Jump to content
Dogomania

TORA - młoda, spragniona człowieka ONka - JUŻ W DOMU !!!


DONnka

Recommended Posts

[quote name='Alexa77']Hotelik Tory zaplacony do konca marca.Jezeli jest taka potrzeba to ureguluje te 130 zlotych za operacje.[/QUOTE]

[B]Alexo[/B], naprawdę bardzo, bardzo Ci dziękujemy :Rose: :Rose: :Rose:
A jeśli chodzi o te 130 zł, to byłoby cudownie gdybyś mogła uregulować :):):)
Liczyłam, że uda mi się opłacić całą operację Tory (380 zł) z bazarku, ale niestety do tej pory nie wszystkie pieniążki spłynęły :roll:
Być może jeszcze spłyną, ale nie wiem kiedy i czy w ogóle
Jednak nawet wtedy będzie brakowało około 70 zł

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DONnka'][B]Zrobiłam przelew dla Tory na konto p. Kamili w kwocie 250 zł z mojego bazarku :)[/B]
Jeśli wpłynie ta jedna zaległa wpłata to dołożę jeszcze około 50 zł

[B]Bardzo proszę p. Kamilę o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarku:[/B] [url]www.dogomania.pl/threads/220676[/url][/QUOTE]

[quote name='Zirael']Wpłata doszła.[/QUOTE]

Dziękuję za potwierdzenie :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Tora wzięła udział w szkoleniu dla szczeniąt jako pies socjalizujący. W grupie były szczenięta w wieku 4 - 6 miesięcy różnych ras i płci. Tora spisała się bardzo dobrze - była przyjazna i spokojna, dawała się nawet ciągnąć za futro na zadku. Pięknie też demonstrowała przychodzenie na wołanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zirael']Dzisiaj Tora wzięła udział w szkoleniu dla szczeniąt jako pies socjalizujący. W grupie były szczenięta w wieku 4 - 6 miesięcy różnych ras i płci. Tora spisała się bardzo dobrze - była przyjazna i spokojna, dawała się nawet ciągnąć za futro na zadku. Pięknie też demonstrowała przychodzenie na wołanie.[/QUOTE]

No, no widzę, że akcje Tory rosną :multi: :multi: :multi:
Bardzo dziękujemy p. Kamilo :):):)

Link to comment
Share on other sites

Alexa ogromne dzięki!!:lol::lol:

Tora najprawdopodobniej pojedzie niedługo do domu!! bardzo fajni, młodzi ludzie - dom z ogrodem, pies do domu, poświęcają psu dużo czasu i uwagi - adoptowali ode mnie owczarka, który niestety okazał się być silnie dominujący i zupełnie sobie z nim nie radzą - natomiast Torę będą mogli rozpieszczać zupełnie bezkarnie:lol:
A Reks pojedzie na wymianę i szkolenie do p. Kamili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']
Tora najprawdopodobniej pojedzie niedługo do domu!! bardzo fajni, młodzi ludzie - dom z ogrodem, pies do domu, poświęcają psu dużo czasu i uwagi - adoptowali ode mnie owczarka, który niestety okazał się być silnie dominujący i zupełnie sobie z nim nie radzą - natomiast Torę będą mogli rozpieszczać zupełnie bezkarnie:lol:
A Reks pojedzie na wymianę i szkolenie do p. Kamili.[/QUOTE]

[B]Anett[/B], odkąd mi powiedziałaś, ledwo wytrzymałam, żeby o tym nie napisać ;)
Bałam się nawet cieszyć, bo za szybko wpadam w euforię a potem sama wiesz, co z tego wychodzi ...:shake:

Skoro jednak już o tym napisałaś to mogę chyba nieśmiało dać upust emocjom :):):)
:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę ale czy to znaczy,że Rex będzie bez domku?Co to za pies ?Ma tu wątek?Pytam tylko z ciekawości.Kurcze owczarków jest zatrzęsienie,co schronisko to full pięknych onków,donków.Nie wspominając o innych psach.Tych "producentów" to powinno się karać finansowo takimi karami,żeby mieli tylko na suchy chleb albo może i to za dużo.Posiadanie psa powinno być PRZYWILEJEM.A tak każdy menel (nie obrażam tu bezdomnych,bo oni akurat mają często dobre serducho) traktuje zwierzę jak kolejny gadżet,który szybko się nudzi.

