Jump to content
Dogomania

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem: "Jaki Pan taki pies&


ZEMAT

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem: "Jaki Pan taki pies"?  

387 members have voted

  1. 1. Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem: "Jaki Pan taki pies"?



Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zgadzam sie,podobne argumenty do moich ma kilka osob.

Psa wychowujemy na swoje podobienstwo. Patrzac na psa jestesmy w stanie okreslic jego Pana. (po zachowaniu,czasami przypadkowo po wygladzie).

[B]Przewaznie [/B]kupujac psa dobieramy go do swojej osobowosci.

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie tak. Chociaz nie wiem jak to sie dzieje... Nie bylo tak, ze koniecznie chcialam goldena i juz. Zgodzilam sie na propozycje mamy co do rasy. A mimo to Freya ma identyczna osobowosc do mojej... ;) To chyba bardziej zalezy od osobnika w danej rasie niz od rasy. Chociaz w tej sprawie tez nie mialam nic do powiedzenia. Zostala jedna sunia to wzielam - i koniec. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Raczej tak. Znerwicowany właściciel=znerwicowany pies. Agresywny, podminowany właściciel=podminowany pies. Itd. Choć oczywiście pewnie są wyjątki...

Najśmieszniejsze jest to, że wybrałam psa, który ma charakterek podobny do mojego:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Piesik']Raczej tak. Znerwicowany właściciel=znerwicowany pies. Agresywny, podminowany właściciel=podminowany pies. Itd. Choć oczywiście pewnie są wyjątki...

Najśmieszniejsze jest to, że wybrałam psa, który ma charakterek podobny do mojego:evil_lol:[/quote]

pies bity - odwdzięcza się tym samym - gryzie i zagryza!!!

czyli jaki Pan taki Kram!!! i jeśli chodzi o te wyjątki, to ich nie ma. A jeżeli się zdarzą, to tylko potwierdzają regułę "Jaki Pan Taki Kram" niestety:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ja się też zgadzam :) Sara się wyleguje długo i ja też lubię, ale niestety nie zawsze mogę. Dziś natomiast zauważyłam na spacerku, że ubrałam sie w kolory takie jak moja psina ma futro. Przychodzę do pracy a szefowa mi mówi, że dziś upodobniłam się kolorem ubioru do mojej Sary :) Ja myślę, że to idzie w obie strony-pies się upodabnia do własciciela i właściciel do psa.

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie zgadzam się z tym jak wiekszośc z was. Moj piesek jest moją charakterową kopią. uwazam jednak, ze jest jeden smutny wyjątek pies, który został porzucony :placz: przez okrutnego i bezdusznego właściciela nie jest i nigdy nie bedzie do niego podobny, bo zawszema w sobie miłśc i czegoś tak okropnego nigdy by nie zrobil.

Link to comment
Share on other sites

Ja sie z tym nie zgodze. Mam 3 psy, i 3 calkiem rozne charaktery. Owszem, mam wplyw na to, jak zachowuja sie moje psy, ale nie powiedzialabym, ze jestem charakterologicznie do wszystkich z nich podobna.
Nie zgodze sie rowniez z tym, ze po tym, jakiego mamy psa ( duzego, malego itd ), mozna stwierdzic, jaki jest wlasciciel. Mialam duza ONke, obecnie mam 2 yorki i psa znajdusia, kundelka, sredniej wielkosci.
Oprocz tego mam kota, wielkiego indywidualiste.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...