Jump to content
Dogomania

Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D


Recommended Posts

O 24.10.2016 o 15:23, dorota1 napisał:

Ogromna prośba, czy ktoś ma i mógłby pożyczyć na weekend klatkę-łapke do złapania kota? A może chociaż ktoś wie, gdzie można coś takiego wypożyczyć? 

Trochę późno na odpowiedź, ale mało kto z prywatnych osób ma klatkę łapkę. Chyba najprędzej byłoby popytać fundacje, ale czy by pożyczyli, czy sami przyjechali, czy jak to wygląda to nie mam pojęcia:/ 

Niestety nie wiem kto szuka kota. Tym bardziej, że teraz wysyp maluchów:/ Jednak rude i trikolory na pewno mają sprawę bardzo ułatwioną:)

Link to comment
Share on other sites

Udało się z kociakami! Wszystkie 4 zabezpieczone (jeden gdzies przepadł i to mi spędza sen z powiek! Burasek, taki mało płochliwy, nie ma go). Jeden kotek ma dom stały, trzy mają domy tymczasowe.

Mama też złapana, będzie wysterylizowana. Okazała się być domową kotką, nie dziką! Tylko jak to na wsi puszczoną samopas. Nikt się do niej i jej dzieci nie przyznawał.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 godzin temu, Bjuta napisał:

Brawo Dorotko!!! :)

Dziękuję,  ale to nie tylko moja zasługa.  Ja je wyłapałam,  a potem było w to zaangażowanych kilka osób,  które dwoiły się i troiły w poszukiwaniu dobrych domów dla kotków. 

Mamuśka już po sterylizacji,  wszystko poszło dobrze. 

Link to comment
Share on other sites

Stukam w niemalowane - nienajgorzej! Leki wyraźnie pomagają, ma więcej energii i sił. Pogoda wstrętna, a Norek raźno biega.
Czasami się "zawiesza", wtedy trzeba klasnąć w dlonie, żeby widział, że jestem, czekam.
Mimo leków moczopędnych biedny Noruś wytrzymuje 10 godz, czekając aż wrócimy z pracy...
Pędzę do domu na złamanie karku, ale pewnych rzeczy (komunikacja-korki-odległości) nie przeskoczę :(
mamy bezustannego krakowskiego smoga, tylko jak halny wieje, w Krk oddycha się lżej.

smog.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 31.12.2016 o 16:13, Toska1 napisał:

Zdrówka i spokoju w Nowym ,oby lepszym Roku 2017  !!!

Dziękujemy :) nawzajem! Oby 2017 był lepszy!  :)

Dnia 31.12.2016 o 14:28, Bjuta napisał:

Pomyślności! Życzliwych ludzi, dobrego czasu! Wszystkiego co się przyda!

 

Tego nigdy za wiele, zwłaszcza życzliwych ludzi i dobrego czasu :) Dziękujemy i wzajemnie!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...