Jump to content
Dogomania

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem: "Jaki Pan taki pies&


ZEMAT

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem: "Jaki Pan taki pies"?  

387 members have voted

  1. 1. Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem: "Jaki Pan taki pies"?



Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

"Zdecydowanie. A to z dwoch powodow:

- psa wychowujemy "na obraz i podobienstwo swoje". Po psie zawsze pozna sie charakter jego przewodnika

- psa dobieramy do swojego charakteru: typ sportowy nie kupi sobie raczej kanapowca, a "damulka" "brzydala". Wyjatkiem sa tu kundelki: trudno przewidziec, jaki bedzie ich charakter.

Link to comment
Share on other sites

Do Maxa

Jamniki kiedyś były psami myśliwskimi ich zadaniem było wchodzenie do nor zwierząt i przynoszeniu ich myśliwemu.Jeśli masz aktualny numer PP tj. Przyjaciela psa (a zakładam że masz :D ) to zajrzyj na stronę 4 po lewej stronie masz "regionalne konkursy pracy psów myśliwskich w 2002 roku" spora część tych konkursów jest RÓWNIEŻ dla jamników a klilka TYLKO dla jamników. 8)

Link to comment
Share on other sites

Jamniki były "KIEDYŚ" psami myśliwskimi, właśnie! kiedyś - kiedyś - kiedyś, co mnie wogóle obchodzi co było kiedyś, nie wiem czy są jeszcze wogóle ludzie którzy chodzą z jamnikami na polowanie, jeśli tak, to jaką satysfakcję za przeproszeniem w dzisiejszych czasach może mieć upolowanie biednego, schorowanego i zmęczonego dzisiejszą cywilizacją lisa, który już we własnej norze żyć nie może.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zemat pewnie. Głowa rodzini głową rodziny, ale w "swoim" dziecku to przeważnie psy są zakochane. Na przykładzie mojego domu: Ja nigdy nie wkładałam sobie psiej łapy do ust a moje dziecko tak!, ja nie łażę z twarzą wymazaną czekoladą a moje dziecko owszem!, mnie nie spada jedzenie z ust i z widelca na podłogę a dziecku - tak!(oczywiście leżenie w koszyku i udawanie, że obiad psa nie interesuje nie przeszkadza w uważnej obserwacji dywanu), ja nie łażę gubiac ciasteczka, nie siedzę 1,5 godziny dłubiąc psu w uchu (Puma uwielbia to), no i na koniec dziecko NICZEGO od psa nie wymaga, nie komenderuje, nie zabrania, zazwyczaj po prostu kocha i przeważnie ma gdzieś coś smakowitego, co może uda się skubnąć! :lol: No i jak tu nie uważać za ideał? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 years later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...