Jump to content
Dogomania

XVI Wystawa Psów Rasowych Kraków 16-17.06.2012 r .


marcelinka371

Recommended Posts

no i raz jeszcze wrócę doc en biletów dla psów - na straonach MPk Kraków nie znalazlam NIC na ten temat, tzn ile za psa się płaci. Znalazlam za to, ze bagaż wozi się bez dodatkowej oplaty. Jesli by (za przeproszeniem) porównać psa do bagażu to znaczy, ze za psa się tez nie płaci? (za takiego podłogowego, bo na ręce nie dam rady 42 kg jednak podnieść...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']no i raz jeszcze wrócę doc en biletów dla psów - na straonach MPk Kraków nie znalazlam NIC na ten temat, tzn ile za psa się płaci. Znalazlam za to, ze bagaż wozi się bez dodatkowej oplaty. Jesli by (za przeproszeniem) porównać psa do bagażu to znaczy, ze za psa się tez nie płaci? (za takiego podłogowego, bo na ręce nie dam rady 42 kg jednak podnieść...)[/QUOTE]

myślałam że wyjaśniłam wcześniej, ale tak za psa się nie płaci, jest to jak bagaż, nawet największy pies jedzie gratis ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rumi.']myślałam że wyjaśniłam wcześniej, ale tak za psa się nie płaci, jest to jak bagaż, nawet największy pies jedzie gratis ;)[/QUOTE]
wolę spytac kilka razy (bo inaczej z mini sznupkami a inaczej z czyms co waży 42 kg...) dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]myślałam że wyjaśniłam wcześniej, ale tak za psa się nie płaci, jest to jak bagaż, nawet największy pies jedzie gratis ;-) [/QUOTE]

Popieram :)
W Krk kilka lat temu została zniesiona opłata za przewóz zwierząt MPK.Płatny przewóz był ileś tam lat wstecz(pamiętam że dla mojej pierwszej suki ur.w 1998 r.kupowałam bilety:-)).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rumi.']myślałam że wyjaśniłam wcześniej, ale tak za psa się nie płaci, jest to jak bagaż, nawet największy pies jedzie gratis ;)[/QUOTE]
no to super! :) tylko wtedy dla siebie trzeba kupić normalny, a nie ulgowy bilet? i na takim 15-minutowym za 2 zł pojadę ja i pies? :)


a jeszcze mam jedno pytanie bo zawsze byłam praktycznie od samego otwarcia wystawy, teraz będę później
czy jak sobie przyjadę koło 10 to odbiorę jeszcze katalog? bo na stronie jest tylko informacja od której jest otwarty sekretariat, a nie wiem czy się go zamyka czy nie:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berneska']no to super! :) tylko wtedy dla siebie trzeba kupić normalny, a nie ulgowy bilet? i na takim 15-minutowym za 2 zł pojadę ja i pies? :)[/QUOTE]

jeżeli przysługuje Ci ulgowy to kupujesz ulgowy i pies jedzie gratis i tak, ja jeżdżę właśnie na ulgowym z dwoma psiakami ;) tu nie ma różnicy czy ulgowy czy normalny czy jedzie ktoś gratis bo mu przysługuje, za psa nie trzeba płacić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rumi.']jeżeli przysługuje Ci ulgowy to kupujesz ulgowy i pies jedzie gratis i tak, ja jeżdżę właśnie na ulgowym z dwoma psiakami ;) tu nie ma różnicy czy ulgowy czy normalny czy jedzie ktoś gratis bo mu przysługuje, za psa nie trzeba płacić[/QUOTE]

A czy jak mam dwa psy to mogę jechać z nimi sama? Bo kiedyś ktoś mi mówił, że jeden pies na przewodnika, ale nigdzie się w regulaminie tego nie mogłam doczytać i sama już nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konikowa']A czy jak mam dwa psy to mogę jechać z nimi sama? Bo kiedyś ktoś mi mówił, że jeden pies na przewodnika, ale nigdzie się w regulaminie tego nie mogłam doczytać i sama już nie wiem.[/QUOTE]

Tak możesz jechać sama ;) nie ma nic w regulaminie o liczbie psów przypadających na człowieka jeśli można tak to ująć, przede wszystkim trzeba nad psami panować i to jest jedyny warunek taki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konikowa']A czy jak mam dwa psy to mogę jechać z nimi sama? Bo kiedyś ktoś mi mówił, że jeden pies na przewodnika, ale nigdzie się w regulaminie tego nie mogłam doczytać i sama już nie wiem.[/QUOTE]


W PKS, BUS i PKP jeden opiekun może mieć tylko jednego psa. Mozliwe, że w MPK jest inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4']Justyna jest droga ;) obok w akademikach pokoje po 70 zl ;))) jestesmy tam co roku

Nocleg na terenie wystwy!!!

[URL]http://obiekty.awf.krakow.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=194[/URL][/QUOTE]


Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt że do końca czerwca są tu studenci i hotel AWF będzie czynny od 1 lipca

Link to comment
Share on other sites

Wystawa już tuż tuż. Zapraszamy wszystkich do Krakowa. Ja i mój pupil już się potrafimy doczekać. Miło będzie zobaczyć wszystkie wasze zwierzęta.

Gdybyście szukali także innych atrakcji w naszym mieście. Wszystkie krakowskie wystawy: [URL]http://krakow.treespot.pl/krakow-wystawy[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rumi.']jeżeli przysługuje Ci ulgowy to kupujesz ulgowy i pies jedzie gratis i tak, ja jeżdżę właśnie na ulgowym z dwoma psiakami ;) tu nie ma różnicy czy ulgowy czy normalny czy jedzie ktoś gratis bo mu przysługuje, za psa nie trzeba płacić[/QUOTE]

no to super:) dzięki wielkie!;)


[quote name='Berneska']
a jeszcze mam jedno pytanie bo zawsze byłam praktycznie od samego otwarcia wystawy, teraz będę później
czy jak sobie przyjadę koło 10 to odbiorę jeszcze katalog? bo na stronie jest tylko informacja od której jest otwarty sekretariat, a nie wiem czy się go zamyka czy nie:hmmmm:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

A gdzie jest ta informacja dotycząca godzin otwarcia sekretariatu?
W potwierdzeniu, które dostałam piszą, że przyjmowanie psów jest od 7. Ale nie podają do której. Nam się ring zaczyna późno (po 12). Czy będzie OK jak się zjawie koło 11?

Link to comment
Share on other sites

Czy trudno jest napisać "tak" lub "nie" jeśli się wie, a jesli się nie wie, nie odzywać się?

Na planie ringów tylko jedno miejsce jest oznaczone napisem "hala tenisowa" i tam nie ma ringów z ozdóbkami. Ringi z ozdóbkami są w jakiejś ramce, ale nie mam pewności czy jest to jakaś hala, czy nie. Nigdy nie byłem na tej wystawie.

Poproszę o odpowiedź na moje pytanie, czy ozdóbki są wystawiane na hali?

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie pisze jak byk na stronie 7 planu ringów że w niedzielę ringi II-IV "hala Psy ozdobne" . na ostatniej stronie zaś na rozpisce drugiej hali to samo podpisane przy ringach V i VI. Wszystko zatem na stronie wystawy jest, wystarczy przeczytać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...