Jump to content
Dogomania

25-26.08.2012 Białystok CACIB


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='thina']Witam
Ja też poszukuje transportu ze Śląska lub Małopolski do Białegostoku na te wystawę. Mam do przekazania 2 miesięczne szczenię miniatury sznaucera. Oczywiście nie za darmo ;)
Mój tel. 501015510
Tatiana Figura[/QUOTE]

my jedziemy też zawieźć szczeniaczka... ;)
jeśli ci pasuje, to zapraszam - wyjazd w niedzielę rano z Chrzanowa

Link to comment
Share on other sites

Ja równiez poszukuję transportu na wystawę do Białegostoku na sobotę, mam jednego psa, chętnie zabiorę się z kimś lub wezmę kogoś do swojego auta, dokładam się oczywiście do kosztów lub chętnie aby ktoś mi się dołożył do kosztów paliwa. Jestem z pomorskiego-Trójmiasto. tel. 510-036-290 lub mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='thina']Witam
Ja też poszukuje transportu ze Śląska lub Małopolski do Białegostoku na te wystawę. Mam do przekazania 2 miesięczne szczenię miniatury sznaucera. Oczywiście nie za darmo ;)
Mój tel. 501015510
Tatiana Figura[/QUOTE]


Tania- jadę z Warszawy jeśli nie znajdziesz nic innego i dasz radę glutka do stolicy podrzucic- zabiorę go :fadein:
Beata 502 227 889

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalka9860']Hej, mam zamiar iść "towarzysko" na tą wystawę, czy można? i czy mogę z psem? dodam że on nie ma rodowodu[/QUOTE]

Towarzysko można - bilet 12 zł i ulgowy - 6 zł, z psem bym się nie wybierała, czasami sprawdzają zgłoszenie... z pewnością na wejściu sprawdza wet książeczkę szczepień psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MisiaM']Towarzysko można - bilet 12 zł i ulgowy - 6 zł, z psem bym się nie wybierała, czasami sprawdzają zgłoszenie... z pewnością na wejściu sprawdza wet książeczkę szczepień psa.[/QUOTE]

My z naszą łysą chodziliśmy towarzysko w ubiegłym roku i nikt o nic nie pytał - tylko o szczepienie na wściekliznę.

Link to comment
Share on other sites

Można też wchodzić bez zgłoszenia tylko koniecznie trzeba mieć książeczkę zdrowia psa.
Zawsze na wystawy biorę dodatkowo jedną suczkę która ma rodowód ale jest niewystawowa. Nigdy nie było problemów ;)

Jeśli ktoś będzie potrzebować ringówki z tej strony: www. facebook .com /stylish.dog - proszę o kontakt sms (numer na mojej stronie) lub pw/ mail - będzie można ją odebrać w Białymstoku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aysel']Można też wchodzić bez zgłoszenia tylko koniecznie trzeba mieć książeczkę zdrowia psa.
Zawsze na wystawy biorę dodatkowo jedną suczkę która ma rodowód ale jest niewystawowa. Nigdy nie było problemów ;)

Jeśli ktoś będzie potrzebować ringówki z tej strony: www. facebook .com /stylish.dog - proszę o kontakt sms (numer na mojej stronie) lub pw/ mail - będzie można ją odebrać w Białymstoku.[/QUOTE]Będzie możliwość obejrzenia ringówek na żywo?

Link to comment
Share on other sites

pytanie mam o wystawę. Bo na stornie Związku Kynologicznego napisali ze grupa 9 czyli shih jest w niedziele a teraz wchodze i jest na czerwono: "zmiany na ringach: 4 i 9 w sobotę" czy to oznacza ze shih będą w sobotę? Mogłabyś się zapytać tej z dogomanii co sie w tym orientuje bo ja juz sie pogubiłam.

wiadomość od mojej koleżanki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalka9860']pytanie mam o wystawę. Bo na stornie Związku Kynologicznego napisali ze grupa 9 czyli shih jest w niedziele a teraz wchodze i jest na czerwono: "zmiany na ringach: 4 i 9 w sobotę" czy to oznacza ze shih będą w sobotę? Mogłabyś się zapytać tej z dogomanii co sie w tym orientuje bo ja juz sie pogubiłam.

wiadomość od mojej koleżanki[/QUOTE]

Po prostu zmiany na ringach nr 4 i nr 9, nie w grupie IV i IX ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...