Jump to content
Dogomania

SAMOYEDY I BERLIN


kadziumia

Recommended Posts

SŁUCHAJCIE, CZY KTOŚ Z WAS BYŁ W UBIEGŁUM ROKU NA WYSTAWIE W BERLINIE?

ZNAJOMA , KTÓRA SIĘ TAM WYBIERA W TYM ROKU PROSIŁA , ŻEBYM ZROBIŁA WYWIAD, JAK TAM WYGLĄDAŁA SYTUACJA Z SAMOYEDAMI. ILE BYŁO WYSTAWIANYCH I KTÓRY WYGRAŁ...

DZIĘKI Z GÓRY ZA WSZELKIE INFORMACJE.

POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

wiecie co.. :) ciesze sie, ze na naszym forum przybylo tyle samojedo-maniakow :) kiedys byly tylko malamuty i husky, teraz przybylo duzo samojedow :) jeszcze brakuje nam grenlandow, wiecej akit i wogle bedzie super prawdziwe forum gr V :)

Link to comment
Share on other sites

Głównie to chodzi o kasę, bo te rzeczywiście skuteczne środki to są dosyć drogie. No ale efekt jest powalający, jeśli dołoży sie do tego jeszcze dobre suszarki no i czas...

Przygotowanie Samoyeda do wystawy zabiera tak profesjonalnie niemal pół dnia (chociaż lepiej byłoby powiedzieć, że pół nocy przed wystawą :lol: ). I wiem co mówię, bo tydzieć temu byłam w rodzinnej hodowli Azzisa, między innymi na nauce przygotowania psa do wystawy.

Muszę przyznac, ze byłam zszokowana ogromem pracy , jaką trzeba wlożyc w te zabiegi pielegnacyjne :o . No ale Azzisa to tak odpicowałyśmy, że własnego psa nie mogłam poznać. Martwie sie tylko, czy dam sobie sama radę, tak dobrze go przygotować na Klubówkę. No ale cóż muszę sie nauczyc i tyle!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Właśnie wybieram się do Berlina,chociaż boję się bardzo, u nas w Szczecinie często widze Duńczykow ze swoimi samami, ale to naprawdę kwestia przygotowania, nasze są ładniejsze.

Tylko chciałabym sie dowiedzieć jaka jest ilość samoyedów? , bo slyszałam , że na berlińskiej jest ich niewiele.

Z pozdrowieniami bonia

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi o to, ze nasze brzydsze- fakt, czesto sa gorzej przygotowane (o ile wogole sa) albo nie ulozone, nie potrafia ladnie stac albo zachowac sie w stosunku do innych psow. Slyszalam po prostu, ze Polacy sedziujacy na zachodzie raczej nie promuja naszych psiakow choc obiektywnie zaslugiwaly one na zwyciestwa coz "cudze chwalicie swego nie znacie) :cry: z kolei Niemcy wybieraja swoje psy niezaleznie od konkurencji. Takie wlasnie rzeczy slyszalam kilka lat temu od pewnej uznanej hodowczyni samoyedow. Ale nie ma co panikowac, mamy ladne psy trzeba je promowac.

Link to comment
Share on other sites

Ja Ciebie nie rozumiem. Przecież widzialaś jaki czarniutki nos ma AZZIS, a jak zzimowiał nos AISZUNI. Przecież wiesz, że też mi szkoda całą trójkę karmić Flatazorem, więc mieszam go w proporcji 1x3 z Joly. Poza tym znasz również mój sposób żywienia psów, suchą karmę dostaja nie codziennie, a jednak ta ilość Flatazora im wystarcza. Pokazywałam Ci również to miejsce na wardze AZZISA, które zaczęło blednąć, jednak przy podawaniu Flatazora wróciło do pięknej czerni.

No dobra, nie będę się więcej mądrzyć. Może ktoś inny poda Ci super patent na uniknięcie zimowego nosa.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...