Jump to content
Dogomania

Odszedł Aron......


patrycja100

Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety ja chyba wymiekam:( Albo ze mna jest cos nie tak albo mam mega pecha... Jak znalazla sie osoba ktora go wyciagnie to miejsce trzeba czekac 3 tygodnie albo szukac nowego... Pan przyjol psa do siebie gdyz Aron byl na rezerwowym miejscu.... Kurwi.... mnie wziela totalna... Nie daje juz rady :( Wszystko mi sie wali pokolei i jest mega mega szajs...
Przepraszam za te swoje zale ale musialam je wylac :(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie i jest kolejne psie nieszcescie :(

Jest na jednej wsi dzika sunia ktora sie oszczenila, szczeniaki meiszkaja w norce na dworzu, maja okolo trzy tygodnie, pani dokarmiajaca je wyjezdza na wielkanoc :(
Szukamy domu tymczasowego dla suni i szczeniakow ,chocby nawet platnego, bo nie wiem co z nimi dalej bedzie :(((((((( Nie wzialby ich nikt z dogomanii na taki dt?

Link to comment
Share on other sites

Toleruje inne psy i suki? Toleruje koty? Ile jesteście skłonne zapłacić za 3 tygodnie pobytu? Mam teraz miejsce u siebie, ale niestety mam wymagania (muszę mieć, bo daję dom, a nie kojec) i jestem ok.65km od Wawy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224892-PDT-Pu%C5%82tusk-Szelk%C3%B3w-woj-mazowieckie[/url] . Jeśli jesteście zainteresowane proszę o info w do wtorku (we wt. nie będzie już młodego psiaka :) -idzie do adopcji).

Link to comment
Share on other sites

Był wczoraj na spacerze, zechciał dojśc tylko do parkingu , najadł siędomowegojedzonka i już chciał wracać, tylko tyle możemy mu dać....
Aron mieszka sam, nie wiemy jak będzie zachowywał się "na wolności" wśród innych psów i kotów, mamy przykłady, że psy izolowane ( bo niby nie lubią swojego gatunku), w domu okazują się łagodne i nie atakują swoich współmieszkańców, ale to zawsze jest ruletka :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...