Link to comment
Share on other sites

Toruś i jak się goi Twój brzuszek ???
Oby ten ostatni antybiotyk zadziałał :modla: :modla: :modla:

Rozmawiałam z anett
Rana pooperacyjna Tory nie goi się najlepiej :shake:
Ponadto pojawił się wyciek z dróg rodnych
P. Kamila zabrała Torę do weta, który zapisał kolejną porcję antybiotyku
Zważywszy na stopień zaawansowania ropomacicza u Tory to takie sytuacje się zdarzają i na razie nie ma powodu do paniki, ale troszeńkę się denerwuję :roll:
Poza tym Tora jest wesoła, ruchliwa, ma apetyt :)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oleniek']Czy Tora już ma domek?

tak ją trochę "podglądam";)[/QUOTE]

Witaj u Tory Oleniek :):):)
Podglądaj do woli :):):)
Tora ma w perspektywie fajny domek, ale to ma być "transakcja wiązana" więc na razie czekamy :)
Mam nadzieję, że wkrótce wszystko się wyklaruje :)
Zostań z nami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Toruś i jak się goi Twój brzuszek ???
Oby ten ostatni antybiotyk zadziałał :modla: :modla: :modla:

Rozmawiałam z anett
Rana pooperacyjna Tory nie goi się najlepiej :shake:
Ponadto pojawił się wyciek z dróg rodnych
P. Kamila zabrała Torę do weta, który zapisał kolejną porcję antybiotyku
Zważywszy na stopień zaawansowania ropomacicza u Tory to takie sytuacje się zdarzają i na razie nie ma powodu do paniki, ale troszeńkę się denerwuję :roll:
Poza tym Tora jest wesoła, ruchliwa, ma apetyt :)[/QUOTE]


Tora dostała też zastrzyk p/zapalny i płyn do dezynfekcji; nowy antybiotyk zadziałał, ranka ładnie się zasklepia:lol:
Koszt wizyty u weta + zastrzyk + antybiotyk na 8 dni + płyn antyseptyczny [B]70zł[/B]

I najważniejsza nowina - Tora wybiera się dzisiaj do domu !!!!!!:multi::multi:
Jak zwykle siedzę jak na szpilkach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Tora dostała też zastrzyk p/zapalny i płyn do dezynfekcji; nowy antybiotyk zadziałał, ranka ładnie się zasklepia:lol:
Koszt wizyty u weta + zastrzyk + antybiotyk na 8 dni + płyn antyseptyczny [B]70zł[/B]

I najważniejsza nowina - Tora wybiera się dzisiaj do domu !!!!!!:multi::multi:
[B]Jak zwykle siedzę jak na szpilkach...[/B][/QUOTE]

No to jest nas dwie ;)
Oby wszystko poszło zgodnie z planem :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zirael']Tora pojechała do nowego domu. Nie przewiduję większych kłopotów.[/QUOTE]

Dziękujemy za wspaniałe wieści :multi: :multi: :multi:
Uwielbiamy takie zakończenia :):):)
Bądź szczęśliwa Toruś :loveu:

[B]P. Kamilo[/B], czy Reks jest już w hoteliku ?

Link to comment
Share on other sites

Jutro zadzwonię jak tam po pierwszej nocy ale mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
Pani Kamila wzięła nowych właścicieli z Torą na spacer, puściła też Torę z psami na wybiegu, żeby przekonali się na własne oczy, że żadnych agresywnych i dominujących skłonności Tora nie przejawia. A ja mam nadzieję, że nie będą słuchali behawiorysty gdzie jest miejsce psa:eviltong: i będą rozpieszczali Torę:lol:

DONnka tak, Reksa przywieźli do hotelu - zajął miejsce Tory; tylko w takim przypadku Tora mogla pojechać do domu:lol:
Mam nadzieję, że p. Kamila wyprowadzi Reksa na prostą i biedak znajdzie odpowiedni dom...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...