Jump to content
Dogomania

Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.


Karolcia_ko5

Recommended Posts

[quote name='krolik2014']Witam OSKARKA i jego opiekunke po swietach ,czy ta kobieta zadzwonila wekend sie zbliza ,a i czy kasa sie odnalazla co miala dojsc[/QUOTE]

[quote name='piescofajnyjest']ja tez jestem ciekawska.....[/QUOTE]


Pieniążki jeszcze nie doszły.
Ale mam za to super wieści!
Rozmawiałam z Panią Agnieszką i Pani zdecydowała,że nie będzie przyjeżdżała na wizytę zapoznawczą,tylko prosi od razu o wizytę przed
adopcyjną i jak wizyta wypadnie pozytywnie(moim zdaniem nie ma innej opcji :) )
to Pani od razu przyjeżdża po kawalera,bo Go pokochała już ze zdjęć.

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Także szukamy osoby do wizyty Warszawa-Targówek!!![/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super! dziewczyny znacie kogoś z Targówka? nie ma na co czekać

ciekawe jak to się stało,że schronisko zarzeka się, że wysłało zaległą kwotę za 2 miesiące już przed świętami a do Renaty nic nie dotarło......
już nie mówiąc o kwocie na szczepienia, odrobaczenie itd.......... z pierwszego postu wynika,że on ma (po rzekomym wysłaniu zaległości) nadal 208zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']super! dziewczyny znacie kogoś z Targówka? nie ma na co czekać

ciekawe jak to się stało,że schronisko zarzeka się, że wysłało zaległą kwotę za 2 miesiące już przed świętami a do Renaty nic nie dotarło......
już nie mówiąc o kwocie na szczepienia, odrobaczenie itd.......... z pierwszego postu wynika,że on ma (po rzekomym wysłaniu zaległości) nadal 208zł[/QUOTE]

No troszkę długo idą,ale mam nadzieję,że to już ostatnie wpłaty,ponieważ jeżeli wszystko dobrze pójdzie,to Oskarek w kwietniu będzie już w swoim domku.Dlatego Kochani szukajmy osoby do wizyty przed adopcyjnej,rozsyłajcie info gdzie się da.
Ja napisałam prośbę na FB w grupie "wizyty przed i po adopcyjne",może ktoś się zgłosi.

Link to comment
Share on other sites

Reniu mam nadzieję , że kasa dotrze. Niezależnie od tego , że Oskarek prawdopodobnie pojedzie do własnego domku to są zaległości , które Ci się należą i to są pieniądze wpłacone konkretnie na Oskarka więc TOZ po prostu musi je przelać. Daj znać w przyszłym tygodniu co z wpłatą bo tego tak nie można zostawić.
Sama wpłacam na TOZ na innego psiaka Krawca , a kontakt z hotelikiem w którym przebywa ma tylko TOZ bo nie ma go na dogomanii więc nie mogę zweryfikować jak tam jest z wpłatami.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki powstał fajny wątek , który znacznie ułatwi pracę z bazarkami.
Zachęcam do wpisania się na listę na wątku :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...87-zaproszenia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kochani pieniążki doszły oczywiście w całości plus na odrobaczenie,szczepienia i kropelki p/kleszczowe.
Bardzo dziękuję :)

A teraz coś mniej miłego...
Z pomocą ludzi z FB znalazłam Panią chętną na wizytę przed adopcyjną dla Oskarka,ale Pani,która chciała adoptować naszego kawalera dowiedziała się właśnie,że jest w ciąży i niestety adopcja nie może z tego powodu dojść do skutku :sad: Szkoda,bo domek zapowiadał się bardzo fajnie,Pani zakochana w Oskarku,no ale złożyło się jak się złożyło i taka a nie inna jest decyzja tej Pani..
Czyli szukamy dalej domku
Może ktoś chętny za zrobienie świeżych ogłoszeń kawalerowi?:loveu:
Zrobimy nowe,ładne fotki a telefon kontaktowy będzie do Wollygator,jeżeli się zgodzi na ponowne udostępnienia numeru.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co omnie pomyslicie ale chyba lepiej ze tak sie stalo chce adoptowac psa a nie wie ze jest w ciazy to sa nieodpowiedzialni ludzie potem pies stal by sie niepotrzebny jestem facetem mam troche inne poglady na te sprawy jak to niewiedziala po co zawraca glowe dobra wymowka,poniewaz kasa doszla wysylam oczywiscie a Oskarek ma widze u was dobrze zadomowiony ,oczywiscie jak ktos go przygarnie na domek bedzie super ja mam dwa starszawe schroniskowe stworki pewnie gdyby rodzinka sie zgodzila zabral bym trzeciego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krolik2014']pieniazki na TOZ dla OSKARA wyslane pozdrawiam kawalera i jego opiekunow[/QUOTE]

[B]Twoje pieniążki dla Oskara doszły na konto Edzia, przeleję je na konto TOZ -u[/B] [B]z[/B] [B]dopiskiem, że to od Ciebie[/B].

Szkoda, ze Oskarek nie ma jednak domku...

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...