Jump to content
Dogomania

Moja Boksia Alma


Agnieszka PPP

Recommended Posts

  • Replies 867
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszka PPP']Witamy się :p Oj mój Boks już smacznie spi-byłysmy dzis na kilkugodzinnym spacerku.Kilka pesków po drodze spotkałyśmy i stwierdze że Almę tylko boksie interesują...nawet bernardyna olała:evil_lol: :evil_lol: Zmieniłam jej karmę i fuuuuuuu.....bąki....bąki itp:lol: :shake: Pozdrawiamy[/quote]
Z jakiej na jaką zmieniliście:razz::razz::p


Almusia jak zawsze przepiękna:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka']Hejka Almusie :0

Nasz Gastek cały czas sadzi bąki, czasem trzeba ewakuacje z pokoju zrobić bo wytrzymać nie idzie... Ale jak już puści bąka to pierwszy ucieka :evil_lol:[/quote]
Ucieka, bo wstydliwy chłpoczyk:evil_lol: .

Cześć Almusie i dobrej nocy:razz: .

Link to comment
Share on other sites

Witamy się :p :p Kurde jaka nuda.....deszcz i jeszcze raz deszcz:placz: :placz: Zmieniłam karmę na Purine i dalej zmieniać będe bo tak być z tymi bąkami nie może:evil_lol: Teraz spróbuję Bosha-zobaczymy....Alma ma jakieś 32 kg a wysokości to nie umiem jej zmierzyć:lol: Fakt jest ogromną boksią naprawdę bbbbbbb duża:multi: :multi: No ale ja tez do malutkich kobitek się nie kfalifikuję;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka PPP']Zmieniłam karmę na Purine i dalej zmieniać będe bo tak być z tymi bąkami nie może:evil_lol: Teraz spróbuję Bosha-zobaczymy....[/QUOTE]
My Gastkowi raz zaserowoaliśmy Bosha... nie chciał jej wogóle jeść, trzeba było koniecznie dosmaczać czymś. Pomine fakt, że chyba razcej nie zaspokajała jego głodu - dawkę dzienną trzeba było 2 razy przekraczać. Szybko wróciliśmy do Acany. Ale może Bosh u Was się sprawdzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka']My Gastkowi raz zaserowoaliśmy Bosha... nie chciał jej wogóle jeść, trzeba było koniecznie dosmaczać czymś. Pomine fakt, że chyba razcej nie zaspokajała jego głodu - dawkę dzienną trzeba było 2 razy przekraczać. Szybko wróciliśmy do Acany. Ale może Bosh u Was się sprawdzi...[/QUOTE]

Umnie bosh sprwdzil sie w 100 procentach karmimy od jakiegoś miesiąca Bschem Active i kupole ladne i lena wszystko wyrzera z michy, wczesniej nie dojadała, albo wogole niejadla.. teraz jets super... ALmucha i Agicha czekamy na spacerek :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka PPP']Witamy się :p :p Kurde jaka nuda.....deszcz i jeszcze raz deszcz:placz: :placz: Zmieniłam karmę na Purine i dalej zmieniać będe bo tak być z tymi bąkami nie może:evil_lol: Teraz spróbuję Bosha-zobaczymy....Alma ma jakieś 32 kg a wysokości to nie umiem jej zmierzyć:lol: Fakt jest ogromną boksią naprawdę bbbbbbb duża:multi: :multi: No ale ja tez do malutkich kobitek się nie kfalifikuję;)[/quote]
32 kg:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: my się ważyliśmy u weta w zeszłym tygodniu, Imbir ma tylko 30kg:shake:
Acana nam się sprawdziła, Bosch też niezły, ale naklepiej wchodzi Royal Boxer:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Agnieszko :loveu:
Baaaaardzo miło nam było wreszcie Cię poznać no i Almusię rowież oczywiscie.
Przyznam szczerze, ze Twoja Dziewuszka zawładneła moim serduchem :loveu:, uch jak sobie wyobraże te jej całuski :loveu: Pierwszy bokser, który aż tak chciał mnie zacałować na śmierc :loveu:
Prosze przekazać Amusi buziaczki :loveu:
I z niecierpliwoscią czekam na kolejny spacerek z Wami :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka']My Gastkowi raz zaserowoaliśmy Bosha... nie chciał jej wogóle jeść, trzeba było koniecznie dosmaczać czymś. Pomine fakt, że chyba razcej nie zaspokajała jego głodu - dawkę dzienną trzeba było 2 razy przekraczać. Szybko wróciliśmy do Acany. Ale może Bosh u Was się sprawdzi...[/QUOTE]

bosha nie próbowałam, ale Acana Kanie nie idzie. Na Acanie byliśmy chyba z 3 miechy (lae to była męczarnia ), trzeba było moczyc etc. Miłym zaskoczeniem jest dla nas Brit, zero bąków, Kana go lubi, ładną ma sierśc, a kieszeń prwaie pełna:)))))))))

Link to comment
Share on other sites

Witamy się gorąco;) Kurcze Wy do mnie wpadacie serduszka slecie a ja wpadam i wypadam szybciutko i śladu nie pozostawiam :shake: Kurde czasu nie mam a dogo i galerie kofam:loveu: :loveu: Dziś wybrałam się z koleżankami na zakupy i do domciu dotarłam ok 20.00.............Alma ponoć aż wyła z tęskonoty:crazyeye: normalnie tak mnie kofffa ze z godzinke gziłyśmy sie na kanapie:lol: Fotki ze spacerku dogo mam i obiecuję ze wstawię jutro;) Buziaczki dla wszystkich :eviltong: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka PPP']Witamy się gorąco;) Kurcze Wy do mnie wpadacie serduszka slecie a ja wpadam i wypadam szybciutko i śladu nie pozostawiam :shake: Kurde czasu nie mam a dogo i galerie kofam:loveu: :loveu: Dziś wybrałam się z koleżankami na zakupy i do domciu dotarłam ok 20.00.............Alma ponoć aż wyła z tęskonoty:crazyeye: normalnie tak mnie kofffa ze z godzinke gziłyśmy sie na kanapie:lol: Fotki ze spacerku dogo mam i obiecuję ze wstawię jutro;) Buziaczki dla wszystkich :eviltong: :loveu:[/quote]

Jesteśmy wspaniałomyślne i wybaczamy Ci.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...