie psiaki :wink: :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja tez już od jakiegoś czas szukam informacji o hodowlach i itp. Planujemy w przyszlym roku lub za jakieś 1,5 roku zakupić drugiego dalmaska, tym razem z prawdziwej, dobrej hodowli, z papierkami i rozpocząć małą karierę wystawową. Choćbym miala jechać w okolice Warszawy po psiątko, chce wybrać dobrą hodowlę. ;-)
No, ale zeby nie było, ze to wszystko będzie pod impulsem, chcemy sie dobrze przygotować do zakupu psiaka. Przede wszystkim uzbierać wystarczającą ilość pieniędzy(to akurat moja rola żeby odkładać pieniązki, zobaczymy ile po sterylce Azulki mi zostanie) tak, żebysmy mogli małego łaciatka wyszkolić od samego początku pobytu u nas.
Tylko chciałabym tak skromnie, ile może średnio taki dalmasek z hodowli kosztować? Jak na razie nie chce obdzwaniać hodowli z takimi pytaniami. Wiem, ze to zależy od kariery wystawowej rodziców, ale tak około?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...