Jump to content
Dogomania

Moja Boksia Alma


Agnieszka PPP

Recommended Posts

  • Replies 867
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie:p:pAlmusia urosła oj spora masa z niej:lol::lol:A do tego jest bardzo koffana.Dużo latem spaecerowałysmy na pola i wiecie co wam powiem-Alma mnie zaskoczyła tak sie mnie pilnuje ze teraz z całą pewnością puszczam ją luzem bez smyczy:pCo wczesniej robiłam bardzo przemyślanie gdyż nie chyciała wracać:pNo i unormowaliśmy jedzenie-wczesniej jadła bardzo nieregularnie a teraz gdy wracam z pracy dopiero dostaje papać:eviltong:Podczas naszego urlopu a bylismy z mezem nad bałtykiem naszym mieszkaniem i Almą zajmowała sie moja mama i co smieszne gdy w pierwsza noc kładły sie spać Alma ją zwalała z wyrka:diabloti::diabloti:Dużo by tu o niej pisać............zmykam do Was

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich.
Jestem z rodziny Agnieszki i z przykrością muszę zawiadomić Was, że Alma została porzucona przez własną Panią (z przyczyn osobistych). Jej Tescie i mąż poprosili mnie o pomoc w znalezieniu bokserce nowego domu, bo sami nie są w stanie jej takiego zapewnić. Ja również mam już psa. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany przygarnięciem jej proszę o kontakt na e-maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

witam,
jestem zainteresowana sunia, wyslalam maila na podany wyzej adres i podalam numer telefonu poniewaz internet mam wylacznie w pracy, zeby do mnie ktos oddzwonil jesli odczyta maila po 16.30, ale cisza...
czy ktos cos wie? czy to dalej aktualne? sunie moge wziac w miare szybko tj w przyszlym tyg. szukam twlasnie takiego pieska do domu z ogrodem i do drugiego 9 letniego boksera do towarzystwa. pseudohodowli nie popieram dlatego tez szukam bokserki lub bokseropodobnej suczki po schroniskach itepe, no i trafilam na to forum.

dajcie znac co z Alma!! moj mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel.602 188 604

pozdrawiam,
Beata

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...