Jump to content
Dogomania

Murzyn po latach pracy na etacie stróża trafił do schronu-Adoptowany!!!!


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='caryca26']Dostałam dzisiaj biżuterię od Ewa_88 na następny bazarek Murzynka!
Mówię Wam cudeńka!
Dziękuję pieknie!

Weszły pieniążki od :
Markofix 10 zł
Stokrotka.Af 25 zł
Jesteście super , dzięki![/QUOTE]


Cieszę się, że dotarły, mam nadzieję, że rozejdą się na dogo jak ciepłe bułeczki i Murzynek dostane kasę :) Mam taką manię kupowania kolczyków, trzeba było w nich zrobić porządek, niech Murzynek skorzysta :) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość PW i poryczałam się jak dziecko. To samo imię, ten sam wiek keidy my spotkaliśmy naszego Murzyna.
Sa nawet do siebie odrobinkę podobni:( Jego wątek pożegnalny jest tutaj:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/145519-Zas%C5%82u%C5%BCy%C5%82e%C5%9B-na-w%C4%85tek-po%C5%BCegnalny.Ma%C5%82y-dzielny-obro%C5%84co[/url]...

Nie mam warunków żeby go wziąć, ani funduszy by pomóc w ogóle:( Pokażę go rodzicom, ale wiem że nie będą chcieli już na obiekt staruszka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Kochana , pewnie ,że się przydadzą . Może mi wyślij a ja Ci zwrócę koszty wysyłki.
To też bym wystawiła w następnym bazarku dla chłopaka.[/QUOTE]


Niestety nie mogę wysłać pw, bo dogo szaleje. Mogłabyś mi podesłać swój adres? Jutro bym wysłała a za przesyłkę ja zapłacę;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...