Jump to content
Dogomania

Psy z Godzięcina!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xmartix']goldenki nie ma :(

dobrze że westik pójdzie ze schronu szybko, może z Asią się umawiać w jego sprawie? (ona zawsze jest w schronie bo tam pracuje),jak coś to jej nr 726905566[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za kontakt, przyszli właściciele jadą po chłopaka w piątek w południe :)

Link to comment
Share on other sites

pięknie! dzięki Evelynka!
Paweł mówi, że jego shih tzu jest cudowna, wspaniałam naj, naj, naj i naj!!! Totalnie zwariował :D

Benkę jak się ogłosi to też szybko powinna pójść, Twoją westiczkę Terrierfanko już ogłaszamy? też pójdzie szybko.
Jeszcze te 3 tylko shih tzu - dwie 10 letnie i 13 latka.

No i czas na pozostałe..

Edited by xmartix
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']suczka shih tzu co jest u Pawła zostaje u niego na stałe :)


Cieszę się z jednej strony, a z drugiej.smutno mi, bo sama chciałam ją przygarnąć. Już wcześniej miałam sygnały od Pawła, że chyba zostawi ją sobie. Trzymam Go za słowo, że znajdzie mi fajnego shih-tzaka do adopcji. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']
Jeszcze te 3 tylko - dwie 10 letnie i 13 latka.
[/QUOTE]

Dobrze rozumiem że to są westiczki jeszcze? Ja mówiłam terrierfance że mam domek a nawet i domki dla suni ale większość nie chce takich wiekowych, bo boją się że szybko odejdą. A do tego jednego domku musi iść tylko wysterylizowana już dziewczynka bo jak wspominałam jest tam jeszcze nie wykastrowany rezydent. Jeszcze raz zadzwonię jutro do Asi się zapytać o tą 12 letnią, czy to nie któraś z tych co piszesz xmartix? muszę wyciągnąć ten mój kajecik i jeszcze raz przejrzeć tych chętnych na westiki bo większość albo chce młode, albo mają dzieci wiec trzeba takiego psiaka sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']na razie jeszcze nie - po pierwsze, niech się nacieszę takim kieszonkowym terierkiem :D a po drugie my tu sobie z Suomi na boczku trochę rozmawiamy, poczekamy jak się sprawy rozwiną;)[/QUOTE]
to może niunia u Was na dobre się rozgości :D mała jest,dużo miejsca nie zajmuje :D
a nas Asia urobiła ,jak uda się labkę odebrać to trafi do nas na dt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']to może niunia u Was na dobre się rozgości :D mała jest,dużo miejsca nie zajmuje :D
a nas Asia urobiła ,jak uda się labkę odebrać to trafi do nas na dt[/QUOTE]

Asia zdolna kobieta ;)
a ja bym sobie chętnie niunię zostawiła, ale jeszcze resztki zdrowego rozsądku mi jakieś zostały no i w obecnej sytuacji mam zdecydowanie za mało miejsca w łóżku :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']suczka shih tzu co jest u Pawła zostaje u niego na stałe :)

Filip szuka goldenki cały czas ale nigdzie jej nie ma, nikt już nawet nie dzwoni że ją gdzieś widział :([/QUOTE]

Ja bym suczy na straty nie spisywała, tym barziej, że jest wzglęnie ciepło, a tam nie ość, że teren naprawe ułatwiajacy psu ukrycie sie, to i ludzi za dużo nie chodzi. A pies potrafi się tajniaczyc naprawdę skutecznie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']pięknie! dzięki Evelynka!
[B]Paweł mówi, że jego shih tzu jest cudowna, wspaniałam naj, naj, naj i naj!!! Totalnie zwariował :D
[/B]
Benkę jak się ogłosi to też szybko powinna pójść, Twoją westiczkę Terrierfanko już ogłaszamy? też pójdzie szybko.
Jeszcze te 3 tylko shih tzu - dwie 10 letnie i 13 latka.

No i czas na pozostałe..[/QUOTE]

Dziś przekonałam się o tym osobiście-ma jobla na jej punkcie:) Może jakąś zbiórkę na psychiatrę dla Pawła?Bo nie poznaje pana:)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się w 100 % z ulv. U nas był przypadek labradorki wyrzuconej z pseudo, która ponad rok (!) żyła dziko w mieście (w tym w czasie poprzedniej ciężkiej zimy). Ludzie ją dokarmiali, ale nie można się było zbliżyć na kilkanaście metrów. W pewnym momencie spała u żubra w mini zoo. Udało się ją złapać po tygodniach przygotowań. Oby tylko goldenka gdzieś się pojawiła.

Link to comment
Share on other sites

a ja tylko potwierdzę chorobę, która się rozprzestrzenia - Virus Shih tzu :evil_lol: mnie dotknął juz daaawno, około roku temu właśnie w schronisku, tam unoszą się zarazki shihtsiakowe :)
:razz:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203359-Pokochana-marmosiowa-i-brosowa-Shih-Tzu-Agusia-cudowna-królewna-MA-DOM[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']a ja tylko potwierdzę chorobę, która się rozprzestrzenia - Virus Shih tzu :evil_lol: mnie dotknął juz daaawno, około roku temu właśnie w schronisku, tam unoszą się zarazki shihtsiakowe :)
:razz:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203359-Pokochana-marmosiowa-i-brosowa-Shih-Tzu-Agusia-cudowna-królewna-MA-DOM[/URL][/QUOTE]
Agusia jest śliczna:)
Tak to jest z szicakami:)zawojują wszystkich,moja przygoda z ta rasą rozpoczęła się 10 lat temu i trwa do dziś:)
Japan chinki będą miały transport dopiero w przyszłym tygodniu,domki już się szykują na przyjęcie maleństw:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...