Jump to content
Dogomania

Psy z Godzięcina!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przekieruj ludzi na mnie, nie jest to pies, któremu się spieszy na cito do ds - tu będzie kontrola jakości i pewne obostrzenia , wymogi musi spełnić przyszły ds dość spore - pamietaj, że to pies rasowy, jeszcze nie kastrowany i jeszcze nie zdiagnozowany (u weta dopiero będzie)

Link to comment
Share on other sites

a poza tym może dajcie troszkę czasu tym ludziom, u których teraz jest BOno
zapytałam ich wprost, czy jest szansa żeby chopak został u nich na stałe i nie wykluczyli tego, ale muszą się zorientować czy dadzą radę
wyglądają na rozsądnych ludzi, oboje mieli psy w domach rodzinnych, myślę że Bono miałby u nich dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Wkleiłam bernardynkę na watek ogólny bernardynów.[/QUOTE]

dzięki, ifno os tanie zdoriwa takie że nie ma choroby skóry, potrzebuje jednak coś na stawy bo bardzo cieżko jej się wstaje. Trzeba podka4rmić i będzie cacy :)

[quote name='terierfanka']a ja myślę, żeby tym ludziom dzwoniącym - zwłaszcza o westy i shih tzu mówić otwarcie, że psy mają wyłysienia, choroby skóry i świerzb w uszach - jeśli ktoś się nie zrazi, to można gadać dalej :)[/QUOTE]

ja tak mówię, ale Paweł i Asia chyba już nie, już im się nie chce za bardzo .. nie dziwię im się, wczoraj był straszny sajgon
ale widzę że już ludzie piszą do mnie maile ws adopcji więc ja na spokojnie wszystko im będę pisać

Link to comment
Share on other sites

Witam jestem nowa na dogomani choć śledzę tę stronę już od dawna mogę przyjąć małego szczeniaka sitzu na dt ,mam duży dom przcuję na miejscu i dość czasu żeby się zająć psem , mogę tylko małego bo mam w domu 6 kotów i dwie średnie suczki . Zna mnie bardzo dobrze kasia 310 . Mam doświadczenie ze zwierzętami z długą sierścia [4 persy] sama je strzygę itp. tel. 696-955-615

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']a ja myślę, żeby tym ludziom dzwoniącym - zwłaszcza o westy i shih tzu mówić otwarcie, że psy mają wyłysienia, choroby skóry i świerzb w uszach - jeśli ktoś się nie zrazi, to można gadać dalej :)[/QUOTE]

dokładnie i pewnie większość drugi raz już się nie odezwie...

Link to comment
Share on other sites

Ależ oczywiście i bardzo dobrze. Czasem po prostu niektórzy maja troszkę inną wizję tego wszystkiego, potem rzeczywistość okazuje się okrutna i pies ląduje z powrotem w schronie. A ja wierzę, że te rasowe pieski mimo złego stanu mają szansę na dobry DS.

Link to comment
Share on other sites

Ja też się w trące dzisiaj byłem z Weścikiem - tym 4 letnim u doktora oglądał go dostał zastrzyki a ja go podstrzygłem:p z kołtunów fryzjer nie jestem ale zawsze to coś . Weścik czuje się dobrze ładnie je i zaczyna być śmielszy :lol:

Tyle chciałem wtrącić . Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...