Jump to content
Dogomania

Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sabina02']Oto ulotka Oskarka z Tablicy. Zachecam wszytkich do drukowania i rozklejania ulotek gdzie sie da:
:modla:

[URL]http://img716.imageshack.us/img716/3331/oskarulotka.pdf[/URL][/QUOTE]

Super! :) Dziękuję! :):loveu:

Już z tym biegnę na fb i poproszę,żeby kto może,to niech wydrukuje i rozkleja ulotki :)

Edit:
Zrobione,ulotka i prośba o rozklejanie jest już w wydarzeniu na fb.
Zrobiłam nowe wydarzenie,bo tamto już wygasło i niestety nie można było przedłużyć.Bardzo proszę,kto może niech dołączy do wydarzenia i zaprasza znajomych.Z góry dziękuję :)

[url]http://www.facebook.com/events/419462938114014/[/url]

Edited by Lionees
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ag_konin']20.09.2012r.
Juli88 - 10zł
01.10.2012r.
KateKermit - 20zł
02.10.2012r.
paulina0409 - 20zł
03.10.2012r.
Krolik2014 - 10zł

- 300 zł na kolejny miesiąc[/QUOTE]

Czy to co jest napisane jako ostatnie zdanie,czyli - [B]"300 zł na kolejny miesiąc"[/B] to jest stwierdzenie,że tyle potrzeba,czy informacja,że zostało tyle wysłane? Bo jeżeli to jest info,że wysłano pieniążki(post napisany dnia 11 października) to melduję,że nic do mnie jeszcze nie doszło.Tak tylko piszę na w razie co,żeby nie było niedomówień :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jutro powinien dojść mój przelew za zaległe miesiące, a troszkę się tego nazbierało: za czerwiec, sierpień, wrzesień, październiki i za obecny listopad. Przepraszam za tak długie opóźnienie. Teraz postaram się na bieżąco regulować wpłaty :)
Razem przesyłam stówkę, no i oczywiście buziaki dla Oskarka!

Link to comment
Share on other sites

plinka, tylko proszę, przelej na konto TOZ o/Konin Gajowa 7a 62-510 Konin 85 1020 2746 0000 3502 0017 0217 - nie jestem już skarbniczką Oskara.
w październiku wpłynęły jeszcze na moje konto pieniądze od:
bonheur 40zł (pisałam już o tym)
juli88 10zł
kami_23 40zł
na konto TOZ przelałam 90zł z info od kogo to pieniądze (podobnie zresztą zrobiłam oczywiście we wrześniu)
będę naprawdę wdzięczna za zmianę danych do przelewu oraz za wpłaty dla Oskara żeby nie zawisło nad nim widmo powrotu do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='si_bcw']plinka, tylko proszę, przelej na konto TOZ o/Konin Gajowa 7a 62-510 Konin 85 1020 2746 0000 3502 0017 0217 - nie jestem już skarbniczką Oskara.
w październiku wpłynęły jeszcze na moje konto pieniądze od:
bonheur 40zł (pisałam już o tym)
juli88 10zł
kami_23 40zł
na konto TOZ przelałam 90zł z info od kogo to pieniądze (podobnie zresztą zrobiłam oczywiście we wrześniu)
będę naprawdę wdzięczna za zmianę danych do przelewu oraz za wpłaty dla Oskara żeby nie zawisło nad nim widmo powrotu do schroniska.[/QUOTE]

Wysłałam kasę na konto TOZu :)

Link to comment
Share on other sites

Już jestem,pieniążki podochodziły,tylko troszkę daty się rozjechały,bo wcześniej było wpłacane do 16 każdego miesiąca,a potem koło 26 i dlatego nastąpiło nieporozumienie.Ale wszystko jest w jak najlepszym porządku.I bardzo,bardzo dziękuję,że mimo iż nie ma całej sumy deklaracji,to jednak pieniążki w kwocie 300zł zawsze do mnie dochodzą.Ale jeżeli byłby jakiś problem z płatnością całej sumy,to proszę przelewać ile jest.Niestety niektórzy ludzie się wykruszyli z deklaracjami a przecież nie wywalę Oskarka,bo brakuje 20,30,50 czy ileś tam złotych.Do tej pory mimo braków,dziury finansowe były łatane i za to jeszcze raz ogromne dzięki :) Ale gdyby kiedys brakowałoby i nie byłoby skąd wziąć,to no problem.
A u nas po staremu,wszystko dobrze,nic się nie dzieje niepokojącego,chłopak zdrowy,wypieszczony i...już ponad 9 miesięcy jest u mnie...
Domku nie widać,telefon milczy a przecież to taki fajny psiaczek :)
Na FB w wydarzeniu Oskarka ogłosiłam,że kto chce sobie pogadać z Nim i ze mną przez Skypa,to zapraszam serdecznie :) Zgłosiła się jedna dziewczyna i bardzo miło nam się rozmawiało i fajnie było Ją poznać :)
Oto Jej relacja:

"TAK KOCHANI MOZECIE MI POZAZDROSCIC WIDZIALAM OSKARKA PRZEZ KAMERKE :)))) PIEKNY MALUCH I TAKI PELEN ZYCIA RADOSNY TYLKO GO TULIC I CALOWAC :))) PIEKNOSCI SLICZNE ♥ RENATKO MUSISZ MU ZROBIC ZDJATKO NO TAK ALE JAK ? ON CIAGLE BIEGA :)))))"
Nie lubię · · Obserwuj post · 16 listopada o 20:38 w pobliżu:
Müllheim, Thurgau

A może ktoś jeszcze też jest chętny to zapraszam :)
Mam zdjęcia,ale imageshack przestał ze mną współpracować,chcą pieniędzy,bo mam limit zdjęć wykorzystany... :/ spróbuję wejść na fotosik i wkleję fotki,bo narobiłam ich trochę Oskarkowi,nakręcę też filmik ze spacerku:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...